Şimdi Ara

Yeni İped ne zaman?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni iPad ne zaman tanıtılır, Türkiyede satışı ne zaman başlar? iPad 2 mi değiştireyim diyorum artık.

• Ipad pro 10.5 yeni zaten onu alabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mart'ta yenilerler büyük ihtimal. iPad 2018 çıkar A10 çipli. Ama şimdiki A9 çipli olanından daha pahalı olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpesifikBrush

Mart'ta yenilerler büyük ihtimal. iPad 2018 çıkar A10 çipli. Ama şimdiki A9 çipli olanından daha pahalı olabilir.

hocam zaten şimdikiler A10X kullanıyor...

Keytone ne zaman biliyormusunuz?
  • Extreme Victory kullanıcısına yanıt
    iPad 2017'den bahsediyorum, Pro'lardan değil. Pro'yu zaten kalem kullanmayacak kişiye tavsiye etmem gereksiz pahalı. Asıl gücü kalem ve/veya klavye ile ortaya çıkıyor.

Keynote genelde Mart'ta oluyor, hatta hiç olmaya da bilir. Geçen sene iPad 2017 modeli keynote olmadan çıkmıştı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SpesifikBrush S kullanıcısına yanıt
    hocam çok teşekkür ederim.
  • iPad 2 yi bir iOS 6'ya düşürün bende anakart arzası çıkana kadar idare etmişti ios. 6 ile :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirCanFerguson

iPad 2 yi bir iOS 6'ya düşürün bende anakart arzası çıkana kadar idare etmişti ios. 6 ile :)

Hocam, imzalar kapalı değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geç yazıyorum kusra bakmayın açık sanırım ipsw.me adresinden kontrol edebilirsiniz ios7 ile gelen ipad 2,4 dışında 2ler açık sanırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SirCanFerguson kullanıcısına yanıt
    cok tesekkur ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extreme Victory

cok tesekkur ederim
    ben çok girmiyorum dh'ye kusura bakmayın eheheh
    ben şu an iPad Pro 10.5 kullanıyorum ve Apple pencil ile harika bir cihaz :)
    Bendeki iPad2 3g versiyondu ve en son tamir ederken bu ne lan diye bakarken flex kabloyu kopardım ve o kablo anakarta bağlı olduğundan restore ederken "basebandi güncelleyemiyorum ben olamaz böle bişi" diye restore edemiyordu en son itunes logosunda kaldı hatta
    ama hala iOS 6 güzel sürüm ama en son youtube desteğini çekti o ayrı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.