Şimdi Ara

Yeni Kaliteli Çay Tavsiyeleri 2018-2022 ve DUYURULAR (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.117
Cevap
103
Favori
149.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yine Çay Arayışına Gireceğiz Desene
  • O değilde ben vega çay gold da kullanmıştım :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _TUTANKHAMUN_

O değilde ben vega çay gold da kullanmıştım :))
    Adam gibi içecek bir şey kalmadı kesinlikle çaykur çay içmem boyalı içerim çaykur içmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 14 Ocak 2020; 11:2:16 >
  • bjkyener kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle haklısınız

• en cuzel cay dogus cay
  • doğuluyum çocukluğumdan beri hepbizim bölgede içilen iran çayı içtim haliyle damağım ona alışık yaklaşık 1 senedir rize'de yaşıyorum burda o kadar çok çay çeşidi varki ama en yaygını fiyat olarakta makul olduğu için Tiryaki çayı ama benim en beğendiğim çay ektedir. yalnız bu çayın karton kutu olanlarıda var onu denedim tadı aynı değil beğenmedim metal kutu olanı güzelYeni Kaliteli Çay Tavsiyeleri 2018-2022 ve DUYURULAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinyor56 -- 14 Ocak 2020; 11:27:10 >

• Yeni değil ama howdah çay içmeyen boşuna yaşamıştır.

Millet çay diye içtiği diğer Türk markaları görünce gülüyorum.İskoç çayı varken,rizeden gelen otları millet çay zannediyor.

https://www.hepsiburada.com/howdah-1000-gr-p-HBV00000KQG8T?magaza=ASYAGIDA&wt_gl=cpc.6818.shop.nelk.supermarket-ssc&gclid=EAIaIQobChMIruOlxdWC5wIVk-maCh2BgQ87EAQYAiABEgKFEfD_BwE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Malvolorne -- 14 Ocak 2020; 11:30:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

hocam o kadar övüyordun bu çayı, adamlar sahtekarmiş.

https://www.tarimorman.gov.tr/Duyuru/1102/Kamuoyuna-Duyurulur

Bu 2 çayı alıcakltım Gök çay ve Nova çayı,Allahtan son anda burada bi arkadaş yenigün çayı önerdi ve ondan aldım 3 kilo,çaydan baya memnunum,ve içinde gökçay ve nova çay gibi boyada yokmuş Allaha şükür

• Yenigün iyidir ben önermiştim ..

• Vay arkadaş o kadar övüldü bu Nova, almak için fırsat falan kollarken çıka çıka içinden gıda boyası çıktı. Listede görür görmez direk buraya konuya geldim. Ne yapıcaz bu durumda daş mı içelim ne yapalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: _TUTANKHAMUN_

Yenigün iyidir ben önermiştim ..
    Evet hocam sizdiniz galiba,sağolun öneri için gittigidiyorda 20/10 çeklerle de baya hesaplıya geldi
  • hocam ilk mesaja konu içerisinde paylaştıklarınızı derleyip toplasanız? ayrıca en sevdiğiniz en sevmediğiniz çayları vs ayrı olarak belirtirseniz ona göre yöneliriz.
  • Daha yeni 1kg gökçay almıştım, yazıklar olsun.İçerisindeki gıda boyası a001 maddesi ne acaba, çayı çöpe atalım mı ne yapalım arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba şu rizecaysepetinden çay alacağım. Bir de sizin fikrinizi alayım dedim.

Güneyce filiz
    Çayın özü platinum
    Çaycızade premium

Aklımda bunlar var, bir de asya çay var baya yorum almış. Çayın özü yerine onu mu alsam diye düşünüyorum. Bunları deneyen var mı acaba?

Diğer önerilerede açığım. İlla rizeçaysepetinden olmasına gerek yok.

• Beyler 2017 gibi bende bir kaç kez trebolu 42 mavi kullandım memnundum ama sonra çok bozdu

Oldukça yumuşak içimli bir tavsiyesi olan var mı tadı yavan olmasın

• Çaykur Filiz veya Çaykur Altınbaşak.
  • Listenin Başına da Ekledim

Nova ve Gökçayın Tümünde Gıda Boyası Çıkmıştır

13/01/2020 Gıda Boyalı Çaylar

https://www.tarimorman.gov.tr/Lists/Duyuru/Attachments/1102/Kamuoyu_Duyurusu_2020-1.pdf

Nova Doğu Karadenizin Geleneksel Çayı (Kırmızı Kutu)
    Nova Doğu Karadenizin Geleneksel Çayı (Yeşil Kutu)
    Gökçay 1000 gram

Diğer Gıda Boyalı Çaylar

Of-Sefa Balım
    Simge Rize Çayı Siyah 500 gr.
    Halley Çay Export Siyah Çay
    Vega Çay Gold 500 gr.
    Altınbaşak Prestij Siyah Çay
    Esvet Filiz Çayı 500gr.
    Sergen Gold Siyah Çay 500 gr
    Elmas Gold
    Altıncezve Filiz Çay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 14 Ocak 2020; 15:12:42 >

• Ben Bugün Mesaj Yollamıştım

İçtiğim En Güzel Çaydı Baya Üzüldüm Tam Çayımı Buldum Diyordum ...

Yeni Kaliteli Çay Tavsiyeleri 2018-2022 ve DUYURULAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 14 Ocak 2020; 15:27:25 >
  • bjkyener kullanıcısına yanıt
    Sürekli tahlil yaptırıyor iseler onları da paylaşsınlar bence. Eğer devlet kurumunda yaptırdıkları tahliller temiz ise o zaman bir durup düşünmek lazım. Yani olmaz diye bir şey, bu devirde kime inanacağımızı bilemez olduk.
  • Yok be hep aynı terane kim kabul ederki tabiki kıvırcaklar ben inanmıyorum .

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.