Şimdi Ara

Yeni iPhone'lardan tarihi başarı: 24 saatte 4 milyon satış (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
0
Favori
5.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

Böbreği sattım 2 tane ip6+ 64 silver aldım soruları alayım

kaça sattın piyasa değeri nedir
  • Kamera çıkıntısını iyi shoplamışlar ama :D Yok olmuş :D :D

• 3'üncü kez söylüyorum mesut bey görmesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: engurlu

quote:

Orijinalden alıntı: zayit

quote:

Orijinalden alıntı: keremsen1

quote:

Gayet normal..100 lerce androidli cihaz arasindan Samsung tek basina bu basariyi yakaliyor..İos li tek cihaz cikiyor 50 bin mi satacakti 24 saatte ??

Birde editor arkadas Android phablet kullanicilari iphone 6 plus a kayiyor gibi birsey ima etmis..Android de tek adam gibi phablet Note serisi var ve kimse note u birakip ta İphone gecmez..

Note un İphone a gore artisi sadece ekran buyuklugu degil spen ozellikleridir..

İphone 6 plus a ne icin gececek ?? yatay ekran modu icin mi

İOS

3 tane kiytirik oyun haric İos in Androide karsi hicbir artisi olmadigi gibi bir dunya dezavantaji var..Normal zekali bir insan bunu rahat gorebilir zaten..

Sadece ekran buyutmekle note 4 e rakip olamaz ki zaten ayni segment cihaz degiller..Phablet kavraminin tam hakkini veren cihaz note serisidir..iphone 6 plus sirf note serisine rakip olmak icin uretilmis uyduruk bir seridir..

İos kullanmak istesem beyinsiz gibi 3000 tl verip iphone plus alacagima gider 1000 tl ye ipad air alirim..Nasil olsa hepsi ayni bokun laciverti tek degisen ekran boyutu..

Tabi tabi. 4 milyon insan gerizekalıydı zaten.
    Samsung'da Apple'in kendilerine rakip olamayacağını bildiği için Alpha gibi son derece çakma bir telefonu dahi piyasaya sürdü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghent

quote:

quote:

quote:

quote:

Gayet normal..100 lerce androidli cihaz arasindan Samsung tek basina bu basariyi yakaliyor..İos li tek cihaz cikiyor 50 bin mi satacakti 24 saatte ??

Birde editor arkadas Android phablet kullanicilari iphone 6 plus a kayiyor gibi birsey ima etmis..Android de tek adam gibi phablet Note serisi var ve kimse note u birakip ta İphone gecmez..

İOS

3 tane kiytirik oyun haric İos in Androide karsi hicbir artisi olmadigi gibi bir dunya dezavantaji var..Normal zekali bir insan bunu rahat gorebilir zaten..

Sadece ekran buyutmekle note 4 e rakip olamaz ki zaten ayni segment cihaz degiller..Phablet kavraminin tam hakkini veren cihaz note serisidir..iphone 6 plus sirf note serisine rakip olmak icin uretilmis uyduruk bir seridir..

İos kullanmak istesem beyinsiz gibi 3000 tl verip iphone plus alacagima gider 1000 tl ye ipad air alirim..Nasil olsa hepsi ayni bokun laciverti tek degisen ekran boyutu..

Samsung'da Apple'in kendilerine rakip olamayacağını bildiği için Alpha gibi son derece çakma bir telefonu dahi piyasaya sürdü.

Bataryayı bile tamamen aynı yapmışlar 1800mah
    Bir de her tarafı metal yapmaya gözleri pek yememiş sadece kenarları yapmışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

quote:

Orijinalden alıntı: Ghent

quote:

quote:

quote:

quote:

İOS

Bataryayı bile tamamen aynı yapmışlar 1800mah
    Bir de her tarafı metal yapmaya gözleri pek yememiş sadece kenarları yapmışlar

Apple çok düşük bütçeyle üretiyordu ya, Samsung daha pahalıydı üretim maliyeti açısından..Onu düşünmüştür samsung

• Yeni iPhone'lardan tarihi başarı: 24 saatte 4 milyon satış
  • quote:

Orijinalden alıntı: assassinchn47

Yeni iPhone'lardan tarihi başarı: 24 saatte 4 milyon satış

+1

• Shady kullanıcısına yanıt
    İphone 'un büyük ekranını bekleyen çok kişi vardı. Belki de sipariş verenlerin birçoğu Dandroitçi

• Forumda ki kekolarda apple bitti diyodu en son.Cehalet kotu sey

• Eeee mesut çevik kardeşim buna ne diyeceksin

• Iphone'nin büyük ekranlısı çıksın ona dönecem diyordum, istediğim telefon geldi bu sefer de 3500+ fiyat koydular hem de taksit yasağına rağmen. Ya dışardan bakınca biz yolunacak kaz gibi görünüyoruz, ya da içeriden bakan da aynı şeyi görüp söğüşlüyor bizi.
  • quote:

Hem diğer firmaların rezilliği, hem de kendi yaptıkları başarı onları zirveye doğru hızlıca itecek.

Soruyorum size;

Aliminyum Kasa
    Fisizksel Tuş
    En stabil işletim sistemi
    Parlak ve canlı ekran
    En Geniş Market
    En iyi donanım

varken insanlar neden macera arasın?

en stabili wp
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadpool__77__

quote:

Hem diğer firmaların rezilliği, hem de kendi yaptıkları başarı onları zirveye doğru hızlıca itecek.

Soruyorum size;

Aliminyum Kasa
    Fisizksel Tuş
    En stabil işletim sistemi
    Parlak ve canlı ekran
    En Geniş Market
    En iyi donanım

varken insanlar neden macera arasın?

en stabili wp

Kutu Kutu Pense

• quote:

Orijinalden alıntı: Kabuska

Iphone'nin büyük ekranlısı çıksın ona dönecem diyordum, istediğim telefon geldi bu sefer de 3500+ fiyat koydular hem de taksit yasağına rağmen. Ya dışardan bakınca biz yolunacak kaz gibi görünüyoruz, ya da içeriden bakan da aynı şeyi görüp söğüşlüyor bizi.

Telefonu nasıl taşımayı düşünüyorsunuz?Büyük ekranlı modelini düşüyorum fakat taşıma konusunda endişelerim var.
  • Abilerim kardeşlerim paranız bolsa şu telefondan alında devletin kasası biraz para görsün:))
  • Kim ne derse desin iphone!!

• quote:

Orijinalden alıntı: egeesin

Telefon kullanmak mı istiyorsunuz? iPhone alın. 20MP Kameralı 4K video çeken 8 GB RAM 128GB bir cep bilgisayarı mı istiyorsunuz. Android kullanın. Adam akıllı telefon kullanayım derse iPhone alır. Çünkü kullanıcı dostudur, basittir. Kapalı olduğundan da güvenlidir. Özgür yazılım isteyen bilgisayarda uzman olur falan Android telefon alır. Bildiği taktirde bütün güzel özellikleri kullanabilir uzman olarak. Virüslere çözüm bulabilir kendi işini görür. Görülen tablo budur. Ne bir eksik ne bir fazla. Herkes sevdiği bölümde memnundur. Nokta!

Siz kimseye seçtiği şeyler için yok yere laflar atamazsınız. Şaka gibi birde trollük peşindesiniz. Sanki örgüt kurmuşsunuz herkes Android/iPhone kullanacak derdindesiniz. Vallaha yeter. Apple'ı severim, iPhone yokken bile takibindeydim ama her ikinizden de nefret ediyorum bu yaptıklarınızdan dolayı. Apple/Google için yaşamak nedir arkadaş? Hiç mi hayatınız yok sizin? 2 yaşındaki çocuklardan farkınız yok. Her iPhone haberlerinde 100 tane yorumlardan 1’nde de 'bir şey' olsa camdan atlardım herhalde. Millet zaten bu yüzden istiyor bilgisayar, donanım haberleri yapın diye. Sıkıldık bu kavgalardan...

Nokta.

Buradan para verip aldığınız cihazlar için tartışmaya girmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nf

bu haber için geç kalınmadı mı appleditor 'ler:

Yeni iPhone'lardan tarihi başarı: 24 saatte 4 milyon satış

Nexus 4 aldığımda berbat bir kamerası vardı, iade ettim ertesi gün.

Nexus 4 ile kağıt üzerinde aynı olsa bile kalite olarak yanından geçemeyecektir.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.