Şimdi Ara

<<<< YENİ KIA CEED >>>> (277. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.416
Cevap
64
Favori
549.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonradan eklenen hiçbir ozellik orjinal gibi olmaz hele sonradan takılan ledler çok komik duruyor. Ayrica plus pakette 17 jantta var. Düz vitesli araçlarda her marka ve modelde bayiler daha yüksek oranda indirim uygular çünkü hem o hemde 2. El satışları daha ağırdır. At modellerde aynı oranda indirim alamazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atlantikbeyaz -- 27 Ocak 2014; 9:52:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KafzieL

quote:

Orijinalden alıntı: Killer Loop

quote:

Orijinalden alıntı: KafzieL

Ya kusura bakmayın citroen modelleriyle karıştırdım
    Comfort değil concept diyecektim

Ama dediğim gibi bayinin verdiği fiyatlar concept için 56 concept plus için 60500

sorun değil

comfort modelide var, 2014 de çıkardılar ama donanımı düşük sanırım..

ama concept için 56 bin bencede iyi.. düz vites değil mi?

Evet her ikisi de manuel için fiyatlar. Açıkçası plus için beni tek cezbeden cam tavan oldu. Onun dışında led farlar yada arka park sensörü önemli değil sonradan bile takılabiliyor. Sadece cam tavan için 4000tl de değmez heralde :/

dostum bu tercih meselesi açıkçası..
    ben cam tavan katiyen istemedim.. led farlara hastayım.. led farlar için çıkma far alıp taktıracağım. orjinalden farklı olmayacak muhtemelen..

diğer yandan park sensörünü benden önceki arkadaş taktırmış zaten. ama sadece arka. ben ön arka değiştiricim ilerde..
    onun dışına 17 inç jant lar var ki en istemediğim boyut..
    200 tl ye 16 jant için lastik bulurken 17 ler 350 den başlıo.. keza kar lastiği desen öyle.. ara ki bulasın.. birde çok dikkat edicen ki yanaklara bişi olmasın.. malum ince yanak var..
    kısaca bu tercihler sana kalmış..

benim tak eksiğim ön park sensörü ile, led li farlar.. park sensörü 100 tl ye ön arka komple değiştiriolar. farlardan birini 400 e de buldum zaten.. diğerini de düşer yakında çıkmacılara.. e mesele kalmadı işte benim için :)

yorum ve tercih sana kalmış..

• jantları 15 le değiştirirseniz 120 tl ye bulursunuz
  • yok, ben hiç jant kullanmicam.. bu durumda bedavaya gelir..
  • Hepinize merhaba,

Bu araba güzel ama kia imajından korkuyorum insanlar nasıl bakar bu arabaya, 60.000 tl kia deyince arkadaşlarım şaşırdı aynı paraya Alfa guilietta var diyor herkes.

Bu araç tasarım ve rahatlık açısından alfadan aşağı kalır değil kesinlikle.

Sizce ceed mi almalıyım yoksa birkaç bin daha verip guilietta mı?

Bir de ceed yakında makyaj geçirecek mi?
  • move_your_mind M kullanıcısına yanıt
    yanlış anlama arkadaşım sözüm sana değil ama bir bilgi, romadaki ticari taksilerin çoğu Alfa guilietta...
  • Sağol abi cevabın için.

Haklısın bu araba çok güzel, golften bile konforlu bence.

Ama bizim millette kia kötü algısını yıkmaları lazım.
  • Arkadaşlar pro ceed GT alma kararımdan dolayı aracım satılıktır.ILGILENEN OLURSA, ilan linki aşağıdadır.teşekkürler.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-sifirdan-farksiz-2012-ceed-consept-plus-dizel-otomatik-151647956/detay/

• quote:

Orijinalden alıntı: move_your_mind

Sağol abi cevabın için.

Haklısın bu araba çok güzel, golften bile konforlu bence.

Ama bizim millette kia kötü algısını yıkmaları lazım.

alfa ya da ii diyemezsin ki.. malum italyanı almak zor, satmak daha zor..

kaldıki tasarım konusuna gelince, bence ceed in yanına yaklaşamaz..
  • ygt07 Y kullanıcısına yanıt
    güzel araçmış.. ama mesajın biraz sert olmuş sanki.. inan alıcı gibi üdşününce korktum aramaya
  • quote:

güzel araçmış.. ama mesajın biraz sert olmuş sanki.. inan alıcı gibi üdşününce korktum aramaya

Teşekkurler.Bir anlamda haklısın kardeşim, ancak hayali olan da arıyor, sıfır alacak olup kullanıcı yorumu almak isteyen de.illallah getirtti insanımız.herkesin zamanı değerli öyle değil mi, muhabbet için arayan da var

• quote:

Orijinalden alıntı: ygt07

quote:

Teşekkurler.Bir anlamda haklısın kardeşim, ancak hayali olan da arıyor, sıfır alacak olup kullanıcı yorumu almak isteyen de.illallah getirtti insanımız.herkesin zamanı değerli öyle değil mi, muhabbet için arayan da var

muhtemelen vardır.. senin şansına.. bana hiç denk gelmedi diyebilirim. ne zaman araba satmak istesem yada ev, ilgilenenler arıyor.. şans mı desem ne desem bilmiyorum ki..

neyse, işalla bir an evvel gönlündeki rakkama satarsın...

• quote:

quote:

quote:

muhtemelen vardır.. senin şansına.. bana hiç denk gelmedi diyebilirim. ne zaman araba satmak istesem yada ev, ilgilenenler arıyor.. şans mı desem ne desem bilmiyorum ki..

Nelerle karşılaştım, inanamazsın.ne saçma sapan teklifler.Hayırlısı diyelim, km düşük tertemiz bir araç işte, satılır umarım hak ettiği fiyata.

• Arkadaşlar,

Servislerde garanti kapsamında yapılan işlemler için bizlere evrak vermiyorlarmı ?
    30.000 bakımında araçda bir sorun bulduk , garantiden parça gelicek dediler beni 2 daha beklettiler.
    Sonra aracı alamaya gittiğimde , parçaları değiştirdiklerini sorunu cozduklerini soylediler.
    Garanti kapsamında değişen parçalar ve araca müdahale edildiğine dair belge istedim.
    Biz KİA nın sistemine giriyoruz. Size herhengi bir evrak vermiyoruz gibi bir sey soylediler. Uzatmadım konuyu orda, burda yada genel merkezden deyaını ogrenirim diye.
    Ne diyorsunuz bu konuda , daha once başına gelen varmı ??
  • Roving R kullanıcısına yanıt
    belgelerin fotokopisini veriyorlar, benim aracın teybi değişmişti garantiden belge nüshalarını verdiler
  • Yine zam gelmiş, Concept Plus Otm. 74.900 olmuş
  • metesserdar kullanıcısına yanıt
    Yarın bir arayıp söyleyeyim bakalım ne diyecekler.
    Eger yine aynı cevabı verirlerse KİA merkezi arayıp sorayım.

Teşekkürler
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Nelerle karşılaştım, inanamazsın.ne saçma sapan teklifler.Hayırlısı diyelim, km düşük tertemiz bir araç işte, satılır umarım hak ettiği fiyata.

anlıyorum seni.. ülkemiz insanı çok komik cidden

hayırlısı ile satarsın işalla.. ama şu zamanda araç elden çıkarmak kolay belki ama sıfır almak istersen biraz zor gibi geliyor bana.. malum çılgınlar gibi vergi ve yüksek kur dan başka birşeye ödemiyor insan araba bedelini..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killer Loop -- 4 Şubat 2014; 7:29:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Roving

Arkadaşlar,

Servislerde garanti kapsamında yapılan işlemler için bizlere evrak vermiyorlarmı ?
    30.000 bakımında araçda bir sorun bulduk , garantiden parça gelicek dediler beni 2 daha beklettiler.
    Sonra aracı alamaya gittiğimde , parçaları değiştirdiklerini sorunu cozduklerini soylediler.
    Garanti kapsamında değişen parçalar ve araca müdahale edildiğine dair belge istedim.
    Biz KİA nın sistemine giriyoruz. Size herhengi bir evrak vermiyoruz gibi bir sey soylediler. Uzatmadım konuyu orda, burda yada genel merkezden deyaını ogrenirim diye.
    Ne diyorsunuz bu konuda , daha once başına gelen varmı ??

bu söylem kesinlikle yasal değil. bunu yapmalarının sebebi arıza sayısı arttığında aracı misli ile değiştirmemek yada para iadesi yapmamak amaçlıdır.
    Toyota da bana aynısını yapıyordu.
    çok ilginçtir, mahkemeyi açınca mahkeme araç kayıtlarını istedi, kayıtlara girmişler herşey gün gibi ortaya çıkmıştı.. kia da benzerini yapıyormu bilemem? ama riske girmeye değmez. yapışın yakalarına alın servis formunu.. yasal hakkınız. aksi durumda bakanlığa bildireceğinizi iletin..

• Bence de Kaz kafalı boş beleş adamlara yönelik işe yarayacak olsa da düzgün insanların bi kısmı aramaya çekinebilir. Hayırlı satışlar.
  • 
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.