Şimdi Ara

<<<< YENİ KIA CEED >>>> (405. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.416
Cevap
64
Favori
549.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam merhaba, titreme sorunu dediğiniz far titremesi mi, yoksa rolantide aracın titremesi mi, parça değiştikten sonra bu sorun geçti mi, son olarak değişen parçayı öğrenebilme şansımız var mı
  • günaydın arkadaşlar. dpf ile ilgili bir şey sorcam ama. araclarınızda dpf ne kadar sürede açılıyor. benim aracımda dpf bir depoda en az 3 defa devreye giriyor. hatta dün yolculuk yaptım 470 km yol yaptım. dpf iki defa devreye girdi. sizin araçlardada böle mi. yoksa benim dpf arızalı mı. yardımcı olan olursa sevinirim.
  • nightcalimero N kullanıcısına yanıt
    2013 model 35 bin km'deki aracımda bir kere bile DPF devreye girmedi. Vitesi genelde yüksek devirde değiştiririm. Belki de ondandır. Devreye girdiğine dair işaret vb mi yanıyor?
  • Tesla kullanıcısına yanıt
    hayır işaret yanmıyor. ama tüketim iki katına çıkıyor. 470 km de hemde uzun yolda iki defa açması bana pek sağlıklı gelmedi ondan sormak istedim.
  • nightcalimero N kullanıcısına yanıt
    Belki mazotunuz sıkıntılıdır ya da kaçaktır. Aracı aldığımdan beri sadece Total Excellium mazot alıyorum. Tavsiye ederim. Total'in mazotu en iyisidir deniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tesla

Belki mazotunuz sıkıntılıdır ya da kaçaktır. Aracı aldığımdan beri sadece Total Excellium mazot alıyorum. Tavsiye ederim. Total'in mazotu en iyisidir deniyor.

Bende 3 yıldır sadece shellden aldım hiç bir şikayetim olmadı, bir kere 50 tl'lik total exce aldım bir fark göremedim açıkçası. Ama total fransız olarak çok tavsiye ediliyor. Dünyanın en iyi dizelleri boşuna onlardan çıkmıyor.
  • ardent_boy kullanıcısına yanıt
    30.000 km bakım 350 TL ÖN FREN BALATALARI DAHİL , ÖZEL SERVİS DE.
  • Styric kullanıcısına yanıt
    kanaatimce önce OPET SONRA TOTAL tercihimdir. Shell çok yakınımda olduğu halde almıyorum.
  • Arkadaşlar uzun zamandır yoktum . aracımı 30.000 km ye geldi bu arada bir defa uzun yol yaptım km de 0,25 krş .
  • quote:

Orijinalden alıntı: is.mail

özel servis derken yetkili servis mi ?
  • quote:

kanaatimce önce OPET SONRA TOTAL tercihimdir. Shell çok yakınımda olduğu halde almıyorum.

CRDI motorun en sevmedigi dizellerden biri opet.Aracin sesi artiyor ve cekisi dusuyor.Benim tercihlerim shell-total-lukoil-po.

Zorda kalmadikca opet-bp ve tp hic almam.
  • quote:

On balatalar zaten 250 tl.. O nasıl iş, bi gariplik var..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ardent_boy kullanıcısına yanıt
    bildiğin sanayi işte, yetkili değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: axiprens

quote:

On balatalar zaten 250 tl.. O nasıl iş, bi gariplik var..

Servisde balata fiyatlari kazik.Disarda 50tlye de var balata 100tlye de.Trw-valeo-delphi gibi markalar 100-120tl civarinda.i30 icin trw bulduk on-arka ama delphi ve valeoda tam bakmadik seri numaralarina.

Balatalari servis haricinde degistirmek isteyenler trwyi tercih edebilir.
  • Arkadaşlar selam,

Kısa ve öz bir sorum var.

2014 kia ceed concept manuel
    1.6 crdi
    Ortalama hız: 21 km/s istanbul sağolsun
    Ortalama yakıt tüketimi: 8 lt
    Vitesi 2500 devirde atıyorum. Klima açık

Yakıt tüketimi Normal mi sizce? Dpf temizlensin diye bi kere gazladım bu ay. (Yüksek devirde uzun süreli sürüş)

• güzel fiyat
  • İ30 parca fiyatı soran oldu mu? Kia dan ucuz mu ayni parcalar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar,

Kia ceed comfort paket liste fiyatı dizel otomatik 67.500 lira. Aynı donanım paketinin dct şanzımanlı olanı ise 75.000 lira. Bu kadar fiyat farkı mı olur, el insaf!

Bayiler klasik şanzımanlı model için ne kadar indirim yapabilir? Kia'nın fiyat politikasını hiç bilmiyorum. 67.500 liralık comfort paket 62-63'e alınabilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

İ30 parca fiyatı soran oldu mu? Kia dan ucuz mu ayni parcalar.

Parcalar genelde ortak oldugu icin cok modele ozgun parca olmadigi surece fiyatlar ayni.

• quote:

Orijinalden alıntı: HyperXCrossfire

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

İ30 parca fiyatı soran oldu mu? Kia dan ucuz mu ayni parcalar.

Parcalar genelde ortak oldugu icin cok modele ozgun parca olmadigi surece fiyatlar ayni.

Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.