Şimdi Ara

Yeni kayıt ile ilgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
1.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fotoğrafçılık ve kameramanlık bölümüne kayıt oldum internetten kaydımı tamamladım çıktıyı alıp yarın gideceğim. Sormak istediğim birkaç soru var.

1: internetten ders seçmek gerekiyomu yoksa dersler otomatikmi seçiliyor. İnternetten kayıt dışından bi işlem yapacakmıyız ?
    2: Askerlik durumu kağıdı götürmek gereklimi ? 2010 tarihli terhis belgem var onu götürsem olurmu ?
    3: kayıt için nereye gitmemiz gerekiyo bu kısmı komik ama hiç anlamadım. Ankarada merkezlerinemi gideyim yoksa ilçedeki şubelerinemi ?
    4: Fotoğraf gerekiyomu internette webcam le çekilmiş fotoğrafım var yanımdada götüreyimmi ?

Acil yardım istiyorum arkadaşlar yarın öğlenden önce bunları halledip işe gitmem lazım

• dersler 1.sınıfta otomatik yükleniyor.size ön kayıt formuna hangi aöf bürosu yazdıysanız ona gidiceksiniz.
    4 tane en az fotoğraf lazım. bankaya para yatırıcaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yerleyeksan

dersler 1.sınıfta otomatik yükleniyor.size ön kayıt formuna hangi aöf bürosu yazdıysanız ona gidiceksiniz.

Teşekkür ederim hocam. Kolayca halletim. İnternet kayıt çıktısı+ para yatırma + diploma ile bitti bütün işlemler. Fotoğrafta istemediler sistemde var dediler. Ordanda yırttık Yanlız dün 4 saatten fazla güneşin altında sıra bekledim, yüzümün sağ tarafı yanık sol tarafı normal durumda şuan

• quote:

Orijinalden alıntı: BlıtzKrıeg

quote:

Orijinalden alıntı: yerleyeksan

dersler 1.sınıfta otomatik yükleniyor.size ön kayıt formuna hangi aöf bürosu yazdıysanız ona gidiceksiniz.

Teşekkür ederim hocam. Kolayca halletim. İnternet kayıt çıktısı+ para yatırma + diploma ile bitti bütün işlemler. Fotoğrafta istemediler sistemde var dediler. Ordanda yırttık Yanlız dün 4 saatten fazla güneşin altında sıra bekledim, yüzümün sağ tarafı yanık sol tarafı normal durumda şuan

anadolu aöf yi tercih eden sayısı hala yüksek
    artık istanbul auzef ve atatürk aöf gibi okullarda da açık öğretim var. 1 -2 yıla anadolu tercih eden sayısı biraz azalır.
    fotoğrafçılık bölümü nün dgs ile istanbul auzef te sinema televizyon bölümüne rahat geçilir dğs yüksek puan alırsanız .olur tabiki. link vereyim.
    http://auzef.istanbul.edu.tr/

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.