Şimdi Ara

Yeni iPhone SE Türkiye’de satışa çıktı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
1
Favori
7.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yahu işlemcisine ve adi se diye 5300tl vermel akil kari değil yazil günahtir hep kandirmaca hep satiş politikasi zamaninda iphone x 4900 yada 5200tl sanirim 720p ekrana sahip ama işlemcisi iyi ve adi se diye 5300tl yazik günah insanin zoruna gidiyoe iphone 8 5 bin tl sanirim ayni tip ayni kasa neyi eksik neyi fazla se diyemi yoksa iphone 8 işe ayni kullanim sunuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gözü kör olsun şu vergilerin adam akıllı hiçbirşey alamıyoruz, lanet olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Technotronic

Gözü kör olsun şu vergilerin adam akıllı hiçbirşey alamıyoruz, lanet olsun
    almayın zaten niye alıyorsunuz ki elinizde akıllı telefon yok mu

• vs-fb kullanıcısına yanıt
    Birim olayi bazi ulkelerde patliyor hocam asgari ucrete olan oranina bakmak daha mantikli

Mesela norvec kronu ilede iphone se 5000 birim ancak norveclilerin asgari ucreti yaklasik 28.000 kron.

Yeni iPhone SE Türkiye’de satışa çıktı

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu halk zengin hemen gidip alır. Tepki gösterip almamazlık yapmaz.

Benim gibi hala s5 mini kullanıp tepkisini ortaya koymaz. Param yok mu? Var şükür ama ben bu sisteme karşıyım. Elimden geldiği kadar karşı çıkacam.

Helal olsun ülkeme. Böyle vergilere devam :) bizim insanlar 7 bin tl olsa bile alır.

Tepki gösterip almamızlık yapıp ürünler satıcının elinde patlasa? He yok zengin insanlarız.

• O sebeple asgari ücreti ekledim hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chn_yldz_

almayın zaten niye alıyorsunuz ki elinizde akıllı telefon yok mu

Alıntıları Göster
    Almıyorum zaten bu fiyatlarla telefon alınmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-041FF024C

Bir iphone’un ömrü düzgün kullanılırsa en az 6 senedir oda en az iphone 5s kullanıyorum şuanda 2013de ilk çıktığında almıştık bataryası hala bitmeye yakın kapanması (%5 gibi) dışında sorunsuz.2 sene ömür biçmeniz cidden yanlış olur bu telefonlara benimle aynı anda android alan adamlar on defa telefon değiştirdi.Sırf benim kullandığım telefon değil genel olarak ailecek iphone kullanıyoruz hepside dibine kadar gidiyor telefonların güncellemeleri bitene kadar.Ama se almayarak kötü yapmadınız tabii ki hayırlı olsun.

Alıntıları Göster
    Benim de elimde ikinci cihaz olarak S4 mini var. 2013 sonlarında aldım hala bende. Stabil android 9 yüklü, web, whatsapp, instagram, youtube vs sorunsuz ve hızlı bi şekilde çalışıyor. Twitter gibi ağır uygulamalarda biraz yavaş ama örneğin akışı hızlıca aşağı çekmediğiniz sürece çok ta sorun yaşamıyorsunuz. Kullanılabilir yani. Kaldı ki S4 mini 5S'e rakip bile değil. Elimde S4 olsaydı daha da başka olurdu.

Şimdi uzun ömürden bahsetmişken, siz bu uygulamaları 5s cihazınızda kullanabiliyor musunuz? Ya da önümüzdeki yıl kullanabilecek misiniz? Ben kullanabileceğim. Kitkata bile dönsem hala çoğu uygulama destekleniyor. Elbette İPhone'lar kısa ömürlü falan değil. Aynı şekilde androidlerde öyle.

• Eminim öyledir :))))

• Benim baya hoşuma gitti beyaz ve kırmızı gayet güzel Apple ın fiyat performans odaklı telefonu olmuş hayırlı olsun diyelim

• arslan0058 kullanıcısına yanıt
    Birim olayı zaten saçma ve bir geçerliliği olmayan bir karşılaştırma. Olması gereken asgari maaşta değil, ortalama maaşın cihazı alma gücü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 29 Mayıs 2020; 20:12:36 >
  • drjacob kullanıcısına yanıt
    Ben daha bu ülkede iPhone'un ucuzladığını görmedim. Kaldı ki daha satışı bugün başlamış bir cihazdan bahsediyoruz

• muslim2715 M kullanıcısına yanıt
    Donsene kardes
    Madem oralar cok kotu iskence mi yapiyorlar orda?

• snotty1 S kullanıcısına yanıt
    Ben de görmedim de , umut işte gariban ekmeği 😀😀😀

• iPhone 6s (64GB) kullanıyorum. Hepsiburada’nın kampanyasından nakit ödeme seçeneğini seçerek herhangi bir sorunu olmayan cihazıma 1350 lira verdiğini gördüm. Ayrıca bunun üzerine ek 600 TL de ödeme yapacağı için toplamda cihazıma 1950 TL vermiş olacak. iPhone 6s (64GB) için 1950 TL gayet iyi görünüyor. iPhone SE’yi 3350 liraya almış olacağım. Ne diyorsunuz sizce alınır mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vs-fb kullanıcısına yanıt
    Bu birim hesapları yanlış oluyor ama bu şekilde hesaplanmıyor birimde forumda filan çokca görüyorum. Çocukça şöyle anlatayım siz iki ülkenin her şeyini eşitlediğiniz zaman birimini hesaplayabilirsiniz sadece tl eşittir dolar veya direkt olarak "birim" hesabı yapmak hatalıdır. He yine bizden ucuza mı gelecek? Evet. İtirazım o konuda değil kesinlikle. Sadece bu şekilde direkt olarak ben birim üzerinden gidiyorum olayı hatalı veya eksik diyelim.

• Symbianist S kullanıcısına yanıt
    Androidci değilsen telefonda ekstrem özellikler aramıyorsan (4 kamera yüz tanıma vs vs) düz bir şekilde kullanıyorsan telefonu (özetle 6s sana yetiyorsa ancak tek derdin yavaşlayıp eskimesi ise) al gitsin uzun süreli kullanırsın rahat rahat

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.