Şimdi Ara

Yeni kasa Mazda 3 mü yeni kasa Honda Civic mi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
8.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hangi yaşta ve kaç km olursa olsun mazda 3 banim her zaman birincimdir.

mazda bir yana premiumlarda dahil diğerleri bir yana.
  • Mazda 3 sedanı bekleyin bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lpgli civic
  • Ankarada 2011 model mazda 3 - 8bin km'de komsumun arabası. Komsum yurt dısına gidiyor, pazarlıksız 46'ya verebilir eger istersen mesaj at. Galeriler 45 verdi araca.
  • Arkadaşlar 2012 çıkışlı 0 km.Mazda İmpressive(en dolusu) buldum bir bayide...Hem de istediğim renk inci beyazı...Adamlar 54.500'e bırakıyor 2013'ü 63000 tl... Bence süper bir fiyat buldum yorumlarınız nedir ? Arkadaşların çoğu Mazda mı alınır modunda ama ben hanımı ikna edebilirsem bu aracı almayı planlıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: AkifKarabulut

Arkadaşlar 2012 çıkışlı 0 km.Mazda İmpressive(en dolusu) buldum bir bayide...Hem de istediğim renk inci beyazı...Adamlar 54.500'e bırakıyor 2013'ü 63000 tl... Bence süper bir fiyat buldum yorumlarınız nedir ? Arkadaşların çoğu Mazda mı alınır modunda ama ben hanımı ikna edebilirsem bu aracı almayı planlıyorum..

Dizel mi ?

• _MaxPayne_ kullanıcısına yanıt
    Evet Hocam dizel hem de fiyatı çok iyi geldi internett adamlar 2. eline 52-55 arası istiyorlar şaka gibi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreKaanYksl

Mazda 3 sedanı bekleyin bence

Hocam o arabanın dizeli min. 65000 tl. olur onu da ben alamam
  • quote:

Evet Hocam dizel hem de fiyatı çok iyi geldi internett adamlar 2. eline 52-55 arası istiyorlar şaka gibi...

Ben şimdiki kasasını hiç beğenmiyorum. Kasası da yenilendi. Yeni kasası çok müthiş olmuş. Kısacası ben bu kasaya dizel de olsa 54.000 vermem. Onun yerine Focus Sedan alın.

• quote:

Arkadaşlar 2012 çıkışlı 0 km.Mazda İmpressive(en dolusu) buldum bir bayide...Hem de istediğim renk inci beyazı...Adamlar 54.500'e bırakıyor 2013'ü 63000 tl... Bence süper bir fiyat buldum yorumlarınız nedir ? Arkadaşların çoğu Mazda mı alınır modunda ama ben hanımı ikna edebilirsem bu aracı almayı planlıyorum..

Aldiginiz fiyat guzel..impressive dizel otomatik vites secenegi hariç fulldur..emsallerine gore ozellikleri cok fazladır..revize edilmis ford motorunu kullanir..270nm tork vardir..sakin kullanimla 5 lt altini çok rahat gorebilirsiniz..
    Yeni kasa resimlerde ve videolarda hoş gorunse bile canlısıni gormeden birsey diyemeyiz..ayrica fiyatlarinda yuksek olacagi ulke mudurunun aciklamalarindan anlasiliyor..mazda3 sinifinda en iyi yol tutusa ve kisa fren mesafesine sahip, alman TUV raporlarinda enaz ariza cikaran araclar listesinde ust siralarda olan bir arabadir..
    suanda param olsa ve araba alacak olsam gözum kapali o beyaz renkli impressive i alirdim ve enaz 5 sene araba defterini kapatirdim..

• quote:

Orijinalden alıntı: oprema

quote:

Aldiginiz fiyat guzel..impressive dizel otomatik vites secenegi hariç fulldur..emsallerine gore ozellikleri cok fazladır..revize edilmis ford motorunu kullanir..270nm tork vardir..sakin kullanimla 5 lt altini çok rahat gorebilirsiniz..
    Yeni kasa resimlerde ve videolarda hoş gorunse bile canlısıni gormeden birsey diyemeyiz..ayrica fiyatlarinda yuksek olacagi ulke mudurunun aciklamalarindan anlasiliyor..mazda3 sinifinda en iyi yol tutusa ve kisa fren mesafesine sahip, alman TUV raporlarinda enaz ariza cikaran araclar listesinde ust siralarda olan bir arabadir..
    suanda param olsa ve araba alacak olsam gözum kapali o beyaz renkli impressive i alirdim ve enaz 5 sene araba defterini kapatirdim..

Hocam eşimi razı edemiyorum... Haytımda gördüğüm Mazdanın tipine laf eden tek insan...Çevreden çok kişi alma ne yapacaksın Mazdayı diyor ama inanın umrumda değil almaya kararlıyım..Ama eşim razı olmuyor ben de onu kırmak istemiyorum... O da ister istemez duyuyor 2.eli sıkıntılı diye...Resmen arada kaldım fiyat gerçekten çok iyiydi ama bu gidişle alamayacağım galiba...

• Civic kullanıcısı olarak açık yüreklilikle söyleyebilirimki yılda 25 bin km yapsam dizel olduğu için mazda 3 alırdım. Lpg iyi güzelde bir yere kadar.B sınıfı skoda rapidin bile 52 bin lira oldugu su donemde mazda o parayi fazlasiyla hak ediyor. Motor deseniz psa grubunun kendini kanitlamis ne az ne cok yakan seri bir motoru, mazda da japonlarin sorunsuzlugunu devam ettiren bir firma.Bence eşinizi alın ve bayide inceleyin size hak verecektir.Ama 1-2 sene sonra satacaksaniz sifir almayin cok zarar edersiniz

• ben 56 tl ye aldım impressive dizeli şu an 6300 km de. 54500 den alsanız hayatta zarar etmezsiniz zaten bu fiyata alabileceğiniz sayılı araç kaldı bayilerde.bence kaçırmayın autocar dergisinin test yıllığında aracın testini okuduysaniz zaten kimseye birşey sormanıza gerek yok.araç gerçekten sizi memnun edecektir.

• Şimdi tipi beğenilmeyebilir. Buna yapacak birşey yok.

Bulunduğunuz yerde servisi olmayabilir. Bu da gayet rasyonel bir sebepdir reddetmek için.

Arabayı her an satma ihtimaliniz, durumunuz vardır. İkinci eli düşünerek tereddüt edebilirsiniz.

Ama bunların dışında gayet güzel bir araç için gayet güzel bir fiyat almışsınız.

Çevrenizde mazda alma diyenler bu işten anlayan, arabaları ve mazdayı bilen kıyaslama yapabilen birileri mi yoksa bilmeden psikoloji nedenlerle karşı çıkanlarla mı? Vaktiyle ben de Mazda'ya niyetlendiğimde babamdan neredeyse küfür yiyecektim.
  • Bildiğim kadarıyla engelli ruhsatıyla alınan araç 5 yıl satılamıyor. Mazda da alsanız honda da satış problemi yaşayacaksınuız o yüzden mazda derim.
  • git bi imam bl dedene "caiz" desin al v40 ı
  • arkadaşlar Volvo V40 da dizel motorlu araçta R-Design paketi seçilemiyor mu?
  • arabaci_58 kullanıcısına yanıt
    Maalesef R-design ile birlikte D2 motoru seçemiyorsunuz.
  • Civic makyaj yedi seneye anca gelir. Beklemem derseniz bence yeni civic hb ye bi bakın. Dizeli de yeni geldi, açıkcası resimlerde bende begenmemistim ancak canlı canlı kırmızı ve beyazını gördüm mest oldum bi test sürüşü falanda yapın :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.