Şimdi Ara

YENİ KASA OPEL ASTRA SEDAN PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.480
Cevap
49
Favori
393.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mrydn25

quote:

Orijinalden alıntı: sercan2125

quote:

Orijinalden alıntı: Berat imam

Sıfır opeline lpg taktirmis biri olarak konuşuyorum opelin landirenzo ile anlaşması var 100 bin km motor garantisi veriyor policeli araça hemen taktirin alırken ruhsata işli vaziyette olsun beş bin km ye gelince lpg yi kullanmaya başlarsınız. Lpg ruhsata islenmezse Landi garanti vermiyor. Ustasını bulursanız sorunsuz binersiniz lpg ile 13 bin km oldu takali şükür bi skintisi yok tavsiye ederim ortalama 27 krs yakıyor

Slm bende 15000 km de 1.6 edition astra aldım. Lpg konusunda hala kararsızım ama şehir içi 50 kuruş yakıyor. Heralde taktırıcam servise mi gideyim yoksa direk lpg ciye mi gideyim. Servis 2300 tl, sanayide 1750 tl ikiside landirenzonun bayisi. Bu kadar fark vermeye değer mi?

kardeşim araç garantiliyse veya devam ediyorsa olabilecek hatalar için servisin gösterdiği yerde taktır şimdi 500 liradan kaçacaksın Allah muhafaza ilerde 2000 liradan olacaksın...garantili olsun ne olursa olsun.benim düşüncem bu yönde.selamlar

Serviste taktir derdim ama landirenzo garantiyi ilk 10 bin km deki araçlara veriyor seninki 15 bin olmuş garanti vermez yani policeli 100 bin km motor garantisi vermez aradaki farkı zaten servis yicek en iyisi ustaya taktirman bir an önce taktir keyfine bak benzin adamın canını cok yakıyor bir depo lpg 34 lt 360 km civarı gidiyor ben 2050 liraya ustaya taktirmistim orasida aynı garantiyi verdi ztn araç 5000 km de olduğu için kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 bin km olayını bilmiyordum bence de ustaya taktir.

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sercan2125

quote:

Sıfır opeline lpg taktirmis biri olarak konuşuyorum opelin landirenzo ile anlaşması var 100 bin km motor garantisi veriyor policeli araça hemen taktirin alırken ruhsata işli vaziyette olsun beş bin km ye gelince lpg yi kullanmaya başlarsınız. Lpg ruhsata islenmezse Landi garanti vermiyor. Ustasını bulursanız sorunsuz binersiniz lpg ile 13 bin km oldu takali şükür bi skintisi yok tavsiye ederim ortalama 27 krs yakıyor

Slm bende 15000 km de 1.6 edition astra aldım. Lpg konusunda hala kararsızım ama şehir içi 50 kuruş yakıyor. Heralde taktırıcam servise mi gideyim yoksa direk lpg ciye mi gideyim. Servis 2300 tl, sanayide 1750 tl ikiside landirenzonun bayisi. Bu kadar fark vermeye değer mi?

kardeşim araç garantiliyse veya devam ediyorsa olabilecek hatalar için servisin gösterdiği yerde taktır şimdi 500 liradan kaçacaksın Allah muhafaza ilerde 2000 liradan olacaksın...garantili olsun ne olursa olsun.benim düşüncem bu yönde.selamlar

Serviste taktir derdim ama landirenzo garantiyi ilk 10 bin km deki araçlara veriyor seninki 15 bin olmuş garanti vermez yani policeli 100 bin km motor garantisi vermez aradaki farkı zaten servis yicek en iyisi ustaya taktirman bir an önce taktir keyfine bak benzin adamın canını cok yakıyor bir depo lpg 34 lt 360 km civarı gidiyor ben 2050 liraya ustaya taktirmistim orasida aynı garantiyi verdi ztn araç 5000 km de olduğu için kolay gelsin

sağolun arkadaşlar galiba landirenzo lpg taktırıcam çünkü şuan yol bilgisayarında 11 lt görüyorum. Moralim bozuluyor...
  • sağolun arkadaşlar yardımlarınız için lpg taktırıcam galiba...
  • bugün yıkadım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokhan115

bence landirenzo falan taktırmayın, yetkili bir brc bayisine gidip brc taktırın. daha önce 3 opel aracımda brc kullandım, çok memnundum, bu aracıma da taktıracağım. landirenzodan çok fazla şikayet var forumlarda

bencede,opel+brc iyi bir ikili,buda ikilinin resmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajf39 -- 10 Ocak 2014; 20:15:42 >
  • Allahtan bize bu sene servis çıktı da rahatladım. Zaten az km yapıyordum ama yine de aylık 250-300 TL benzin parası veriyordum. Şimdi daha keyifli binicem arabama

• quote:

bugün yıkadım :)

araç erzurumdamı yada erzurumdan alınmış
  • ajf39 A kullanıcısına yanıt
    erzurumdan aldım.erzurumluyum zaten.
  • Ben landirenzo taktirdim gayet memnunum önemli olan usta Landi de olsa brc de olsa sağlam bi ustaolsun yeter bi acemiye taktirirsaniz başınız dertten kurtulmaz bi ara bende ekleyem bi foto yaa

• quote:

erzurumdan aldım.erzurumluyum zaten.

bence o arka camdaki erdemirler yazısını sökün,ben aracı alır almaz ilk işim arka camdaki o erdemirler yazısını sökmek oldu,neden bilmiyorum ama o yazıya gıcık oluyorum
  • Nasıl çıkıyor bilmiyorum ayrıca geri görüş kamerası ve navigasyon taktirdim ama opel in değildi yani nevcom mu ne ondan taktılar...OPEL yazısı falan çıkmıyor hiç taktıran var mı acaba

• arkadaşlar bu kasada lakırtı sorunları varmı ? astra jlerde sert süspansiyonları nedeniyle öyle birşeyler duyum aldım gibi. tamamen bilgi amaçlı soruyorum satışma-atışma vs için değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TSuNaMi_

arkadaşlar bu kasada lakırtı sorunları varmı ? astra jlerde sert süspansiyonları nedeniyle öyle birşeyler duyum aldım gibi. tamamen bilgi amaçlı soruyorum satışma-atışma vs için değil.

Lakırtıdan kasıt ne anlamadım ama arac sert süspansiyonlu oldugu için sehir içi cukurda vs biraz sarsıyr, bununla birlkte sert süspansiyon SAYESİNDE yol tutus gayet üst limitlerde

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin90

quote:

arkadaşlar bu kasada lakırtı sorunları varmı ? astra jlerde sert süspansiyonları nedeniyle öyle birşeyler duyum aldım gibi. tamamen bilgi amaçlı soruyorum satışma-atışma vs için değil.

Lakırtıdan kasıt ne anlamadım ama arac sert süspansiyonlu oldugu için sehir içi cukurda vs biraz sarsıyr, bununla birlkte sert süspansiyon SAYESİNDE yol tutus gayet üst limitlerde

sarsması sorun değil hocam. Sadece çukurlu yada mayın tarlası gibi tabir edilebilecek yollarda süspansiyonlar ses yapıyormu onu merak ettim ?
  • iyi akşamlar arkadaşlar

şirketimin verdiği astra sedan business kullanıyorum cd400 müzik sistemi var uzerınde fakat radio acayıp derecede kalitesiz cekıyor. eski kasa astraya gore sorun tek bende mevcut değil iş arkadaşlarimin coğu aynı sekilde radiodan şikayetci sizde aynı problem mevcutmudur yada cözumu varmidir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yasin90

quote:

sarsması sorun değil hocam. Sadece çukurlu yada mayın tarlası gibi tabir edilebilecek yollarda süspansiyonlar ses yapıyormu onu merak ettim ?

Çok şükür yapmıyor, yinede test edin lütfn

• quote:

Orijinalden alıntı: black87

iyi akşamlar arkadaşlar

şirketimin verdiği astra sedan business kullanıyorum cd400 müzik sistemi var uzerınde fakat radio acayıp derecede kalitesiz cekıyor. eski kasa astraya gore sorun tek bende mevcut değil iş arkadaşlarimin coğu aynı sekilde radiodan şikayetci sizde aynı problem mevcutmudur yada cözumu varmidir.

Aynı sorun ne yazkki bnde de mevcut, businesslarda mı sorun var anlamadım ya, ankaranın göbegnde 2014te radyo bazn cekmyr tam cızırtı vs oluyr

• yok böyle sacmalik 60 bin tl lik araba radio duzgun calişmiyor aux den note2 yı bagladım onun radioyu actim. kesınlikle daha iyi belli oldu servise gidip bağirip cagırcaz artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokhan115

süspansiyonların sert olduğu doğru ama bozuk zeminli yollarda içeride herhangi bir tıkırtı falan söz konusu değil, araç gayet tok ve stabil bir şekilde yoluna devam ediyor

cevap için teşekkürler hocam.
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.