Şimdi Ara

Yeni iPhone 8 sızıntısı cihazın final tasarımını ortaya çıkardı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
0
Favori
8.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kamerayı dikleştirmenin elbet bir mantıklı manası vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

HTC 10, LG V20, S7/8 vs bunlardan iyi mi yani? S7 24-bit diğerleri 32-bit desteğine sahipler. iPhone 7 ise 16-bit destekli yanlış bilmiyorsam.

Benim asıl merak ettiğim HTC'nin geçmişte çıkardığı Sensation modeli Beats Audio teknolojisi vardı. Mesela 6s ondan iyi ses veriyor mu?

Bunları kulaklıktan verdikleri ses kalitesini baz alarak soruyorum. Hoparlör olarak değil.

İşin teknik boyutu bir yana. Envai çeşit telefonda müzik dinledim. Bütün Iphone modelleri dahil. 4S' deki ses yüksekliği ve netliği hiç bir Iphone' da yoktu. Yani bir marka 4S' de böyle bir şey yapıp nasıl geri gidiyor anlamıyorum. Müzik benim için çok önemli olduğu için HTC 10' a geçiş yapsam mı diye düşünmedim değil. (6s + kullanıcısı olarak) Bir paket olarak düşünüldüğünde telefon yanında gelen kulaklıkla beraber DAP + IEM taşımayı gerektirmeyecek kadar tatmin edici. Benim ekran kasa oranı, kablosuz şarj gibi specler hiç gözümde yok. Adam akıllı bir kulakiçi kulaklık da koymayın hadi biz alırız da cihazdaki ses çipini adam akıllı çözseler artık. Bu sorun çözülmeden de 10 sene de geçse 6s+ kullanacağım bir ümit bekleyerek.

• TouchID ekrana gömülü olup arkada olmazsa cidden, almayı düşünürüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gyradel kullanıcısına yanıt
    4s kullanmıştım bir ara cidden inanılmaz yüksek ses veriyordu. Merak ettiğim tek telefon bu noktada Nokia N91'dir. Çok kaliteli bir ses çipi kullanıldığı yazıyor. Zaten öyle bir ses kalitesi sunan telefon bir daha piyasaya gelmedi deniyor hâlâ. Bu arada telefonda kullandığın kulaklık nedir? Ben de 6s kullancısıyım ve Monster WH-920 ile kullanıyorum.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Nokia_N91

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Kulakiçi olarak havi b3, at cks90 kullandım. Bunlarda bile 4s-6s arasındaki ses farkı inanılmaz. Bir ara sennheiser momentum on ear kullandım (kulağıma çok baskı yaptığından sattım) 6s resmen besleyemiyorken 4s rahat taşıyordu. Ses yüksekliği bir yana kalite ve sesteki doygunluk basların uzaması falan 6s te olmuyor. Bu hissi htc 10 ve beraberinde gelen kulaklık ile yakalamak mümkün.

Aynı zamanda fiio x3'e sahibim ama yazın mont, çanta taşımıyorken yanıma almıyorum.

• touch id yi elma logosuna gomecekler. bu yorumu saklayin.

• berrenger B kullanıcısına yanıt
    Bence Power Button'a!

• Şu anroidçilerde para olsa hepsi iphone alacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İddalardan felan bahsetmiyorum. Ekran icine gömülü parmak izi okuyucusunun iphone 8 ile gelecegini düsünmuyorum.

İphone 9 la gelebilir. İphone 8 ile gelirse daha ayrı bi güzellik olur tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: PrestigeMan

Şu anroidçilerde para olsa hepsi iphone alacak.

bir yana haklı olabilirsiniz'de bu nasıl bir ego'dur :D

yanlış anlamayın s8 plus aldım bundan öncede ilk çıktığında iphone 6s plus almıştım 64 gblik (size ayak uydurmaya calısıyım ego'da)

bence hem insanları hem kendinizi ne aşağılayın nede küçük düşürün böyle laflarla.

android'de nasıl bütçe var ise artık iphone'de de var biri samsung alamaz sony alır veya lenovo

biri iphone 7 plus alamaz 6 plus alır

fakat android kullanıyorlar diye insanlara böyle yaklaşmanız çok terbiyesizce bir hareket.

ve bu fotoğraflardan da anlaşıldığı üzere olurda cihaz bu olursa

bildiğimiz bizi taklit etmiş olacaksınız (s8 ve s8 plus)u

gördüğünüz üzere tasarım bire bir aynı.

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    bir çok cihaz kullandım meizu pro 5 (china sürümü) anfi aktif iken bir müzik dinlemenizi tavsiye ederim .

pioneer cx8 kullanıcısıyım.

6 plus ve samsung s8 plus karşılaştırmasında malesef samsung açık ara farkla çok daha temiz ve kaliteli ses veriyor. (karşılaştırmayı kendim yaptım)
  • OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    Bende de s8plus var. 😎 Hem sizler gibi faiş fiyatlara almıyorum. Tr de yaşamadığımdan. Sözdö nösöl bö ögö vör. Diyeceğine ben etrafımdan biliyorum bütün androidçiler kötüler sonra apple geçtiğini gördüm.

• PrestigeMan kullanıcısına yanıt
    egonuz o kadar şişmişki sizin gibi faiş fiyatlara almıyorum diyorsunuz.

hala bir ürünü fiyatına değer veriyorsunuz ürüne değil =)

siz bizden daha uygun fiyata alınca ne oluyor dahamı iyi oluyor dahamı hızlı oluyor?

bizde şartlar böyle ne yapalım imkanımız var aldık keşke isteyen herkes alabilse.

amacınız ne belli değil laf olsun konusayımsa kusura bakmayın tüm sözlerimi söylemedim sayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OLIVERA

egonuz o kadar şişmişki sizin gibi faiş fiyatlara almıyorum diyorsunuz.

hala bir ürünü fiyatına değer veriyorsunuz ürüne değil =)

siz bizden daha uygun fiyata alınca ne oluyor dahamı iyi oluyor dahamı hızlı oluyor?

bizde şartlar böyle ne yapalım imkanımız var aldık keşke isteyen herkes alabilse.

amacınız ne belli değil laf olsun konusayımsa kusura bakmayın tüm sözlerimi söylemedim sayın.

Ok

• Millet tasarım diye tutturmuş ne bekliyorsunuz artık anlamıyorum ki, adamlar üçgen, yuvarlak telefon yapsın herhalde yenilik olsun diye.
  • Böyle gelirse ilk defa iPhone telefon kendime almış olacağım.

• Yeni bir dedikoduya göre ayfonda ekran kasa oranı %120 olacak, kasa yok direkt ekranı verecekler elinize..

• quote:

Orijinalden alıntı: OLIVERA

quote:

Orijinalden alıntı: Erasmus78

Aha buldum.

Keşke böyle gelse.

Bu bildigimiz s8 plusun ustunde oynanmis modeli hic yakistiramadim applecinin keske boyle gelse lafina :D

Harbiden boyle gelirse bize iyi malzeme cikar replikaci apple diye

Şu tasarımı S8'e benzetebilen kafadan keşke bende de olsaydı. :(

İkisinin de iki adet kısa, iki adet uzun kenarları olması haricinde yakaladığı benzerlikleri merak ettim ama bu kafanın. :D

• Apple her zaman en iyisi olmaya devam edicek androitciler. Kablosuz şarjı çıkarmaları ne kadar iyi olduklarının ve çıtayı ne kadar yukarı çıkardıklarının kanıtı çok ağlamayın androitciler apple yapar siz bakarsınız. Japonyada bile apple çok kullanılıyorsa her zaman piyasanın lideri olduğunun kanıtıdır.
  • Abiii işte apple işte devrim işte yenilik telefon dediğin lahmacun küreği gibi olmalı :D

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.