Şimdi Ara

<<<< YENİ KIA CEED >>>> (483. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.416
Cevap
64
Favori
549.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 481482483484485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Lastik konusunda çok ama çok bilgim yok ana yazlık lastik alacaktım, forumlara ve internet sitelerine, eşe dosta çok sordum fikirler edindim. Lastiklerdeki etiketlere baktım. Nokian 'ın bana hitap ettiğini düşündüm. HB sitesine 4 Mart 'ta sipariş ettim, önceki yazliklarim Kumho idi, kışlıklar ise Petlas. Hepsini attım. Alsaydım, faydalı olacağını bilseydim paraya kıyıp 4 mevsim lastik alırdım. Çok fazla lastik modeli var. Araba alırken bir nebze test sürüşü yapabilirsin ama lastik alırken bunu yapamazsın. Aklına ne yatiyorsa onu yapmani tavsiye ederim. Her kafadan farklı ses çıkacaktır, sen mutlaka dogru olana karar verirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bu aksam 2012 model premium donanim 90 bin km.de orjinal boyasi badanasi olmayan beyaz renkli bir ceedle anlastik. Bir aksilik olmazsa yarin gun icinde alisverisi bitirip aracida aksam uzeri Samsuna getirtecegiz. Fiyat olarak 59.500 e bitti. Arac temiz icime sindi 4 tane sifir michelin lastik takili ve 90 bin bakimi serviste yapilmis. Ne diyorsunuz beyler fiyat ve tercih nasil ?..

• Hani abartmak gibi olmasın ama ben 2013 concept'i o fiyata verirdim, ne diyeyim bence fiyat gayet iyi. İçine de sinmiş, hayırlı olsun inşallah. Ben arkadaşınıza alıyorsunuz diye biliyorum, yoksa yengeye doğum günü hediyesi falan mı

Bana mı öyle geliyor bilmiyorum fakat bu arabalara beyaz renk çok yakışıyor be.

@gokhan

Teşekkür ederim sevgili kardeşim, paramı boşa harcamak istemiyorum; bu sebeple hiç riske girmeyeceğim sanırım. Nokian Line serisi bir lastik alacağım galiba.
  • Bugun bitirdik alisverisi arac Samsuna yola cikti. Hayirlisi diyelim. Ben sebep oldum bu araci tercih etmesine, insallah uzmez...
    Bu mesaja eklenen görseller:

<<<< YENİ KIA CEED >>>>

• Değerli arkadaşlar bugun itibari ile aracımın siparişini vermiş bulunmaktayım. Aksilik olmazsa çarşamba günü teslim alacağım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mawice kullanıcısına yanıt
    Aracı modelini tam olarak yazar mısınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhann_75

Kia Cee'd 1.6 Crdi dct premium

• mawice kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun, ben de bu araca hastayım, yeni kasasını bekliyorum. Açılır tavan olayı ileride sorun çıkarabilir diye premium modelini sanırım alamayacağım. Forumlarda açılır tavanın sorunlarını çok okudum.

• İkinize de hayırlı, uğurlu olsun dostlarım; Allah kazasız, belasız ve iyi günlerde kullanmayı nasip etsin inşallah.

Evet lastik araştırması yaptım; ustaya ayıp olmasın diye sordum Bridgestone T001 235 lira; Michelin (model sormadım) 260 lira tanesi; internetten Nokian Line 91V 170 lira tanesi.

Açıkçası Goodyear E.Grip için yanakları çok yumuşak yorumları var; crossclimate için içimde şüpheler var; lassa zaten almam; bridgestone sert lastik deniliyor; yokohama baktım her yerde yok (internette dahi)...

Neyse dursun şimdilik, şu aralar biraz bahçe işleri var, biraz seminer derken çocuğun bakımıyla ilgili sıkışıklıklar var. Kafam boşalsın bakacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mawice

Kardeş aracın hayırlı olsun. Kaça anlaştınız , nerdeki bayiiden alıyorsunuz ?..
  • quote:

Öncelikle hayırlı olsun, ben de bu araca hastayım, yeni kasasını bekliyorum. Açılır tavan olayı ileride sorun çıkarabilir diye premium modelini sanırım alamayacağım. Forumlarda açılır tavanın sorunlarını çok okudum.

İleride ruzgar sesi harici sorun cikarmiyor onuda serviste hallediyorlar, bende cam tavansiz araba almam mesela, benim icin olmazsa olmaz oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

Bugun bitirdik alisverisi arac Samsuna yola cikti. Hayirlisi diyelim. Ben sebep oldum bu araci tercih etmesine, insallah uzmez...

<<<< YENİ KIA CEED >>>>

Jant larda premium janti olsa iyi olurmus.

• quote:

quote:

Hayirli olsun guzel secim, pisman olmicaksiniz, yakita fazla takilmayin.

• Kardes bunu diyen 2.kisiniz. Jantlara concept plus jantlari dedi ama bende c.p. var jantlar boyle degil. 2012 lerin premium jantlari boyle olmazmi?..

• quote:

Kardes bunu diyen 2.kisiniz. Jantlara concept plus jantlari dedi ama bende c.p. var jantlar boyle degil. 2012 lerin premium jantlari boyle olmazmi?..

Benim araç 2012 kasım ayında trafiğe çıktı, galeride beyaz premium vardı ve ben gümüş gri istemiştim iyikide beklemişim gelen gümüş gri araç bu araçtı, muhtemelen ilk çıkan premiumlar consept plus jantları ile üretildi..

<<<< YENİ KIA CEED >>>> <<<< YENİ KIA CEED >>>>

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Teşekkür ederim orhan1461 Trabzon Hasanbaşoğlundan aldım. 86.500 e anlaştık. 2015 geçiyor stokta son kalan 2 araçtan biri. Diğerleri 2016 geçiyor hep. Hyundaiye de uğradım onlarda bitirmiş 2016 ya başlamışlar.

Atilla abi çok çok teşekkür ederim iyi dileklerin için.

axiprens teşekkür ederim. Benim hep aklımda vardı onu aldım. Dün kardeşime 2014 model 14000 km de bi passat cc aldık. Çok güzel araba ama benim aklım hep ceed de. Yakıt olayınıda dert etmiyorum bakalım ilerleyen günler ne gösterecek.

• quote:

Teşekkür ederim orhan1461 Trabzon Hasanbaşoğlundan aldım. 86.500 e anlaştık. 2015 geçiyor stokta son kalan 2 araçtan biri. Diğerleri 2016 geçiyor hep. Hyundaiye de uğradım onlarda bitirmiş 2016 ya başlamışlar.

Atilla abi çok çok teşekkür ederim iyi dileklerin için.

axiprens teşekkür ederim. Benim hep aklımda vardı onu aldım. Dün kardeşime 2014 model 14000 km de bi passat cc aldık. Çok güzel araba ama benim aklım hep ceed de. Yakıt olayınıda dert etmiyorum bakalım ilerleyen günler ne gösterecek.

Abimde 2014 cc aldı, yani arç dıştan bir harika ama, içi bana çok düz geliyor, bizim araçların içi resmen göz alıyor, hele o piano black beni benden alıyor..

• Arkadaşlar bu arada aracımın içinde bir değişikliğe gidiyorum, süet deri karışımı koltuklarda direksiyonda ve vites körüğünde değişiklik yaptırıyorum şu an araç oto döşemede, bir kaç güne resimleri paylaşırım, gt ye yakın bir iç mekan olucak.. Umarım güzel bir iş çıkarırlar..

<<<< YENİ KIA CEED >>>> <<<< YENİ KIA CEED >>>> <<<< YENİ KIA CEED >>>>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axiprens -- 15 Nisan 2016; 10:21:03 >

• Axiprens, kardes muhakkak gorsel olarak guzel bir gorsellik katacaktir ancak bu tarz masraflar bana cok gereksiz geliyor. Yapana saygi duyarim. Zevkler tartisilmaz tabi.

Mawice kardes 1.5 ay once ayni bayii bana premiumu 88 demisti. 8 binlira daha cikamadigim icin concept plus aldim :( bu arada Hasanmi ilgileniyor sizinle ?..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhan1461 -- 15 Nisan 2016; 12:31:02 >
  • quote:

Axiprens, kardes muhakkak gorsel olarak guzel bir gorsellik katacaktir ancak bu tarz masraflar bana cok gereksiz geliyor. Yapana saygi duyarim. Zevkler tartisilmaz tabi.

Mawice kardes 1.5 ay once ayni bayii bana premiumu 88 demisti. 8 binlira daha cikamadigim icin concept plus aldim :( bu arada Hasanmi ilgileniyor sizinle ?..

Aracı satmaktan vazgeçince rahat duramadım, ayrıca daha yeni başlıyorum aklımda daha kaliteli işler var :) haftaya birkaç resim paylaşır sizlerinde fikirlerini alırım, ben böyle şeylere para harcamaya pek acımıyorum, sonuçta tek tabancayım, içkim yok kumarım yok, zevk meselesi tabi..

• 
Sayfa: önceki 481482483484485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.