Şimdi Ara

Yeni Jaguar XE 2015/2016 Türkiye (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
3
Favori
29.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: superstreet
    Doktor laf ebeliğiyle ezmeye çalışma mantıklı konuşalım.
    Öncelikle 1000 adet kota sadece XE için mi koyulmuş yoksa tüm Jaguar modelleri için mi?
    Bu araç 3, A4 rakibi ama kalite algısı olarak bir üst segmentte. Onlar kadar satması sence mümkün mü doktor yıllardır butik bir distribütörün elinde olan ve Türkiye'de pek tanınmayan bir firma? Pazardan pazara fark var sen şimdi kalkmış yıllardır satılan 3 serisi kadar satmazsa borusan başarıszdır demeye getiriyosun. Afedersin ama bunu ilkokul çocuğu bile demez sen diyorsun. Amaç Jaguar'a rekor satış yaptırmak değil. Seçkin bir müşteri portföyü oluşturmak, bu segment düşünen ve farklılık arayan insanlara mükemmel bir alternatif sunmak. He bunları yaparken Türkiye'de satış rekorunu da istemeden kıracak orası ayrı mesele.

Yine anlamadan yazmışsınız ya neyse fazla ısrar sonuç getirmeyecek sanırım,geçelim burayı!
    Benim size son söyleyeceğim şey şu;yukarıda bir arkadaşın daha dediği gibi bence Jaguar Land Rover'dakiler kendi ayaklarına sıktılar haberleri yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: akustika

Pazartesi günü Roma'da havaalanında ilanlarını gördüm. 37750 euro idi.
    Biz Türk milletine en yakışanı hafif ticari. Ruhumuz amele.
    Elin gavuruna hak, bize lüx

bide italya krizde yunanistan batıo pazatesi bankalarının açılmama ihtimali var acaba orda ne kadar?
  • Rakibi Bmw 3.20d olan aracın canım ülkemde 4.20 fiyatından bile pahalı olması.
  • Bütün pazarlarda A4-C-3 serisi rakibi olan araç bizim ülkede A6-5-E serisi fiyatına pazarlanıyor bizim forumda bayram havasıı. Hayırlı olsun alana saygımız sonsuz.
  • Fiyat politikasına katılıyorum. Çünkü ortalık Bmw Mercedes doldu. Farklılık arayanlar gider alır. Ha pahalı mı pahalı. Ama alan kişinin zaten finansal durumu fazlasıyla müsait olur. Yoksa krediyle falan bu araba alınmaz. Çünkü almakla bitmiyor. Vergi-bakım-kasko vs. adamı yer bitirir. Değişiklik istiyorsan git Levorg al, Volvo al ama gidip te kazık yeme.

Yalnız Jaguar'ın o vites kolu diyecem ama kol değil sanki uzay mekiği kontrol mekanizması onun çıkarım esnerim görüntüsü bile kafadan 10bin eder. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: seabiscuit

Fiyat politikasına katılıyorum. Çünkü ortalık Bmw Mercedes doldu. Farklılık arayanlar gider alır. Ha pahalı mı pahalı. Ama alan kişinin zaten finansal durumu fazlasıyla müsait olur. Yoksa krediyle falan bu araba alınmaz. Çünkü almakla bitmiyor. Vergi-bakım-kasko vs. adamı yer bitirir. Değişiklik istiyorsan git Levorg al, Volvo al ama gidip te kazık yeme.

Yalnız Jaguar'ın o vites kolu diyecem ama kol değil sanki uzay mekiği kontrol mekanizması onun çıkarım esnerim görüntüsü bile kafadan 10bin eder. :)

Fiyat konusundan bahseden arkadaslar site de verilen standart fiyatlar uzerinden zaten bayi 15-25 bin tl arasinda arasinda indirim yapiliyor ve bmw 3.20d ile ayni donanimda olan modellerden bile bazen uyguna geliyor
  • grgl92 G kullanıcısına yanıt
    hocam yanı dıyosun kı gıtsek bıze 160-165 bın lıraya 2.0dizel jaguar xe verıcekler,sanmıyorum o kadar ındırım yapsınlar
  • Kasım ayında 52 tane jaguar satılmış çok iyi bence böyle devam eder inşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: grgl92

quote:

Orijinalden alıntı: seabiscuit

Fiyat politikasına katılıyorum. Çünkü ortalık Bmw Mercedes doldu. Farklılık arayanlar gider alır. Ha pahalı mı pahalı. Ama alan kişinin zaten finansal durumu fazlasıyla müsait olur. Yoksa krediyle falan bu araba alınmaz. Çünkü almakla bitmiyor. Vergi-bakım-kasko vs. adamı yer bitirir. Değişiklik istiyorsan git Levorg al, Volvo al ama gidip te kazık yeme.

Fiyat konusundan bahseden arkadaslar site de verilen standart fiyatlar uzerinden zaten bayi 15-25 bin tl arasinda arasinda indirim yapiliyor ve bmw 3.20d ile ayni donanimda olan modellerden bile bazen uyguna geliyor

jaguarlar bmw lerle kıyaslanabilecek araçlar değil.bakım maliyetleri olsun alım maliyetleri olsun yüksek.jaguar butik bir marka olmayı tercih ediyor ve sayılı şehirde sayılı servisi bulunuyor.böyle de devam edeceğini düşünüyorum.Eğer 200 bin tl niz varsa,para probleminiz yoksa yakınlaşabileceğiniz bir marka.Yoksa da arkadaşımızın söylediği gibi krediyle mrediyle falan jaguara binmek gerçekten de zor zanaat.Jaguarın her modeli özeldir,her modeli ayrı güzeldir,insana farklı hissettirir.kalitesi konforu sürüş özellikleri her modelinde 1. sınıftır.Ama başta da söylediğim gibi,jaguar aynı maserati gibi herkese hitap edebilecek bir marka değil.

• bugün canlı olarak ilk kez gördüm mercedes e serisinden daha büyük duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: NOSCE TE IPSUM

hocam yanı dıyosun kı gıtsek bıze 160-165 bın lıraya 2.0dizel jaguar xe verıcekler,sanmıyorum o kadar ındırım yapsınlar

Eger bmw 3.20d ile yaklasik ayni donanimsal ozellikte bir arac secer isen pazarlikla ayni fiyata geliyor .. Servis konusunda ise 2016 sonuna kadar her bmw &land rover bayisinin oldugu yerde olacak deniliyor ne kadar gerceklesir orasi buyuk bir soru isareti tabiki

• Daha bazıları 320d alacağıma bunu alırım diyor.Millette ne para varmış arkadaş.Yada biz acayip fakiriz.320d denilen araba sanki 50 binmiş gibi küçümseyerek anlatıyorlar.Türkiyenin %90'ı bu arabayı almayı bırak sokakta görebileceği semtten bile geçemez.Gerçekten bu ülkede ciddi gelir farkı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apocalypto33 -- 5 Aralık 2015; 18:54:37 >
  • Arkadaşlar, araç Jaguar tamam da işçilikte Almanlar seviyesinde değil. Bu yazdığım genel inanışa ters ama bu aracın veya bir üstü XF'nin testini Otohaber ve Automotorund Sport'ta okudum. Kokpitte yer yer açıklıklar varmış. Audi-BMW-Mercedes özellikle ilk ikisi bu açılardan çıtayı belirliyor. Hatta bu hafta Otohaber' de Yeni Passat 2.0 TDI SCR BMT 240 PS 4M DSG Highline modelin testi vardı. VWci değilim, Vw sahibi de değilim, hatta VW'nin skandalından dolayı mutlu bile oldum. Amacım provokasyon yapmak değil. Ama Bahsettiğim Passat neredeyse mükemmel bulunmuş. Motor çift turbolu, hem performanslı hem ekonomik. Konfor ve işçilik zaten belli. Tabi fiyatı yüksek :203.000 lira. Opsiyonlarla test aracının fiyatı hatırladığım kadarıyla 240.000 lirayı bulmuştu. Jaguar'ın adına, marka imajına diyecek yok. Ama kusursuza en yakın araçlar Alman Premiumlar.
  • Bunaraç mondeo altyapısı ile motorunu kullanıyor heralde ?

• quote:

Dünyanın kaderi bu salaklar hep akıllılardan kötü yaşar.Bizde salağız işte ne yaparsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: shineon25

Ben 16 sene okuyup muhendis olup belediye otobusune bineyim almanyada ki işçi dayi oglu sirf hava satmak icin 2gunluk yolu arabayla gelsin. Yemisim jaguarini bmwsini lanet olsun. cekecegimizi cekip yaslanip ölüp gidelim en rahati o. mezarda m paket full dolu.

Yurt dışında,daha doğrusu gelişmiş bir ülkede cidden okuyan çoğu kişi güzel bir hayat yaşıyor.Eğer biz Türkler veya Amerikalılar gibi gösteriş meraklısı değillerse her şeyi cebi ve ihtiyacıyla doğru orantılı olarak alıyorsa sıkıntı çekmezler kolay kolay.Ayıptır söylemesi Almanya'da dediğiniz gibi işçi olan biri çok savurgan değilse parasını az çok kenara atmışsa sene sonunda istediği gibi tatil yapabilir.
  • quote:

E heralde öyle tabi doblo bile fazla şahin,kartal gibi araçlar bile çok bu millete.

3. Dünya ülkesi ve aynı zamanda arap ülkesi Türkiye.Daha iyisi beklenemez zaten.Binmesin bu halk rantçı müteahhitler binsin hem bize hem arabalara.Bizim ruhumuz amele,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fuarda tüm modellerine bindim ve inceledim.. XE küçük kaçtı, XF güzel araç, en çok XJ yi beğendim, ama o da beni çok aşar.. Premiumların D segmenti denen segmentinden nefret ediyorum, tabut gibi 320, mezar gibi c, benim octaviadan dar XE.. Peh..
  • quote:

Orijinalden alıntı: freemangroovy

Fuarda tüm modellerine bindim ve inceledim.. XE küçük kaçtı, XF güzel araç, en çok XJ yi beğendim, ama o da beni çok aşar.. Premiumların D segmenti denen segmentinden nefret ediyorum, tabut gibi 320, mezar gibi c, benim octaviadan dar XE.. Peh..

verseler nefessiz sürersin
  • İnsanın bakınca içi gidiyor, sürünce orgazm olur heralde
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.