Şimdi Ara

<<<< YENİ KIA CEED >>>> (556. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.416
Cevap
64
Favori
549.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 554555556557558
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni Ford Kuga otomatik dizel 123 lira alınır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zevk, renk biraz.

Ben tercih etmem kisisel gorusum acik ara en tipsiz arac kendi kategorisinde.
  • Guzelyali kullanıcısına yanıt
    Kia ceed 119 TL neye göre kime göre?

• Arkadaşlar sizleri Kia Cee'de 1.6 Dizel Otomatik Premium sürüş izlenimi videomuzu izlemeye davet ediyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhann_75

Forumlarda Skoda B 'den memnun olan pek insan yok, herkes DSG 'den şikayetçi.

Şirket aracı olarak superb dizel DSG kullanıyorum,
    kendi aracım ceed,

superb 'teki tek kusur aynen ceed'de olduğu gibi içeri yol sesi alması,
    birde benim araç prestige paket olduğu içn 18 jant ile geliyor, bu yüzden bizim bozuk yollarda konfor konusundan biraz sıkıntılı,
    bunun dışında araçtan memnunum,

DSG ise eğer arıza vermezse harika bir şanzıman, yeni serilerde de kavrama sorunu çözüldüğü için sıkıntı olmaz diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: _haberci_

Arkadaşlar sizleri Kia Cee'de 1.6 Dizel Otomatik Premium sürüş izlenimi videomuzu izlemeye davet ediyorum :)

Altına yorum attım, o mikrofona bi çare...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar

aracında led xenon kullanan var mı? varsa hangi marka? ve memnun musunuz?
  • merhabalar c4 alacakken biraz daha bütçemi artırıp ceed almaya karar verdim.2013 c.p ceed için en uygun 59-60 bin e kadar bulabiliyorum ve en az 70 000 km de oluyo bu araçlar.sizlerinde fikirlerinizi almak istedim, sizce nasıl fiyat ve model yılı olarak.
  • Citroen'dan artisi alt takim, saglamlik, görünüş.. eksisi yakit olabilir. (kendi görüşümdür.)
  • evet yakıt hariç bir artısı yoktur doğru ama işte benimde öğrenmek istediğim ceed c.p ların piyasa fiyatları ne durumda. internette olan fiyatlar sanki yüksek gibi geldi bana.
  • arkadaşlar ...2015 kia ceed 136b 7 vites dct comfort ile kia cerato 2016 dct arasında kaldım....fikir verebilecek var mı? kia ceed 2018de değişecekmiş...almayı düşündüğüm iki araba arasında da 6000 lira fark var...ceratoya 73 ceede 67 istiyorlar..her ikisinin de kilometresi 10-15.000 civarında...kullanım ve geleceği açısından görüşleriniz ne?
  • emrahercc E kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz fiyatlar gayet normal. Benim aracım da 2013 concept plus ve şuan 43binde. İlerleyen zamanlarda satmayı planlıyorum ve 62-63bin den aşağı vermeyi düşünmüyorum. Geçen ay sol iki kapıdan hasar aldığımdan bu fiyatı düşünüyorum yoksa o kazaya kadar 65-66 civarıydı kafamdaki fiyat. 60bin gibi bir fiyata kazasız ve boyasız 2013 concept plus bence 80bin kmde bile olsa gayet güzel. Bir de otomatikse fiyat gerçekten çok uygun, bence fazla düşünmeyin. Ceed alınası bir araçtır, ben şahsen yeni civic'e kafayı takmasam kolay kolay satmayı düşünmezdim.
  • Sırf merakımdan soruyorum Yeni Civic 'te ne var ?

• gokhann_75 G kullanıcısına yanıt
    Sedan araca geçmeyi düşünüyorum ve dış tasarımı bana çok çekici geliyor. Eski civic te hoşuma giderdi ama öyle ahım şahım bir cazibesi yoktu bana göre ama yeni kasa çok çok hoşuma gidiyor. İkinci olarak kia gibi uygun fiyata pek çok özelliği alabiliyorsun. Göğüs tasarımı da çok hoş. Benzin+lpg de bana mantıklı geliyor. Japon araçların dayanıklılığı da malum. Fransız araçlara hiç sıcak bakmam ama talismana da hastayım mesela. Talisman bütçe olarak beni aşmasa önceliğim talisman aslında. İşin özeti ben biraz çekilciyimdir. Bu araçlar şeklen beni çok cezbediyor. Ceed i almamdaki etken de tasarımıydı mesela. Ama sırf şekli iyi diye de aklıma yatmayana sıcak bakmam.
  • İ30 yeni kasa çıkardı. Ceed te eli kulağında. Onu da görün bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabi amaç yeni kasa çıkıp fiyat düşmeden ceed i satmaksa durum başka.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: narcosis

Sedan araca geçmeyi düşünüyorum ve dış tasarımı bana çok çekici geliyor. Eski civic te hoşuma giderdi ama öyle ahım şahım bir cazibesi yoktu bana göre ama yeni kasa çok çok hoşuma gidiyor. İkinci olarak kia gibi uygun fiyata pek çok özelliği alabiliyorsun. Göğüs tasarımı da çok hoş. Benzin+lpg de bana mantıklı geliyor. Japon araçların dayanıklılığı da malum. Fransız araçlara hiç sıcak bakmam ama talismana da hastayım mesela. Talisman bütçe olarak beni aşmasa önceliğim talisman aslında. İşin özeti ben biraz çekilciyimdir. Bu araçlar şeklen beni çok cezbediyor. Ceed i almamdaki etken de tasarımıydı mesela. Ama sırf şekli iyi diye de aklıma yatmayana sıcak bakmam.

Hocam sakın atmosferik alma, hele lpg li sakın alma derim, alacaksan 1,5 rs yada 7 ay daha bekle 1,6 dizel al derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

İ30 yeni kasa çıkardı. Ceed te eli kulağında. Onu da görün bence.

İ30 çıkardı fakat, önceki kasa daha hoştu, yakından görmedim ama, iç mekan yine olmamış , hele o ekran yerleşimi, umarım ceed i bu şekilde bozmazlar ve çelik motor donanımı yine kısmadan en full modelide getirir, en azından opsiyon olsun. Hoş en full 130.000 tl olur artık

• axiprens kullanıcısına yanıt
    Önerin için teşekkür ederim, bu konuyu araştırıcam almadan önce. Zaten bu gidişle benim araç değiştirmem 1 seneyi bulacak gibi.
  • Ceed 'in yeni kasasının gelmesi sene sonunu bulur, Yeni Honda Civic eski kasasının motoru ile aynı. Sedan LPG en full modeli 102 TL, Cerato dizel en full modeli 107 TL. İndirim yapacakları kesin.

• 
Sayfa: önceki 554555556557558
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.