Şimdi Ara

yeni iPad Italya'dan alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

kardeşim yarın italya'da freeshop lara bakabilir;

italya'dan alındıgında sorun yasar mıyım?

bilgisi olan varsa lütfen yazabilir mi?

tesekkurler
    mcff

• yok kardes, italya vizesi yok o yuzden olursa sadece freeshop çıkışlı olabilir cihaz o yuzden soruyorum... olmasa zaten sorun olmaz illa alınacak diye birsey yok, olmazsa resmi kanalları bekleriz...
  • bosver vizeyi pasaportu carti curtu karabiniyeri girer apple stora oder avroyu olur biter bunun vizeyle ne alakasi var giriste gostermez memura olur biter biz bu isi ipad iki icin her hafta yaopardik en az on tane ipad her ay hadi bakalim

sen gel bize bizim kanllardan yerli telefonculardan al saglamiz okonuda 64 4g icin suan ikibin kagit dusunuyoz yurt disinda anca o fiyata alirsin 900 dolar bizim payimiz anca bi bes ok kurus yeterki milletimiz musterimiz kazansin sen bi yere not al adana telefon umraniye sondurak yada bana mesaj at ama unutma bak
  • bu hafta için italyaya gidecegim. İtalya apple da 32gb 4g cihaz 700 eur. Alacagim ama sim kilit durumunu bilemedim. Bilen arkadaslardan ricam bu konuda beni aydinlatabilirler mi? Apple store ve italya mediamarkt satis fiyati ayni.
  • ipad simkilitli olmaz ki
  • cepten yazdigim icin yavas oluyor biraz. Bazi sahibinden ilanlarinda özellikle simkilitsiz ibaresi koymuşlar. Birde abd den getirip satan ve onu forumdan satin alan bir arkadasimizin dialogunda okudum. Apple kültürüm hic yok. 32gb yeter diye düsündüm. Eger italyadan alinacak ürün burada bana sorun cikarmayacak ise alayim.
  • sorun olmaz, 3g li alırsan sadece pasaport kaydı yaptırman gerekiyor. simkilit falan derdi yok ipadlerde. iphone için geçerli simkilit davası
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcff

arkadaslar selamlar;

kardeşim yarın italya'da freeshop lara bakabilir;

italya'dan alındıgında sorun yasar mıyım?

bilgisi olan varsa lütfen yazabilir mi?

tesekkurler
    mcff

alinir kardesim free shop tan da alirsin app store dan da alirsin donuste de pasaportu faturayi alirsin turkcelle gider btk kaydi yaparsin kendi pasaportuna pasa pasa kullanirsin wifi modeli alirsan direk kullan kayida fln da gerek yon
  • italyada hava alani freeshopta apple store var mi? Varsa eğer italyadan daha ucuz olur diye düşünüyorum. 32gb 4g 699 eur italyada
  • Ben ipad 1 i manchester havalimanindan aldim suan tas gibi calisiyor hala

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RS7N

Ben ipad 1 i manchester havalimanindan aldim suan tas gibi calisiyor hala

Ben de önümüzdeki ay Manchester'a gideceğim. Havaalanında IPAD alabileceğimiz neresi var acaba Direk oradan Tax Free olarak alabiliriz sanırım geri ödeme ile vs. uğraşmadan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ranilin

quote:

Ben de önümüzdeki ay Manchester'a gideceğim. Havaalanında IPAD alabileceğimiz neresi var acaba Direk oradan Tax Free olarak alabiliriz sanırım geri ödeme ile vs. uğraşmadan ?

Dixons Travel diye bir firma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ranilin

quote:

Dixons Travel diye bir firma.

Cevabınız için teşekkür ederim. Gidince muhakkak bakacağım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.