Şimdi Ara

Yeni kasa Honda Civic (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
4.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: senersongur

Bence vazgeçmeyin siz bu işten.Civic çok az yol sesi içeri alıyor,araç acayip derecede az yakıyor, basarili bir motor kullanıyor, iç malzeme kalitesi oldukça iyi plastik hissi veriyor ve daha neler neler var. Neyse hayırlısı olsun

Ters köşeden 90'a takmışsın.
  • Sorunu sıkıntısı yakıt tüketimi vs. bakımından sorarsanız cevaplayalım onun dışında ne burası ne başka bir sitede alıcağım veya beğendiğim arabayı kimseyle tartışmam para benim zevk benim sevdiysem alır geçerim. Sizde böyle yapın parası sizi yormuyor verdiğiniz paraya deyeceğini düşünüyorsanız hayırlı olsun. Renkte çok güzel ayrıca kazasız belasız binin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

quote:

Bence vazgeçmeyin siz bu işten.Civic çok az yol sesi içeri alıyor,araç acayip derecede az yakıyor, basarili bir motor kullanıyor, iç malzeme kalitesi oldukça iyi plastik hissi veriyor ve daha neler neler var. Neyse hayırlısı olsun

Ters köşeden 90'a takmışsın.

Doğruları söylemek lazım. Yeni Civic oldukça kaliteli. FD6 gibi bu kasa da ilerde çok iyi anılacak. 1.6 125PS motor çok da kötü değil manuelde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel araç hayırlı olsun
  • hayırlı olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

quote:

Orijinalden alıntı: kosker60

86 civarına 0 otomatik sedan öneriniz var peki hayırlı günler?

Megane sedan tavsiye ederim kesinlikle seni tatmin eder.

Megane da döküntü ve çapulcu bir araç. Renault almak mantıksız. Honda dünya çapında çok daha saygı duyulan bir marka.

Renault ise soyulan trimleri ile meşhur, manueli ve otomatiği beş para etmez bir marka.

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhani

quote:

Orijinalden alıntı: ArslanF

Lağım ağzınla bişiler yazmışsın . Konuyu okudum ; araca sonradan lpg takılmış . Sonradan lpg takan ustanın işçiliğine nasıl güvenelim ? Bu arada brc malının arkasında durmuş helal olsun .

Attığın konuyu bile okumamışsın, zeka seviyen yetmedi heralde ?

Vıdı vıdı vıdı. asdf adfs. Hondalar sorunsuzdur.
    https://www.sikayetvar.com/honda-2016-model-fabrikasyon-hatalar
    https://www.sikayetvar.com/honda-aldigima-bin-pismanim
    https://www.sikayetvar.com/honda-1-aylik-hrv-aracimdaki-ayip-gizleniyor

Lafı gediğine oturttum galiba . Başka başka şeylerle gelmişsin. Neyse uzatmayacam ben ilk blok ladığım kişi sen olacaksın .

• Otamatik Motion donanım 91 Bin liste satış fiyatı olan Mazda 3 öneririm 85-86 ya getirebilirsiniz...
    Çok daha iyi olacaktır
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

quote:

86 civarına 0 otomatik sedan öneriniz var peki hayırlı günler?

Megane sedan tavsiye ederim kesinlikle seni tatmin eder.

Megane da döküntü ve çapulcu bir araç. Renault almak mantıksız. Honda dünya çapında çok daha saygı duyulan bir marka.

Renault ise soyulan trimleri ile meşhur, manueli ve otomatiği beş para etmez bir marka.

Dinsizin hakkından imansız gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ayhani

quote:

Lağım ağzınla bişiler yazmışsın . Konuyu okudum ; araca sonradan lpg takılmış . Sonradan lpg takan ustanın işçiliğine nasıl güvenelim ? Bu arada brc malının arkasında durmuş helal olsun .

Attığın konuyu bile okumamışsın, zeka seviyen yetmedi heralde ?

Vıdı vıdı vıdı. asdf adfs. Hondalar sorunsuzdur.
    https://www.sikayetvar.com/honda-2016-model-fabrikasyon-hatalar
    https://www.sikayetvar.com/honda-aldigima-bin-pismanim
    https://www.sikayetvar.com/honda-1-aylik-hrv-aracimdaki-ayip-gizleniyor

Lafı gediğine oturttum galiba . Başka başka şeylerle gelmişsin. Neyse uzatmayacam ben ilk blok ladığım kişi sen olacaksın .

Kafalar guzel. Block

• quote:

yorumunuz için teşekkür ederim hocam anladığım kadarıyla siz aracı test etmişsiniz motor dışında ben bu araçta 1 eksi göremiyorum kaldı ki yarış pilotu değilim 140-150 üstüne acil bir şey olmadılça çıkmam.

Rica ederim.

Civic in 1.6 otm. sedan - 1.5 Turbo otm. sedan ve 1.5 Turbo otm. hatchback seçeneklerini denemiştim, araçlar gayet keyifli bir sürüşe ve sıkı bir şasiye sahiplerdi.

Aracın tasarımını ya da materyallerini beğenip beğenmmek elbette tercih meselesi ancak (Golf 7 - Astra K sahibi biri olarak) dayanılmaz bir yalıtım sorunu, şüpheye düşürecek bir gevşeklik vs kesinlikle görmedim hatta direksiyonun tepkileri doğallığı olsun fren tepkileri ve gücü olsun bence rakiplerinin çoğundan iyi.

Daha önce de dediğim gibi; belki atmosferik motor günümüz şartlarında turbo beslemeye alıştıktan sonra yokuş yukarı hızlanma vs gibi anlarda tork eksiği rahatsız edebilir ama bu da kişisel beklentilerle alakalı.

• Bu kasayi bilemiyorum ancak ilk ehliyetimi aldigimda 2009 Honda Civic sedan vardi ailede benim surekli kullandigim.

Bildigim kadariyla turbolu 182 beygir 1.5 motoru yeni getiriyor Honda, bu model bir onceki kasayla ayni motor, bizim Civic'imiz motor bakimindan en ufak problem yasatmamisti (otomatik vites-dual clutch).
    Ote yandan denebilecek pek cok sey var tabii. Arabanin icinin malzemesinde cidden cok kalitesiz duran sert plastik vardi ama koltuk sekli, konsol olsunda o sinifta daha sik bir araba gormedim acikcasi.

Bu arada ayni donemde Babamda donemin en yeni kasa Audi A4'u vardi, Honda Civic'in standard muzik sisteminin kalitesi ondan cok cok daha iyiydi. Civic ile ilgili aklimda kalan en bariz ozellik, o donem bindigim arabalar arasinda muzik sisteminin kalitesi kendinin bilmem kac kati paraya satilan Mitsubishi Pajero kalitesinde olusu.
  • Hocam o paralara octavia yada Elantra bakın derim. Tabi son karar sizin ama bir inceleyin derim.
  • quote:

Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin hocam bende bakmıştım egea ya dizel otomatiği ne 92000 fiyat vermişlerdi full versiyonuna benzin/lpg versiyonu olmadığı için vazgeçmiştim.

evet sıfırı pahalı hocam açıkçası. ben 2015 11. ay çıkışlı en dolu paketini 61.750 ye aldım hatasız dizel 1.6 . Allah razı olsun.
  • civic alınır hatta bana da mantıklı geliyor param olursa kısmet diyelim.
  • daha bir ay önce malum sitede Premium manuel benzinlisini 79 a veriyorlardı. baz versiyona lpg-otm dahil 83 den fazla verilmez.
  • Hocam ben benzinli beyaz elegancı 82ye aldım.

Seramik.cam ruzgarlık.cam film.paspas.bagaj havuzunu

Hediye olarak aldım.

Ama zam geldi sanırım.

• Malesef fiyatlar zamlandı hocam yanlış hatırlamıyorsam bizim aldığımız premium otomatik benzin/lpg 91.400 oldu kazasız sürüşler dilerim.

• honda civic alanların genel profilleri...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.