Şimdi Ara

Yeni kaspersky sürümünü kuranların dikkatine... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar sorunu hallettim. Şu şekilde, baştan anlatıyorum;

İlk önce kaspersky 2018 kurdum, secure connection ile birlikte, daha sonra kaspersky 2018 i bilgisayarımdan kaldırdım, secure connection u silmedim, üzerine 2019 kurdum ve düzeldi.

Normalde 2019 kurduktan sonra secure connection silince düzelmiyordu, bunu kaspersky teknik destekte önermişti ama çare olmamıştı. Sonunda sorunu kendi kendime çözdüm. Aynı sorunu yaşayanlar bu yöntemi kullanıp kurtulabilir.
  • Hocam, KASPERSKY TOTAL SECURİTY LİSANS 'a ihtiyacım var, kaspersky'da malum fiyatı yüksek , forumda tedarik edecek güvenilir bir arkadaş var mı ?
    yada başka nerden temin edebilirim ?
    Ayrıca cep telefonumda da kaspesky internet security kullanıyorum onun için de ayrıca mı lisans almam gerekir ?
  • bu sıkıntı hala devam ediyor mu dostlar? normal 2019 indirsem sorunsuz kullanabilir miyim?
  • Ya ben bu hale nasıl düştüm anlamadım. Pes19 indirdim. Vinrardan çıkarttım, o sırada kaspersky 2018 den iki tane trojan uyarısı aldım. sileyim mi ne yapayım derken bir baktım kaspersky güncelle diyor. Ben de güncelleme hastasıyım. Ne olduysa bundan sonra oldu zaten.

Kaspersky başlatılıyor dedi başlamadı. Pcyi üç beş kere kapattım açtım işe yaramadı. Bari sileyim tekrar yükleyeyim dedim, iyi güzel tamam da en çok sevdiğim özelliği reklam engelleyici aktif etmeme rağmen çalışmıyor. Neyi eksik anlamadım. gezginlerden 2018 setup bağlantısı indirdim. O da yine 19 indirdi.

NEDİR BUNUN İLACI?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.