Şimdi Ara

:..YENİ JETTA KULLANICILARI VE SEVENLERİ TOPLULUĞU..: (340. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.849
Cevap
77
Favori
573.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Verdiğim fiyat zaten android telefon içindi. Sizin aracın işi uzun. Torpidoyu filan komple sökecekler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkinci el 2017

2500km de 1.2 TSI DSG Comfortline aldım.

Aranızdayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: folkeyno

İkinci el 2017

2500km de 1.2 TSI DSG Comfortline aldım.

Aranızdayım.

Hayirli olsun. Kaca aldiniz acaba.

• platin1111 kullanıcısına yanıt
    92.500 TL

• folkeyno kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun Allah (CC) kaza bela vermesin.
  • 2012 1.6 TDI Highline ile ben de aranızdayım
  • Yeni Alan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun. Benim 2 . yıl bakımı geldi. Bu bakımda neler değişiyor. Fiyat nedir bilgi verebilecek olan varmı. Aracım 1,2 Bmt dsg Comfortline 25.000 km de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: msw

2012 1.6 TDI Highline ile ben de aranızdayım

Kaca aldınız arkadaşım..

Bende de 2012 1.6 TDI Trend olanı var... Manuel? 65Bin de kaca satılır acaba
  • Bende aylardır Bmw 1.16 i 2013 bakıyordum ancak son iki günde 20 km bir jetta denk geldi 2017 dsg comfortline babamında ısrarı ile aldık aracı . Umarım yanıltmaz bizi :) araçla ilgili hiç bir sey bilmiyorum.

• 20km mi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba jettaseverler 2012 1.2 tsi otomatik trendline ile ben de aranıza katıldım. İlk wolksvagen deneyimim. Aracın çok boş olması disinda herhangi bir problemi yok. 1 haftadır severek kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkaon -- 1 Aralık 2017; 15:10:40 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris01

Bende aylardır Bmw 1.16 i 2013 bakıyordum ancak son iki günde 20 km bir jetta denk geldi 2017 dsg comfortline babamında ısrarı ile aldık aracı . Umarım yanıltmaz bizi :) araçla ilgili hiç bir sey bilmiyorum.

Hayırlı olsun

Kazasız belasız kullanın inş.

Motor nedir, ilave donanım var mı ve ne renk? :))

Kaça aldınız :)

• quote:

Orijinalden alıntı: folkeyno

quote:

Orijinalden alıntı: baris01

Bende aylardır Bmw 1.16 i 2013 bakıyordum ancak son iki günde 20 km bir jetta denk geldi 2017 dsg comfortline babamında ısrarı ile aldık aracı . Umarım yanıltmaz bizi :) araçla ilgili hiç bir sey bilmiyorum.

Hayırlı olsun

Kazasız belasız kullanın inş.

Motor nedir, ilave donanım var mı ve ne renk? :))

Kaça aldınız :)

Tesekkür ederim . 1.4 tsi dsg comfort line 95.700 liraya aldım . Herhangi bir ilave donanım yok . Beyaz renk

• quote:

Orijinalden alıntı: ender

20km mi.

Evet 20 km bir galeri 7. Ayda almıs ben galeriden aldım .

• Çarşamba günü nasipse 2013 1.6 TDI comfortlne dsg siyah renk ile aranıza katılıyoruz inşallah iyi bir karar vermişizdir

• Junace kullanıcısına yanıt
    Bu arada araç hasar kayıtsız değişensiz 90 binde 78e anlaştık iyi mi sizce fiyat olarak?

• Selamlar arkadaşlar foruma urfa'dan katılıyorum. Yaklaşık bir hafta önce Jetta tsi 1.2 Trendline 2013 model araba aldım. Herkese hayırlı ve faydalı forumlar dilerim ...

bir iki sorum olacaktı;

Cd çaların pause tuşunu bulamadım normalde manuel ses açma tuşunun ortasına basınca durdurma işlemini yapıyor fakat bunda her iki manuel tuş pause görevini görmüyor. Bilen bu cd çalarda pause tuşu var mı varsa nerededir, Bir diğer merak ettiğim Teybi sadece CD çalar Modelli, Usb dönüştürücü alsam randıman verir mi acaba bu konuda tavsiyeleriniz nelerdir ?
    @autotech1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crypto63 -- 28 Aralık 2017; 20:33:6 >
  • crypto63 C kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Öncelikle cihazınızın RCD 310 olduğunu varsayarak yazıyorum. Bende jetta varken kol dayamanın içindeki aux girişine ipod bağlayarak kullanıyordum. Toplasanız 2-3 kez hariç cihaza cd takmamışımdır. Pause özelliğini ben ipod üzerinden kullanıyordum. Teypte de bu özelliğin olduğunu sanmıyorum.

Usb dönüştürücüyü bu işle uğraşan oto elektronikçilere danışabilirsiniz. Taktıran var fakat ben kullanmadım.

Ayrıca usb bağlatmanıza gerek yok. İpod gibi kaliteli bir mp3 çaları, kaliteli bir aux kablo ile sisteme bağlarsanız en iyi sesi alırsınız. Ben yıllarca bu şekilde kullandım. İyi günler...

• Bilgiler için teşekkür ederim hocam. Pause tuşunu buldum, sesi sonuna kadar kısınca cd çalar pause moduna geçiyor.
    Diğer bir sorum mevcut double teybe uygun bir çerçeve ile pioneer marka teyp takılabilir mi? Bluetooth üzerinden telefon görüşmesi ve USB özelliği için düşünüyorum.
  • crypto63 C kullanıcısına yanıt
    Pioneer yerine Zenec tavsiye ederim. Bazı üniteler araç ile uyumlu olmadığından cihazın uykuya geçmesini engelliyor ve aküyü boşaltıyor. Aşağıdaki linkleri inceleyin. Alınabilecek en iyi cihaz budur. Vw ile tam uyumludur. 2. linkteki ürün daha üst modelidir.

İyi günler dilerim...

https://www.sahibinden.com/otomotiv-ekipmanlari?query_text=zenec+2010

https://www.sahibinden.com/otomotiv-ekipmanlari?query_text=zenec+2011d

• 
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.