Şimdi Ara

Yeni Iphone 4 resimleri ve ozellikleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
6.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arka flaş biraz acaip olmuş, alışmadıgımızdandır herhalde
  • Bu haber süper 3Gs ile yola devam :))))
  • Ne Iphone ne de Blackberry kullanıcısıyım fakat, yeni nesil Iphone gerçekten çok şık ve yakışıklı gözüküyor. Fiyat hakkında bilgisi olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vld84

Ne Iphone ne de Blackberry kullanıcısıyım fakat, yeni nesil Iphone gerçekten çok şık ve yakışıklı gözüküyor. Fiyat hakkında bilgisi olan?

ne fiyatı daha dur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karantina61

Mono olmasa çok iyi olurdu Bluetooth kulaklıktan müzik dinleme olayı yine olmicak galiba...

Bluetooth kulaklıktan müzik dinleniliyor. Nerden çıkardınız ki bunu?
    Ekran birazcık küçülmüş diyorlar.
    Telefonu bulan kişi oynamayı biliyormuş da gidip depolama kapasitesine bakmadığı için bilgi veremiyorlar. Zaten adam akıllı biri bulmaz ki onu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JustBeCooL -- 20 Nisan 2010; 12:39:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karantina61

quote:

Orijinalden alıntı: Sylargray

quote:

Orijinalden alıntı: YERER

iphone 4g de çift hoparlör mü olacak yoksa yine mono mu?

90% mono olacak. (Hatta bana kalırsa 100% ama çok ta emin konuşmak istemiyorum)

Kardeşim hayırlı olsun yönetici olmuşsun...Yeni farkettim...

Mono olmasa çok iyi olurdu Bluetooth kulaklıktan müzik dinleme olayı yine olmicak galiba...

Teşekkür ederim dostum

Bu arada JustBeCooL'un da dediği gibi OS 3.0'la birlikte iPhone'a stereo bluetooth kulaklık desteği gelmişti.

• Bu Iphone'un FAKE olmadigi Apple tarafindan da desteklenmistir. Asagida Apple'in Gizmodoya yazdigi mektup var. Mektupta Apple'in cihazi geri istedigi acikca goruluyor.

http://gizmodo.com/5520479/a-letter-apple-wants-its-secret-iphone-back
  • Umarim fakedir eger bu ise elimdeki 3Gyi cok uzun sure kullanirim bunla degismem bile bu ne ayni Nokia vardi bende N78 onu andiriyor her yer plastik sirf plastik olmasindan ve agir isletim sisteminden iphonea gectik onuda böyle berbat malzeme ile cikarirlarsa 3GS veya 3G daha iyi derim.Iphonu Iphone yapan kaliteli malzemesi ve isletim sistemidir eger cok özellik arasaydim Nokiadan vazgecmezdim.Bence Iphone 4G Ipade benzer birsey olacaktir
  • demek intihar eden arkadaştan çalınan iphone prototip i buymuş yazık çocuğun ailesi dava açsın hem gizmodo ya hemde apple a. ne barda unutması yahu hikaye bu bal gibi o cihaz bu kaybolan uğruna intihar edilen cihaz bu gazetelere çıkan olay google da araştırın görün! kayıp prototip bu!
  • quote:

Orijinalden alıntı: _turbo_

Umarim fakedir eger bu ise elimdeki 3Gyi cok uzun sure kullanirim bunla degismem bile bu ne ayni Nokia vardi bende N78 onu andiriyor her yer plastik sirf plastik olmasindan ve agir isletim sisteminden iphonea gectik onuda böyle berbat malzeme ile cikarirlarsa 3GS veya 3G daha iyi derim.Iphonu Iphone yapan kaliteli malzemesi ve isletim sistemidir eger cok özellik arasaydim Nokiadan vazgecmezdim.Bence Iphone 4G Ipade benzer birsey olacaktir

Her yer plastik demişsiniz ama şu an prototip olarak ortalıkta dolaşan 4. nesil iPhone'un ön yüzü cam, yan tarafları alüminyum, arkası ise seramik.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • bence daha klas , daha ağır ve karizmatik bir duruşu var.insanlardaki göz aşinalığı zaten beğenilmemesine yol açıyor, yeni bir tasarıma alışmak araç olsun telefon olsun cihaz olsun , herşey için zordur.ilk nesil iphone benzer gb olmuş ,bencede hoş duruyor.mat krom olması daha ağır bir görüntü vermiş bence cihaza.
  • Yinede diyorumki bu 4g olmayacaktir prototip demek uszerinde calisilan onlarca hatta yuzlerce modelden biri sadece bence apple böyle birsey yapmaz ve yineliyorum 4G Ipade benzer olacaktir bence.Bunun göruntusu Nokia N serilerini animsatiyor birazda sony ericssonlari Iphone hepsinden farkli olmali..
  • Bu cihaz da Mac havası var, bence iyi görünüyor.
  • İlk defa adam gibi tasarım yapmayı başarmışlar, eğer bu haliyle çıkarsa ben bile alabilirim
  • Çok beğendim ben valla. Tipi falan çok güzel telefonun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

İlk defa adam gibi tasarım yapmayı başarmışlar, eğer bu haliyle çıkarsa ben bile alabilirim

Ne yani onca tükürdüğünü yalayacak mısın?
    Ben olsam insan içine çıkamam.
  • GSMArena özellikleri ilan etmiş...

http://www.gsmarena.com/apple_iphone_4g-3275.php
  • Ben de çok beğendim bu tasarımı, 3GS'ye göre çok daha güzel duruyor bence. Umarım böyle çıkar 4G.
  • Bence hiç güzel durmuyor.. normal telefonları andırıyor.. apple nin bir çizgisi var. eger bu çizgiden çıkarsa müşteriler hayal kırıklıgına ugrar... şahsen ben begenedim
  • ben hiç beğenmedim şahsen
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.