Şimdi Ara

YENİ KARDEŞLİK SİSTEMİ NASIL OLMALI?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Arkadaşlar halen bir sorun var benim çözemediğim, gördüğüm kadarıyla da kimse tam net bir çözüm bulamamış.

Şimdi PS5 ve ortak PS4 oyunlarında nasıl bir karşlik sistemi takip edilmeli. Örneğin çoğu oyun Spiderman, CoD ve Assasin's Creed gibi hem PS4 hem de PS5 üzerinden oynanabiliyor, bu durumda nasıl bir paylaşım yapılabiliyor ve fiyatlandırmayı nasıl yapmalıyız?

Yani paylaşım şu şekilde mi oluyor
    PS4 Pri
    PS4 Sec
    PS5 Pri
    PS5 Sec

Ya da kimilerinin dediği gibi
    PS4 Pri
    PS5 Pri
    PS5 Sec

Şeklinde mi?

Kafalar allak bullak buna bir çözüm bulup fiyatları oturtmamız gerekiyor. Bende mesela Remaster Spiderman olan Miles Morales var PS5'de oynuyorum kendim eposta açıp aldım ama paylaşamıyorum kimseyle napacağımı bilmeden.

• jrazrael kullanıcısına yanıt
    Aynı çelişkiye sahibim hocam bide xboxtan geçtim çok fikrimde yok ödüm patlıyo oyun alırken bişi yapcam diye şuan ps5te bide pri yapmak için çevrimdışı modunu aktifleştirmem gerekşyor sanırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • efe810 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bide xbox series x aldim ay sonunda gelecek. Daha orada p1 p2 olayini bilmiyorum bile ama pcde oynayacam oyunlari sadece game pass kullanacağım xboxda

• jrazrael kullanıcısına yanıt
    Hocam ben xbox tarafında kardeşlik mevzusuna baya hakimim takıldığınız yerde özel mesajdan iletişimr geçebilrisiniz yardımcı olurum

• Hocam iki pri hak bir seç hak oluyor biz denedik iki pri hakka sıkıntı yaşanmamıştır ama iki seç olunca hesaba hem ps4 hem ps5 giriliyor ama oyunu açınca oyundan atıyor
  • Oyunların pri hakları ps5 %35 Ps4 %35 Seç hak %30 şeklinde olursa daha iyi olur adaletli olur bence kardeşlik konusundaki adminin bu Konuya el atması lazım
  • Şuan bir sıkıntı oluyormu acaba 3 kişi oynamakta
  • Turk.Navy kullanıcısına yanıt
    Sec hakkın ne kazancı varda pri haktan sadece % 5 az ödüyor onu anlamadım ben. Yanlış anlamayın ama çok mantıksız bir paylaşım olmuş.

Sadece sec hesaba çakılı kalıp orada oynamak, oyun kazanımlarını ana hesabına taşıyamamak ve internet kesintisinde oyuna kilit gelmesi ve oyunu açamama gibi dezavantajlı bir hak olan sec hak olduğuna göre daha adil bir paylaşım uygun olacaktır.

%40 %40 %20 gibi bir paylaşım daha adaletli olacaktır.
  • PS5 pri PS5 sec PS4 pri şeklinde oluyor mu?
  • TheLuBu kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğiniz doğru bu şekilde oluyor Pri hakkın yarı fiyatını veriyor Sec hak diye ben adaletsiz olur diye düşündüm 37 37 26 olabilir aslında yönetimin bu konuya el atıp en orta yolu bulması lazım
  • werrol kullanıcısına yanıt
    Evet hocam şuan için oluyor
  • Teşekkür ederim.
  • werrol kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.