Şimdi Ara

Yeni işe başladım web sitem nasil olmuş fikirleriniz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
2.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Johnwick4

Fethiye'den selamlar hocam :)
    Aleyküm selam, Fethiyeli misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • celades kullanıcısına yanıt
    Bu sektörde genelde bu şekilde hocam. Örneğin villa 8 kişilik ve gecelik 800 lira. Tamamen müstakil kendi havuzu var bahçesi barbeküsü otoparkı var. 4 kişilik 2 aile tercih ediyor kişi başı gecelik 100 liraya geliyor ve çok güzel lüks bir villada kalıyorsunuz. Yüksek yaz sezonunda buralarda gecelik 100 liraya oda kahvaltı pansiyonu bile çok zor bulursunuz.

Yakın zamanda ücretsiz 5 günlüj bir tatil için çekiliş başlatacağım. Bilginize. Burada konu açacağım zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: KendallRoy

Görsel olarak güzel, sitenizde iletişim bilgilerinin ana sayfada olması iyi. Bi arama çubuğu olursa daha iyi olurdu diye düşünüyorum

Organik arama sonuçlarında falan sitenizin üst sıralarda gözükmesi için bence Google Dijital Atölye deki yazılanları okuyun derim, verim alan çok
    Çok miktarda villa olmasını hedefliyorum önümüzdeki yaz için. Dolayısıyla villa isimlerini iceren bir arama motoru yapacağım. Çumesela vatandaş X adlı villayı beğendi ve sitede 100 villa var. Arama motorundan x villasına kolayca ulaşabilecek . Fikir için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bursaspor.

Hangi bölüm ve hangi okulda okudunuz hocam bu arada site başarılı gayet güzel.
    Dokuz Eylül üniversitesi işletme bölümü mezunuyum hocam. Teşekkür ederim yorumunuz için.

• quote:

Orijinalden alıntı: DarK BrotherS

Site güzel olmuş ama mesaj bırakını sağ alt kısma alırsan daha güzel olur
    Teşekkürler hocam değerlendireceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: __OsKi__

Çok miktarda villa olmasını hedefliyorum önümüzdeki yaz için. Dolayısıyla villa isimlerini iceren bir arama motoru yapacağım. Çumesela vatandaş X adlı villayı beğendi ve sitede 100 villa var. Arama motorundan x villasına kolayca ulaşabilecek . Fikir için teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Önemli değil
    SEO tavsiylerine bakabilirsin
  • Alt kategoride ki muhafazakar villalar garip birşeymiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • __OsKi__ kullanıcısına yanıt
    Evet hocam tasyakadan .Ahat mevkiinden. Siz neresindrn

• quote:

Orijinalden alıntı: Johnwick4

Evet hocam tasyakadan .Ahat mevkiinden. Siz neresindrn
    çalış tarafındayım ben de hocam. yaş kaç?
    22 hocam üniversite yeni bitti :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Herzelied

Alt kategoride ki muhafazakar villalar garip birşeymiş
    arz-talep :)
  • Güzel olmuş hocam toplam ne kadara patladı site işi?
    Hocam sapıklar ve nimfolar için elinizde ne var 😁 Şaka bir yana fena gözüküyor site kurumsallık hissettiriyor ama gelişmesi lazım içerik çok az

• Hocam herşey çok iyi sadece logo biraz demode kalmış sanırım. Tek renk (genellikle pastel) yada çok renk yine pastel, yansıma efendi olmayan daha yüksek çözünürlüklü ve sadec bir logonuz sitenize daha çok yakışacaktır :) mesela hepsiburada logosu gibi, yada lenovo logosu gibi yada cappy veya Pepsi logosu gibi olabilir mesela.

• [simage][/simage][simage][/simage][simage][/simage][simage][/simage][simage][/simage][simage][/simage][simage][/simage][simage][/simage]
  • hocam senin önceki konunu hatırlıyorum. domain arıyordun yanlış hatırlamıyorsam. şahsi fikrim gayet güzel olmuş siten mobilden girip dolaştım. umarım başarılı olur

• quote:

Orijinalden alıntı: İTÜinş

Güzel olmuş hocam toplam ne kadara patladı site işi?
    Hazir tema aldım ve kendim düzenliyorum ayrıca rezervasyon sistemi ücretli. Dolar sayesinde toplam 700 liraya patladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Herzelied

Hocam sapıklar ve nimfolar için elinizde ne var 😁 Şaka bir yana fena gözüküyor site kurumsallık hissettiriyor ama gelişmesi lazım içerik çok az
    Daha çok yeniyiz hocam. Önümüzdeki sezona 100 villa ile girmeyi hedefliyorum. Içerik zamanla artacak. Hedefim türkiyede önde gelen villa kiralama firmalarından biri olmak.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaand12@

Hocam herşey çok iyi sadece logo biraz demode kalmış sanırım. Tek renk (genellikle pastel) yada çok renk yine pastel, yansıma efendi olmayan daha yüksek çözünürlüklü ve sadec bir logonuz sitenize daha çok yakışacaktır :) mesela hepsiburada logosu gibi, yada lenovo logosu gibi yada cappy veya Pepsi logosu gibi olabilir mesela.
    Yorumunuz için teşekkürler. Kartvizit el ilanı arabama çıkartma vs hep bastırdım o yüzden şimdilik bu logoyla ilerlemeliyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ConradPwned

hocam senin önceki konunu hatırlıyorum. domain arıyordun yanlış hatırlamıyorsam. şahsi fikrim gayet güzel olmuş siten mobilden girip dolaştım. umarım başarılı olur
    Evet hocam teşekkürler. Masaüstü versiyonu çok daha güzel diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.