Şimdi Ara

<<<< YENİ KIA CEED >>>> (561. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.416
Cevap
64
Favori
549.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 559560561562563
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sevgili arabam beraber 90.000 km devirdik, bu ötv varken seninle bir 90.000 km daha deviririz assgskhdgsbbljggs..

<<<< YENİ KIA CEED >>>>

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://tr.motor1.com/news/174069/2018-kia-ceed-casus/

Gittikçe kamuflaj azalıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkeril kullanıcısına yanıt
    Ben yayınlayacaktım, önce davrandın.

• Yeni Kia Ceed 'in, Yeni Hyundai İ30' dan daha yakışıklı bir araç olacağını düşünüyorum.

• gokhann_75 G kullanıcısına yanıt
    Arada olur böyle

• quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

https://tr.motor1.com/news/174069/2018-kia-ceed-casus/

4 adet küp led gündüz farı sanırım, iç dizaynıda çok güzel olacak gibi..

• Bu da benden olsun

http://www.yenimodelarabalar.com/2018-kia-ceed-ic-tasarimi-goruntulendi-29647.html

• Şu aşamada iç ve dış fotolar beni %100 tatmin etmedi, 1-2 haftaya kamuflajlar biraz daha kalksın bakalım ne çıkacak. Şahsen içeride golf gibi daha garanti daha az detaylı bir tasarım tercih ederdim. Dışta ise en az mevcut kasa kadar iddialı olmalı. İ30 gibi fazla sade olmasın da...

Ne Golfmüş be... Adamlar 10 yıldır aynı kasayı ısıtıp ısıtıp yok makyaj, yok far yapısı, yok kasa diye sürüyorlar. Adamlarda estetik yok. Albenisi olsun gidip ben de alayım. Hiç değişiklik olmaz mı!

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhann_75

Ne Golfmüş be... Adamlar 10 yıldır aynı kasayı ısıtıp ısıtıp yok makyaj, yok far yapısı, yok kasa diye sürüyorlar. Adamlarda estetik yok. Albenisi olsun gidip ben de alayım. Hiç değişiklik olmaz mı!

Golf beni hiç cezbetmiyor, hatta ailecek de test ettik haz alamadık. Fakat vw'nin bazı şeylerde riske girmemesi mantıklı geliyor, mesela önceki kasa i30'un iç mekanını seven var sevmeyen var ama golfte pek risk yok.

Ama araba dediğin dıştan biraz albenili olmalı. Bu konuda mevcut kasa Ceed 2012 ölçütlerine göre çok çok başarılı, 2017 için bile baya iyi bence. Yeni kasada bozmazlar inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

https://tr.motor1.com/news/174069/2018-kia-ceed-casus/

4 adet küp led gündüz farı sanırım, iç dizaynıda çok güzel olacak gibi..

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhann_75

golf4 1997 yilinda cikti. yani tam 20yil olmus. ilk gorunce dibim dusmustu. rakiplerinden en az10yil ilerideydi. d sinif cogu arabadan daha kaliteli ic mekani vardi. 20yildir ayni kasayi satmalari da pek haksiz sayilmaz.

kasa yenilerken yenilik olsun diye degil iyilestirecek yerlerde degisiklik yapilmali.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sene sonunda yeni ceed ortaya çıktığında konu başlığı değişecek mi ?

• Aracin 90.000 bakimi icin servisi aradim, polen, yag, hava ve yakit filtresi degisecek yagi ben goturuyorum son fiyat 560 tl cikardilar, hyundai ozel servisinde bi abimi aradim 190 tl fiyat verdi saka gibi, zaten garantinin bitmesine 3 ay kaldi elveda kia servis..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axiprens -- 28 Temmuz 2017; 12:42:31 >
  • axiprens kullanıcısına yanıt
    Yetkili servisten ziyade yetkili soyguncu demek daha uygun olur sanırım. Bir polen filtresi serviste ne kadar bilmem ama sanayiide 10 TL. 560 TL çok ama, Opel gibi bir serviste herhalde 1000 TL tutar.

• Garantinin sonu değilse o 500-600 tl bi şey değil inanın. Benim ceed 2012 idi. 2015'te direksiyon tıkırtısından servise götürdüm. Önce tamir denendi, olmadı. Merkezden onay alınıp komple direksiyon sistemi değişmişti tekerlere kadar. 7 bin falan normal fiyat, benden bi şey çıkmadı.

Dış fotolarda araç çok fazla bir değişiklik göstermemiş. Aslında iyi bir şey çünkü I30'daki tasarım tan bir hayal kırıklığı. Fakat iç donanımda değişiklikler mevcut. Seyyar bilgi-eğlence ekranı yerine gömülmüş bir ekran olması daha hoş. Yine büyük bir ihtimalle ön-arka far grupları LED olacak gibi görünüyor.
  • merhaba arkadaşlar. denizli mgremaps bayisine chiptuning yaptırmayı düşünüyorum. bilgisi olan varmı.yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim
  • benim akü bitmiş ne marka ne model almam gerek 2012 yeni kasa ceed e
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoserdar

benim akü bitmiş ne marka ne model almam gerek 2012 yeni kasa ceed e

Varta 74Ah E11 12V Akü

http://www.hepsiburada.com/varta-74ah-e11-12v-aku-p-OTVA74AHAK012?magaza=Ekonomik%20Reyon

• 
Sayfa: önceki 559560561562563
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.