Şimdi Ara

Yeni Kaliteli Çay Tavsiyeleri 2018-2022 ve DUYURULAR (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.105
Cevap
103
Favori
148.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beta tea kızıl dem aldım hiç memnun kalmadım, bir trabzonlu olarak çay tadı çok az geliyor, tozu çok, içimi iyi değil tavsiye etmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beta tea kızıl dem, bence hiç iyi çay değil, yunus marketten satın aldım, bir trabzonlu olarak demledim, tadı çok az, çok tozlu, çayın üst yaprakları yazıyor kusura bakmasınlar 3.hasat ancak bu kadar olur, tavsiye etmiyorum

• Beta team karışım yapınca çok güzel oldu çaykur ile karışım yaptım çok güzel oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: irmyayla

Beta team karışım yapınca çok güzel oldu çaykur ile karışım yaptım çok güzel oldu.
    Ya Hocam Çaykur Deyince Gülüyorum Son 5 Yıldır Çay İçmemişsin Galiba

1 - Çaykur sana kaliteli çayı satmaz
    2 - Çaykur sana kaliteli çayı satsın 50 tl den aşağı satmaz
    3 - Çaykur çayın tozunu sana içirir
    4 - Kaliteli Çayı da Katara verir
    5 - Çaykur çayını demlediğinizde çayda berraklık var mı yok mu (berrak tavşan kanı renk yok)
    6 - Çaykur çayı ocakta 1 saat durduğunda ne tadı ne de rengi çaya benzer (Eski 5 yıl önceki tadı zaten yok)
    7 - Çaykur çayı hemen acıma yapar (çok toz olduğundan dolayı)
    8 - Çaykur çayında çok fazla toz olduğundan bardağa çay koyduğunuzda partikül görünür (Aynı Sallama çaylarda olduğu gibi)

BU KADAR ÖZELLİK HİÇ BİR ÇAYDA YOKTUR BİR TEK ÇAYKURDA VAR BU PİS ÇAYI EVİNİZE SOKMAYIN

Beni Bu Çay Arayışına ve Konu Açılmasına Vesile Olan Çaykura Teşekkür Ederim Çünkü Pis Çay İçmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 30 Ekim 2019; 17:47:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkyener

Ya Hocam Çaykur Deyince Gülüyorum Son 5 Yıldır Çay İçmemişsin Galiba

1 - Çaykur sana kaliteli çayı satmaz
    2 - Çaykur sana kaliteli çayı satsın 50 tl den aşağı satmaz
    3 - Çaykur çayın tozunu sana içirir
    4 - Kaliteli Çayı da Katara verir
    5 - Çaykur çayını demlediğinizde çayda berraklık var mı yok mu (berrak tavşan kanı renk yok)
    6 - Çaykur çayı ocakta 1 saat durduğunda ne tadı ne de rengi çaya benzer (Eski 5 yıl önceki tadı zaten yok)
    7 - Çaykur çayı hemen acıma yapar (çok toz olduğundan dolayı)
    8 - Çaykur çayında çok fazla toz olduğundan bardağa çay koyduğunuzda partikül görünür (Aynı Sallama çaylarda olduğu gibi)

BU KADAR ÖZELLİK HİÇ BİR ÇAYDA YOKTUR BİR TEK ÇAYKURDA VAR BU PİS ÇAYI EVİNİZE SOKMAYIN

Beni Bu Çay Arayışına ve Konu Açılmasına Vesile Olan Çaykura Teşekkür Ederim Çünkü Pis Çay İçmiyorum

Alıntıları Göster
    +1 Şuan Çaykurun gerçek Anlamda Türkiyede Sattığı Kaliteli Tek Çayı Çaykur Organik Rize karton kutu onunda 400 Gramı 26 Tl Yani kg 60 Tl civarı :)
  • IVANGUARDI kullanıcısına yanıt
    Rize hediyelik nasıl?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiestoly

Rize hediyelik nasıl?
    Önceden iyiydi son aldığımda bozmuşlar ucuzluk çayların harmanı olmuş.
  • bjkyener kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam. Migros Filiz nasıl ? Tavsiye edermisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Haklısınız hocam. Migros Filiz nasıl ? Tavsiye edermisiniz ?
    İçmediğim Çayı Önermem
    Denemediniz anlamındamı ? Yoksa içip beğenmedinizmi ? Ne içelim hocam ? Fiyat/performans oranı olan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Denemediniz anlamındamı ? Yoksa içip beğenmedinizmi ? Ne içelim hocam ? Fiyat/performans oranı olan ?
    Denemedim
    Nova 500 gram 20 TL (Kırmızı Kutu)
    Nova 500 gram 20 TL (Yeşil Kutu)
    Nova Çay 1 kg 32 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 31 Ekim 2019; 12:31:55 >
  • Pekoe cinsi bir saf seylan çayı geldi bulgaristandan henüz test etmedim yumuşak içimli olduğu söylendi bakalım nasıl çıkacak .. Yeni Kaliteli Çay Tavsiyeleri 2018-2022 ve DUYURULAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _TUTANKHAMUN_ -- 3 Kasım 2019; 11:50:10 >
  • Migros'a yeni gelmiş. Tirebolu42 Filiz çay. Deneyen varmı ? Tavsiye edermisiniz ?

Yeni Kaliteli Çay Tavsiyeleri 2018-2022 ve DUYURULAR
  • _TUTANKHAMUN_ kullanıcısına yanıt
    Bırçet selam, kaç levaymış fiyatı ? Kaufland' danmı almışlar ?
  • IVANGUARDI kullanıcısına yanıt
    Yuhh ya, harbiden üzüldüm.
  • Orjinaline ulaşabildim sonunda Yeni Kaliteli Çay Tavsiyeleri 2018-2022 ve DUYURULAR

• Nova ve Gökçayda Boya Vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 14 Şubat 2020; 23:57:1 >
    Aldığınız nova kırmızı yeşil, nova 1000grlık paket ve gökçay yazan çayları karşılaştırırsanız yazarmısınız ne farkları var acaba. Bu arada fiyatların artması kötü olmuş almayı düşünüyordum ama kargoyla birlikte baya tuzluya gelecek gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: mollamt

Aldığınız nova kırmızı yeşil, nova 1000grlık paket ve gökçay yazan çayları karşılaştırırsanız yazarmısınız ne farkları var acaba. Bu arada fiyatların artması kötü olmuş almayı düşünüyordum ama kargoyla birlikte baya tuzluya gelecek gibi
    Hepsi aynı çay sadece paket değişikliği var
    1000 gram gökçay veya 1000 gram nova çay alın
  • Rize hediyelik çay + mavi Tirebolu 42 aldım. Bi işletme önerisi üzerine. Tozdan arındırıp karıştırcam. Bakalım nasıl olcak çayı.

Bu arada bi yazıda okudum. Çayın ince parçacıklar halinde olması kötü demek değilmiş. Rengi kokusunu veren filizlerin kuruyunca toz gibi parçalandığı; attığınız yerin çok daha kaliteli kısmı olduğu söyleniyor.

Ama yinede berraklık için yapacak birşey yok. En ince süzgeci alıp tozdan arındırmak gerekir. Biraz daha aralıklı delikli süzgeç olursa tüm çayı kaybedebiliriz. Keza hediyelik çaykur bütün bütün yapraklı değil. Çok parçacıl

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.