Şimdi Ara

## Yeni iPod Nano'nun En Yeni Resmi ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hicbir zaman 1. nesilden vazgecmem şahsen.. görüntü itibariyle diğerlerinden çok daha kaliteli gösteriyor kendini.. sadece kenarlarının düz olması görüntüsünü apayrı yapıyor
    bu son düzenlemede de şeklini bozmuşlar hiç beğenmedim
  • ipod videonun küçüğü gibi gözüküo zaten videoda destekliyor diye biliyorum

http://www.apple.com/ipodnano/

sitede 149 dolar diye yazıyor gerçi o amerikadaki fiyatı ama yine ucuz gibi geldi bana :S:S
  • quote:

Orjinalden alıntı: MegaWolt38

ipod basının veya tvnin şişirmesinden başka birşey değil...Gerçek kalite ve ses Creative de var. Hem fiyat olarak ipod'tan ucuz hem daha çok özellik var. Kalite arıyorsanız Creative den şaşmayın...

ses kalitesi güzel fakat menü içinde şarkıları değiştirirken baya bekliyorsunuz ben zen kullanıcısıyım ama şarkıdan şarkıya geçerken bile 5-6 saniye bekliyorsunuz ama ipodun şimdiye kadar çıkan tüm cihazlarında geçişler çok hızlıydı
  • quote:

Orjinalden alıntı: MegaWolt38

ipod basının veya tvnin şişirmesinden başka birşey değil...Gerçek kalite ve ses Creative de var. Hem fiyat olarak ipod'tan ucuz hem daha çok özellik var. Kalite arıyorsanız Creative den şaşmayın...

creative'i halk ve tv abartmamakta yeterince haklı..

Driver ve teknik yardım desteği internet olsun normal olsun sıfır..
    pc ile uyum sıfır..
    kendine has şöyle güzel düzgün bi programı yok hepsi iğrenç iTunes gibi program hangisi yaptıki?
    tasarım deseniz ince yapalım diyip muvo slim yaptılar 2 tane kırık muvo slim gördüm teknis serviste..
    daha birçok şey var creative hakkında, ses kartları dünyanın en kötü kartları çünkü başka bir sistem taktığınızda driver yükleseniz bile garip hatalar verebiliyor..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.