Şimdi Ara

Yeni iPad'ler 2019'un ilk yarısında piyasaya sürülecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple, 2018 yılının başlarında biraz demode özelliklere sahip yeni bir giriş seviyesi iPad çıkarmıştı. Tablet, fiyatı ve Apple Pencil ile uyumlu olması sayesinde iPad Pro'ya çok fazla para harcamak istemeyenlere oldukça cazip geldi.

Ayrıca Bkz.Apple otonom araç projesini rafa kaldırabilir
    DigiTimes'ın son raporuna göre yeni giriş seviyesi iPad ve iPad mini 5, 2019'un ilk yarısında piyasaya sürülecek. Ancak şu an için tarih veya teknik özellikler gibi merak edilen detaylar hakkında bir bilgi yok. Raporda ayrıca, analist Ming-Chi Kuo'nun geçen yıl söylediklerinden de bahsediliyor.

Apple bu yıl kablosuz şarj cihazını da çıkaracak

Deneyimli analist konuyla ilgili tahminlerinde Apple'ın iPad mini'yi güncelleyebileceğini ve şirketin küçük tabletini sonlandırma niyetinde olmadığını belirtmişti. Bu yıl ayrıca Apple'ın 2017'de duyurduğu ancak henüz piyasaya sürmediği AirPower isimli kablosuz şarj cihazının da çıkması bekleniyor.

• Umarim bukulebilen kasadan vazgecmezler! Sahane bir ozellikti!
  • Millete pahalı geliyor tabi..

• ipadi bu kadar sağlam üretmeyecekti apple :D air 2 tabletim hala taş gibi çalışıyor.

• iPad mini almak isterdim ama fiyat olarak çok yüksek

Geliyor. 1000-1300? 64gb olsa iyi olurdu. Tabi piyasada Samsung 3.500? ye tablet satmaya çalışıyor onunda farkındayım. Hayal işte bendeki:)

• Adamlar kullanıcıyı düşünerek katlanabilir ipad yaptı daha ne istiyosunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eskiler çok kaliteli buna bende katılıyorum büyük oldukları için bükülme sıkıntılarından sorun yaşabileceklerini düşünerek çok sağlam yapıldı. sonra insanlar yeni ipad almaz oldular. yeni modellerde bükülme şikayetleri çıktı bile biraz erken çıktı ama bu aslında ipadinize oturmanız veya fazla yük geldiğinde büküleceği anlamına geliyor. bu durumda yeni ipad alacaksınız tabikide.

bende yakın bi zamanda ipad 2018 aldım çok memnunum. yeni çıkacaklar inşallah aynı olurlar.

• Şu fiyatları düşürseler de miniklere mini almak zorunda kalmasak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iPad 2017 kullanıyorum ve şahsen yeni iPadi sabırsızlıkla bekliyorum. Çift hoparlör ve A11 işlemciyle gelirse on numara olacak.

• Yeni iPad Pro'lar o kadar iyi ki bence en az 3yıl yenilemeseler sıkıntı yok. Mini pazarı zaten çok kısıtlı. 4 yıl önce aldığım iPad Air2 bile çatır çatır çalışıyor
  • Teknik özellik değilde reel fiyatı daha önemli almak için
  • Takipteyim ya 2018 i ya 2019 u almayı düşünüyorum.bi çıksın da bakalım.
  • Bırak air 2 yi. İlk nesil ipad mini var bende. Birazcık hantallık ve yavaşlık dışında hala 9 saat ekran süresi veriyor. Zaten sadece YouTube ve twitch den yayın izlemek için kullanıyorum.
    Mini 5 e geçmek istiyorum artık. Çıkınca bir bakalım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 6.nesil kullandım ve sattım. Yeni modellerden F/P olan gelirse alınır. Bekleyelim ve görelim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.