Şimdi Ara

Yeni kanalım: 'İngilizce Eğitim Videoları' (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: catamenia Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
551
Cevap
66
Favori
38.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 56. Video: Future Continuous Tense Konu Anlatımı

https://www.youtube.com/watch?v=XhtVc1Rqy2w
  • 57. Video: Future Perfect Tense Konu Anlatımı

https://www.youtube.com/watch?v=lchBuL926iU
  • Hocam elinize saglik ama siz nasil ogrendiniz orasi onemli.Bir de kac yil veya ay surdu ? Simdi nerde yasiyorsunuz ? Biz bunlari izledikten ve yaptiktan sonra ne yapmaliyiz ? Bunlari da aciklaya bilir misin :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HamikisiOne

Hocam elinize saglik ama siz nasil ogrendiniz orasi onemli.Bir de kac yil veya ay surdu ? Simdi nerde yasiyorsunuz ? Biz bunlari izledikten ve yaptiktan sonra ne yapmaliyiz ? Bunlari da aciklaya bilir misin :D

Hacettepe Ünv. İngiliz Dil Bilimi okudum. Halen öğreniyorum :) Ankara'da yaşıyorum. Öğrenci arkadaşlara başarılar diliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: yataylimit

quote:

Hocam elinize saglik ama siz nasil ogrendiniz orasi onemli.Bir de kac yil veya ay surdu ? Simdi nerde yasiyorsunuz ? Biz bunlari izledikten ve yaptiktan sonra ne yapmaliyiz ? Bunlari da aciklaya bilir misin :D

Hacettepe Ünv. İngiliz Dil Bilimi okudum. Halen öğreniyorum :) Ankara'da yaşıyorum. Öğrenci arkadaşlara başarılar diliyorum

Sonu sinav sonunda soylenen cumle gibi olmus

• 58. Video: Future Perfect Continuous Tense Konu Anlatımı

https://www.youtube.com/watch?v=nliVyxXcXWk
  • 59. Video: Future in the Past (Was/Were Going to)

https://www.youtube.com/watch?v=RU5vOTjx3s8
  • 60. Ders: Future in the Past Konu Anlatımı (Would)

https://www.youtube.com/watch?v=mNKCMvvCWCg
  • Hocam ben yaptiktan ogrendikten sonra unutuyorum.Ne yapmaliyim ?

• quote:

Hocam ben yaptiktan ogrendikten sonra unutuyorum.Ne yapmaliyim ?

Tekrar etmelisiniz. Dil tekrar işidir. Belirli sayıda tekrar yaptıktan sonra uzun süreli hafızaya girer öğrenilenler.
  • quote:

quote:

Tekrar etmelisiniz. Dil tekrar işidir. Belirli sayıda tekrar yaptıktan sonra uzun süreli hafızaya girer öğrenilenler.

Ancak bu tekrar nasil olmali Bir de cumleyi nasil kurmaliyiz ve cevirmeye baslayinca nasil cevirmeliyiz ? Tesekkurler

• quote:

quote:

quote:

Ancak bu tekrar nasil olmali Bir de cumleyi nasil kurmaliyiz ve cevirmeye baslayinca nasil cevirmeliyiz ? Tesekkurler

İngilizcede Cümle Nasıl Kurulur?

https://www.youtube.com/watch?v=CuHG73uv3QA

• quote:

quote:

quote:

quote:

İngilizcede Cümle Nasıl Kurulur?

https://www.youtube.com/watch?v=CuHG73uv3QA

Tesekkur ederim hocam basarilar

• Hocam emeginiz için cok teşekkur ederim. Her hafta videolarınızı ilgiyle takip ediyorum.
    Bir sorum olacak seri kaça kadar sürecek ve ileride hangi dersleri yayınlamayı düşünüyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumland

Hocam emeginiz için cok teşekkur ederim. Her hafta videolarınızı ilgiyle takip ediyorum.
    Bir sorum olacak seri kaça kadar sürecek ve ileride hangi dersleri yayınlamayı düşünüyorsunuz?

Rica ederim :)

Çeviriyle Öğren kitabımdan edinirseniz onun İçindekiler sayfasındaki sırayı izliyorum
    Şu an 60 video yayınladım, Bonus videolar hariç 40 video daha gelir diye kaba bir tahminde bulunabilirim. Hepsi tamamlandığında İngilizce gramerindeki tüm konuları ele almış olacağım ve "bu cümle nasıl kurulur" sorusu ortadan kalkmış olacak.

İyi çalışmalar.
  • Özer Bey kanalınıza yeni abone oldum. B1-B2 seviyesinde ingilizcem olmasına rağmen baştan başlayıp tüm videoları izlemeyi ve temeli tamamen oturtmayı düşünüyorum. Gerçekten videolarınız zevkli olmuş. Ellerinize sağlık, bize böyle bir imkan sunduğunuz için kendi adıma çok teşekkür ederim. İngilizce öğrenmek isteyen arkadaşlarıma kanalınızı önereceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ramualda

Özer Bey kanalınıza yeni abone oldum. B1-B2 seviyesinde ingilizcem olmasına rağmen baştan başlayıp tüm videoları izlemeyi ve temeli tamamen oturtmayı düşünüyorum. Gerçekten videolarınız zevkli olmuş. Ellerinize sağlık, bize böyle bir imkan sunduğunuz için kendi adıma çok teşekkür ederim. İngilizce öğrenmek isteyen arkadaşlarıma kanalınızı önereceğim.

Bence bu şekilde en doğru olanı yapmış olursunuz çünkü "biliyorum" dediğiniz videolarda bile aslında bilmediğinizi düşündüğüm çok şey çıkabilir.
    Teşekkürler
  • quote:

quote:

Özer Bey kanalınıza yeni abone oldum. B1-B2 seviyesinde ingilizcem olmasına rağmen baştan başlayıp tüm videoları izlemeyi ve temeli tamamen oturtmayı düşünüyorum. Gerçekten videolarınız zevkli olmuş. Ellerinize sağlık, bize böyle bir imkan sunduğunuz için kendi adıma çok teşekkür ederim. İngilizce öğrenmek isteyen arkadaşlarıma kanalınızı önereceğim.

Bence bu şekilde en doğru olanı yapmış olursunuz çünkü "biliyorum" dediğiniz videolarda bile aslında bilmediğinizi düşündüğüm çok şey çıkabilir.
    Teşekkürler

Kesinlikle katılıyorum. Hem bildiklerimi tazelemiş oluyorum. Hemde aralarda bilmediğim şeyleri öğreniyorum.

• quote:

quote:

quote:

Teşekkürler

Kesinlikle katılıyorum. Hem bildiklerimi tazelemiş oluyorum. Hemde aralarda bilmediğim şeyleri öğreniyorum.

Kolay gelsin :)

• Paylaşım için çok teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.