Şimdi Ara

Yeni iPhone lansmanı 2018 | Türkçe Simultane Çeviri ile birlikte (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
0
Favori
12.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Ben birşey savunmadım ki ben sadece elimdeki 8 Plusa karşılık sıfır Note 9 alabilirim dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xTheXx -- 12 Eylül 2018; 22:35:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan n11 de 8plus 5339 TL parası olan kapsın kutusunu açmadan 7000 e satarsınız
  • Phaldor kullanıcısına yanıt
    Olabilir milliyet haber böyle açıkladı bende paylaştım

• quote:

Orijinalden alıntı: revivalblast

Şuan n11 de 8plus 5339 TL parası olan kapsın kutusunu açmadan 7000 e satarsınız
    Valla gece güncellenir hemen kapan kapsın hazır bu fiyattayken

• iPhone 7: 519 Euro --- 4999 TL (9.63 oran)
    iPhone 7 Plus: 649 Euro --- 6299 TL (9.71 oran)

iPhone 8: 679 Euro --- 6499 TL (9.57 oran)
    iPhone 8 Plus: 789 Euro --- 7499 TL (9.50 oran)

iPhone Xs: 1149 Euro --- 10999 TL
    iPhone Xs Plus: 1249 Euro --- 11999 TL
    iPhone Xr: 849 Euro --- 8199 TL

Güncel Almanya - Türkiye fiyatlarına göre incelersek yeni cihazlar bu fiyatlardan giriş yapar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Supernova1071

Olabilir milliyet haber böyle açıkladı bende paylaştım
    TL fiyatlar mantıksız diyemem de Dolar bazında fiyatlar hatalı
  • Tahmini baz model fiyatları:

iPhone XR: 7999 lira
    iPhone XS: 10499 lira
    iPhone XS Max: 11499 lira

ayrıca XS Max ne be seneye de XS Max Ultra XXX Edition çıkartsınlar. Yurtdışında yaşasam XS alırdım ancak ülkemiz fiyatları ile ulaşılamaz seviyelere geldi. Kaç kişi 8000 lira ve üstü maaş alıyor yahu. Kız arkadaşım yabancı ve maaşının yarısından az miktar ile elindeki 6S'i XS ile yenileyecek. Türkiyede kimya yüksek mühendisi olan ben ise yurtdışında yaşamadığım sürece cama ekmek banmakla yetineceğim . Doktora için yurtdışına gidersem artık edinirim bir tane.
  • sarıkanaryam kullanıcısına yanıt
    12 mpx ama lensler d

Farkli. Xs in lensi daha buyuk. Mikronu da daha buyuk. Bu da daha net resimler çıkarır. Xe göre yüzde 30 40 arasi daha iyi foto ceker. Bir de video kayita stereo ses kaydi gelmis. Iphone x e kadar videoda mono ses kaydi vardi. Eger donanimsal degilse ios 12de x de stereo ses kaydi gelir.

Ama kamerada ciddi degisiklik var.

X e kadar 1.22micron kullanildi. Simdi 1.4microna cikti. Bu da illa ki kamera cikintisi yapar.

Bir de ekran dokunmatik hissi 120hz yapmislar.

Hepsi kucuk degisiklikler. Yuzde 20 30

• İphone Xnxx fiyatı 12.000 miydi?

• quote:

Orijinalden alıntı: revivalblast

Şuan n11 de 8plus 5339 TL parası olan kapsın kutusunu açmadan 7000 e satarsınız
    Bugun mu guncellendi

• Anlayamadığım şu ki; android kullanıcılarının bu konuda ne işi var! Hadi merak ettiler tanıtımı izlediler diyelim; kullanmamış ve kullanamayacak oldukları telefonlara, aşağılayan yorumda bulunarak nasıl bir kendini tatmin etme duygusuna girebiliyorlar! Bu nasıl bir ezikliktir! Bu nasıl bir çekememezliktir! Tanrı akıl fikir versin diyecem ama görüyorum ki artık çok geç. Tanrı bunlar gibilere verse verse işte böyle eziklik verir bol bol..

her Apple tanıtımında aynı terane.. bi bitmediler gittiler şu ezikler.

• quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

Bugun mu guncellendi

Alıntıları Göster
    Evet. 8 Plus fiyatı 7500 lira oldu Apple sitesinde. Yakında her yerde olur

• zotacing kullanıcısına yanıt
    X in satıştan kalkmasının en büyük sebebi XR ın satılmasını sağlamak içindir başka bir şey değil, eksiden en azından kamera iyileştirilirdi, şimdi o da yok. X varken gidipte Xr veya Xs alacak kişi azalacaktı fiyata da indirim geleceği için. Yoksa öyle sorunmuş bilmem neymiş faos fiso... Dedikleriniz X in satıştan kalkması için çok saçma sebepler.

• Yorum yaparken X’i gommussunuz yanliz:))
    Oncelikle sormak isterim iphone x kullandinizmi yada kullaniyormusunuz?
    Ben 5.5 kya almistim ve hala kullaniyorum.X inanilmaz fotolar cekiyor, illaki xs daha iyi foto cekecek. Ceksin ki bi farki olsun dimi? Ama bu yuzde 30 fark yapmaz emin ol, x ile crktigim fotolari koysam bunu telefonlami cektin die sasirirsin.
    Ayrica yanlisin var x dede stereo kayit var ama xs e daha iyi stereo ses gelmis bir farkta bu..
    Tipi ayni ozellikleri ayni sadece 2 iyilestirme gelmis yuzde 20-30 nasil dersiniz fark yuzde 5i gecmez.
    Sorarim size su an elinizde x varsa yada olsa, satip xs alirmisiniz deger mi??
    Benim icin oncelik telefonda tip ve kasa saglamligi, ayniysa hayatta degismem..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • xTheXx X kullanıcısına yanıt
    Iphone 7ninde yukselmis

• vaybe fiyatlara bak iyiki zamanında 8 plusu 4 bine almışım
  • TR_001 kullanıcısına yanıt
    Merak ettim telefona millet ne diye bakıyorum , 15bin TL'ye telefon nasıl olur onu anlamaya çalışıyorum , kimler godaman onu görmek istiyorum , kimlerin bir öğle parası onu bilmek istiyorum yada android den ne farkı varda bu kadar tutuluyor öğrenmek istiyorum ama siz beni android kullandığım için alamayacağım için eziklikle suçluyorsunuz ama neden bir düşünün derim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TR_001

Anlayamadığım şu ki; android kullanıcılarının bu konuda ne işi var! Hadi merak ettiler tanıtımı izlediler diyelim; kullanmamış ve kullanamayacak oldukları telefonlara, aşağılayan yorumda bulunarak nasıl bir kendini tatmin etme duygusuna girebiliyorlar! Bu nasıl bir ezikliktir! Bu nasıl bir çekememezliktir! Tanrı akıl fikir versin diyecem ama görüyorum ki artık çok geç. Tanrı bunlar gibilere verse verse işte böyle eziklik verir bol bol..

her Apple tanıtımında aynı terane.. bi bitmediler gittiler şu ezikler.
    Aşağılayan ezikleyen manasız goygoy yorumlar konusunda katılıyorum.

Ama Android kullanıcıları giremez diye bir kural yok, olamaz da. Ortalığı karıştırmadığı sürece konu herkese açık. Bende mevcutta Android kullanıcısıyım ve belki bir ihtimal diyerek yeni iPhone fiyatlarını bekliyordum ama 11 bin TL'ye 64 GB'lık ve 5.8"'lik bir telefon almayı çok hazmedemiyorum. IOS, A12 işlemci gibi detaylar hakediyor etmiyor ayrı mesele ama bir telefon için gerçekten büyük paralar..

• sarıkanaryam kullanıcısına yanıt
    Xim olsa xs almam.

Ama iphone da videoda stereo kayit yoktu. Hatta xte de yoktu.

Ben degerlere gore konusuyorum. X iyi foto cekebilir ama lensi kucuk ve mikronu 1.22 xsin kafadan micronu 1.4

Islemci de en az yuzde 20lik fark atar 7nm ile

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.