Şimdi Ara

Yeni iPhone'ları büyük bulmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şuanda iPhone 5C kullanmaktayım ve telefonumda memnunum ama son zamanlarda bazı oyunları desteklemediğini öğrendim mesela FIFA 16.Boyut olarak 4" biraz küçük gelmeye başladı tamam ama 4.7 de bana baya büyük geliyor çünkü tek elle kullanma zor ,5S alsam 1000 tl üstüne veremem açıkcası.Kısacası 4.3-4.5 aralığında iPhone artık göremeyecekmiyiz?

• 4.3-4.5 arasında iphone hiç olmadı ki.
    4.5 kullanabilen 4.7 iphone 6 yıda kullanır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 ile 4.7 arasında o kadar da büyük bir fark yok siz hep küçük ekran kullandığınız için öyle geliyor. Aslında 4.7 bir telefona en çok yakışan büyüklük. Alıp 1-2 ay kullansanız alışırsınız ve iyi ki almışım dersiniz.
  • [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 16:29:44 >
  • 5c nin üzerine 500 tl koysan alırsın 5s
  • Şirket telefonum 5c şahsi telefonum 6 plus inan biçok şeyi 5cde yapmayı canım istemiyor hele oyun oynayan birisi isen 6nın büyüklüğü bence ideal şarj yönünden de plus daha iyi ama 4 veya 4.7 arasında fark yok gibi duruyor alıştıktan sonra

• 4s kullanıyorum 6 ya geçmeyi düşünüyordum ama ekran büyük gelir korkusu varsı 3 gün ablamın note3 ünü kullandım şuan plus mı alsam diye düşünüyorum

• mecbur iphone 6 gözüküyor geçiş için
  • Alışması kolay hatta Plus bile küçük gelir zamanla.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.