Şimdi Ara

YENİ İSS SEÇİCEĞİM YARDIM LAZIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba bugün tahahütümün 6 gün önce bittiğini öğrendim birkaç gündür yeni iss arayışı içindeyim birçok siteden altyapı sorgulatması yaptığımda hiçbirinde ne kadar hız alıcağım yazmıyor hata veriyor tekrar deneyin yazıyor ne hız alacağımı göremiyorum buraya hat değerlerimi atıyorum yardımcı olabilicek var ise çok memnun olurum

YENİ İSS SEÇİCEĞİM YARDIM LAZIM

• Vdsl 50-75 mbit.
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Merhaba tam konudayken tekrar bir araştırma yaptım millecom 54 mbps hız verebiliceğini söyledi süperonline ise adsl hizmeti verebiliyormuş şuan zaten 8mbit kullanıyorum onlarda 12 mbps alırsınız demişlerdi eğer böyle ise millenicom seçmem mantıklı olur genel müdürlüğe gidip işlemleri çok kolay halledebilir miyim acaba millenicom un veya sizin daha iyi bir tercihiniz var ise söyleyebilir misiniz ayrıcada cevabınız için çok teşekkür ederim
  • 2019 yılında adsl kullanmaktansa vdsl kullanmak daha mantıklı 8-12 mbitler komik hızlar bu devirde ben kendim türk telekom 100 mbit kullanıcısıyım sağlayıcılar hakkında ne desem boş olur anca teknik konuda yardımcı olabilirim millenicom internet üzerinden abonelik vs yapılıyor diye biliyorum.
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Şimdide türknet ten sorgulatma yaptım onlarda 50mb hız verebiliyorlar gönül isterdiki bende türk telekoma geçeyim fakat fiyatlar çok fahiş ailemi zora sokmak istemiyorum türknet veya millenicom hangisi hızlı bağlıyıcaklarsa onu seçeyim artık çok teşekkür ederim sizede gerçi alper bey konuyu görüp gelirse 4.leventteki yerlerinden daha hızlı işlem yapabiliyorsak bunun bilgisini vermesi iyi olurdu
  • Etiketledim umarım yardımcı olurlar :)
  • Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu 3FB8B2E00 . Arkadasinizin bu kodla beraber 08503330333'u arayarak basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir. B016
  • En hızlı yöntem olarakwww.milleni.com.tr’den bugün “aranma” talebi bırakırsanız bugün aranır işlemleri başlatabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.