Şimdi Ara

Yeni iPhone'lardan tarihi başarı: 24 saatte 4 milyon satış (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
0
Favori
5.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Adamlar üretiyor biz birbirimizi yiyoruz
  • iphone 5s im var, 10 sene daha kullanırım sıkıntı çıkarmaz ise.
  • Ya arkadaş adam "iPhone 6 ve 6 Plus, her yönüyle mükemmeller." Demiş. Ben bu cümleye bittim zaten gerisini okumadım.

• Telefon olarak basitliği ele alan bir sistemi var Apple'ın. Alır mısın deseniz almam, iPad Air sahibiyim, dokunmatik hassasiyeti mükemmel derecede iyi sanal enstrümanlar akıyor gidiyor parmaklarımın ucunda, ama telefon olarak iPhone, Note serilerine kıyaslanırsa düşük seviyede kalıyor. Android'in özelleştirebilirliğini seviyorum. Apple'ın da dokunmatiğini. Android'in de dokunmatik hassasiyeti konusunda şu anda Apple'ı yakalaması pek mümkün görünmüyor.
    Bu yüzden FanBoy'luğun anlamı yok, Telefonum Note II , tabletim iPad Air.

• Donanımcılar vs Stabilciler :)

• Burada hala android cihaz kullanıp da en akıllıcasını yapmış gibi davrananlar var.
    1 sene yada en fazla 1.5 sene sonra cihazınızın desteği kesilip ortaya atıldığında siz de forumda keşke iphone alsaydım diyenler kervanına katılırsınız. Yapmayın etmeyin, 2300 lira veriyorsanız gidin adam gibi desteği olan bir cihaz alın, androide o para verilirse yazıktır günahtır. Bu kadar satış yapmasının sebebi premium cihaz arayanlar için halen tek seçenek olması. Sadece kendinizi akıllı sanmayın, insanların bir bildiği var. Sadece tikiler mi alıyor sanıyorsunuz, şirketlerde ve iş sektöründe de stabilitesi sayesinde en çok kullanılan cihazdır iphone.

• Sadece Mesut Çevik demiyor yurt dışındanda aynı şekilde tepki gösteriliyor! sadece 4.05-4.16 izleseniz yeter.
    http://www.youtube.com/watch?v=7oieDSQJFy8

• zamzungcu mutlu mesut H-er T-ürlü C-efadan uzak andrrozortcu arkadaş(lara) qapaq

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.