Şimdi Ara

YENİ KASA OPEL ASTRA SEDAN PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.480
Cevap
49
Favori
393.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    şoför olmak gibi bir iddiam yok, el elden üstündür bir şey diyemem. Ancak son derece sakin kullanıyorum, son derece az ve yeterince gaza basıyorum, ani hızlanma ve durmalar yapmıyorum. Sadece belki çok kısa mesafelerde kullandığım için ve çok ileri geri yapmak durumunda kaldığım için (dar kapalı garajda park edebilmek için mecburen) ekstra bir tüketim oluyordur ama ne kadar etkiler blmiyorum. Havalar ısındığında ve sürüş mesafem arttığında düşecektir. Çünkü 20-25 km devamlı kullanma imkanı bulduğumda hemen ortalama 7 lt li rakamlara iniyor. Bence yakıtta bir sorun yok, aracın keyfi, donanımı, güvenliği ve görünümü yeter. Başlangıçta da bu değerleri göre almıştım.
  • ercobaba E kullanıcısına yanıt
    evet youtube da izlemiştim afl far gerçekten çok etkileyici :) bu arada uzun far asistanı başarılı mı bunu da sormak istiyordum unutmuşum :) kendisi uzunu yakıp karşıdan araba gelince kapatıyor mu gerçekten ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhuntus81 -- 25 Aralık 2013; 12:50:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhuntus81

evet youtube da izlemiştim afl far gerçekten çok etkileyici :) bu arada uzun far asistanı başarılı mı bunu da sormak istiyordum unutmuşum :) kendisi uzunu yakıp karşıdan araba gelince kapatıyor mu gerçekten ?

Hocam orda küçük bi düzeltme yapıyım afl zaten uzun far asistanınıda kapsıyor dediğiniz gibi karşıdan araç gelince yada önde stop lambası algılayınca kısaya alıyor bide hıza göre aydınlatma mesafesini yapıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhuntus81

uzun far asistanı ve afl entegre çalışan şeyler zaten. Karşıdan gelei algılıyor, önünde araç varsa dikkate alıyor, ıssız bir orman yolundaysan veya otobanda ise veya yayaların olduğu bir yolda isen veya kapalı garajdaysan veya tepe üstündeysen veya virajdaysan hepsini tamaen dikkate alıyor ve doğru ışık hüzmesini ideal güçte ve yaygınlıkta yolluyor. gerçekten harika bir sistem. Ben yapsam o kadar doğru ve hızlı yapma şansım yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahcerun

şoför olmak gibi bir iddiam yok, el elden üstündür bir şey diyemem. Ancak son derece sakin kullanıyorum, son derece az ve yeterince gaza basıyorum, ani hızlanma ve durmalar yapmıyorum. Sadece belki çok kısa mesafelerde kullandığım için ve çok ileri geri yapmak durumunda kaldığım için (dar kapalı garajda park edebilmek için mecburen) ekstra bir tüketim oluyordur ama ne kadar etkiler blmiyorum. Havalar ısındığında ve sürüş mesafem arttığında düşecektir. Çünkü 20-25 km devamlı kullanma imkanı bulduğumda hemen ortalama 7 lt li rakamlara iniyor. Bence yakıtta bir sorun yok, aracın keyfi, donanımı, güvenliği ve görünümü yeter. Başlangıçta da bu değerleri göre almıştım.

Mesajı yazarken bende kullanicjyim dedim... şoför olan daha ii anlar...deneyime bağlı yazdıklarım...Biraz daha kullanın açılır motor yakıt değişim gösterir .ilk 2000 km ye kadar 40 kuruştu düşecektir muhakkak.kazasız sürüşler herkese

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrydn25 -- 25 Aralık 2013; 14:49:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gokhan115

opan ve reis bayilerinde 2 hafta önce baktım vardı, bundan sonrakilerde gelir veya gelmez onu bilemem ama kesinlikle gelmesi gerektiği görüşündeyim, firmalar zamanla gelişim gösterme çabasındayken opel eğer watts bağlantısını çıkarıp yerine normal dingil koyarak kaliteyi düşürecekse çok yanlış yapar. Zaten 47.000 liralık araçlarında ön kol dayama bile yok, bu çok üzücü.

Hocam bunu sadece opel yapmıyor ki, vw bile 1.2tsi 1.6tdi motorlarda torsiyon kullanıyor, bir nevi maliyet düşürme cabası.

Ne yazk ki bundan sonra watts baglantsı yok araclarda.

Ayrıca edition business astralardaki el freni ne çirkin öyle ya kocaman, hadi baz paket diye elektrikli park freni koymuyorsun ama bari el freni tasarımını düzgn yap

• yasin90 Y kullanıcısına yanıt
    hocam yeni astra sedan için rüzgarlık siparişi vereceğim. yanlız birşey soracağım. h/b ve sedan için aynı model rüzgarlık oluyoırmu? bazı kişiler her iki aracada uyumlu diyorlarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin90

quote:

Orijinalden alıntı: metuzo

arkadaşlar bende 1.6 benzinli edition modelini satın aldım, bandrolden dolayı aracı ocakta teslim alacağım sormak istedğim bişey var, son birkaç ayda üretilen edition araçlarda watt bağlantılı arka süspansiyon olmadığını söylüyorlar. arabayı aldığım satış temsilcime sordum o da olduğunu söyledi, acaba araç eski mi diye düşündüm ama bayiye 20 gün önce geldiğini söyledi. Sizin araçlarınızda var mı?

Watt's baglantsı yok hocam, katalogta bile var diyor ama kaldırldı artık edition ve businessta.
    Satıs sorumlusu arkdslar bile bilmiyor var mı yok mu diye

bu wats bağlantısı ne olaki. benimde yenia stra sedan var wats olup olmadığı nasıl anlarım? olmasımı iyi olmamasımı?

• arkadaşlar watts bağlantısı tüm paketlerdemi kalktı yoksa sadece edition lar damı? cosmo ve sport ta devam ediyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat3216

arkadaşlar watts bağlantısı tüm paketlerdemi kalktı yoksa sadece edition lar damı? cosmo ve sport ta devam ediyor mu

Ben baktım benimkinde var, üç ay olmadı alalı ve var, ne zaman kalkmış olabilir ki?
  • quote:

arkadaşlar watts bağlantısı tüm paketlerdemi kalktı yoksa sadece edition lar damı? cosmo ve sport ta devam ediyor mu

Hocam sadece edition ve businesslarda kalktı, digerlerinde mevcutt

• eyvallah hocam. cosmo 2014 alıcam nasip olursa
  • quote:

eyvallah hocam. cosmo 2014 alıcam nasip olursa

İnsallah hocam, gayet dolu bir arac, Allah nasip etsin en yakın zamanda

• Gökhan Bey sizinkinde olabilir önceden aldgnz için ama artık yok business da olsa

• arkadaşlar köşe sis farı özelliği var mı astrada ? sport veya cosmo
  • Gokhan115 kullanıcısına yanıt
    bende 1,6 business kullanıyorum ama benim aracımda egzoz gözükmüo sizinki kaç model acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: env

bende 1,6 business kullanıyorum ama benim aracımda egzoz gözükmüo sizinki kaç model acaba

eksoz ucu sonradan yapılmış
  • virajlarda sağa sola dönerken sinyal verildikten sonra otomatik sis farı kendiliğinden yanıyor. bu özellik var mı diyorum
  • quote:

zaten watts bağlantısını merak edenlere göstermek amacıyla bu fotoğrafı ekledim

Benim yorumdan sonra görünce öyle anladm

Çerceve omsa mı yoksa titiz mi

• quote:

astralarda o özellik yok, vw lerde var hatta fiat puntolarda bile var ama opel o özelliği kullanmıyor, opelde virajlarda hareketli AFL farlar kullanılıyor, afl de cosmo pakette opsiyonel

afl farlar cosmo larda opsiyonel değil standart olması lazım.
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.