Şimdi Ara

yeni indirilecek win 8

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 26 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • KabesTr (4 mesaj) cricet (1 mesaj) altuntepe2 (1 mesaj) INSURG3NT (1 mesaj) invisible (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1868 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba arkadaşlar, şu an indirilecek win 8 içinde yeni güncellemeler entegre edilmiş midir yoksa güncellemeleri indirdikten sonra yine kurmaya devam eder mi?

Bunu şundan dolayı soruyorum, güncellemelerde bir problem var, kb 2769165 numaralı güncelleştirme yüklenemiyor, acaba indirsem içinde entegre gelir mi diye düşüncemvar

|
    |
  • Binbaşı
    1958 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KabesTr

Merhaba arkadaşlar, şu an indirilecek win 8 içinde yeni güncellemeler entegre edilmiş midir yoksa güncellemeleri indirdikten sonra yine kurmaya devam eder mi?

Bunu şundan dolayı soruyorum, güncellemelerde bir problem var, kb 2769165 numaralı güncelleştirme yüklenemiyor, acaba indirsem içinde entegre gelir mi diye düşüncemvar

Ben entegre edeceklerini düşünmüyorum.
    |
    |
  • Binbaşı
    1470 Mesaj
    servis paketi 1 çıkana kadar değiştirmezler iso yu
    |
    |
  • Binbaşı
    1868 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    E bu güncellemeyi nasıl kuracağız, zırt pırt çıkacak ve delirtecek mi bizi :S
    |
    |
  • Yarbay
    3116 Mesaj
    orjinal windows 8 TR final msdn aboneleri için yayınlanan sürümün release tarihi 15 ağustos.
    yani 15 ağustosa kadar olan güncellemeleri içerir.ondan sonra çıkan güncellemeleri pc indirecektir.
    veya vatandaşın birinin yaptığı içine bu güne kadar olan güncellemeleri entegre edilmiş bir iso dosyası bulursan indirebilirsin ama orjinal değildir oynanmış olur..
    |
    |
  • Binbaşı
    1868 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Peki sizlerde de aynı güncelleme sorunu var mı? hergün indirip yüklemeye çalışıyor ama sürekli başarız, internette anlatılan her yolu denedim hala çözüm yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KabesTr -- 18 Kasım 2012; 16:38:30 >
    |
    |
  • Yarbay
    12934 Mesaj
    sıfırdan kur win 8 i hata veriyorsa güncelleme. Hata kodunu yaz bizde bakalım :) Yardımcı olmaya çalışırız
  • Binbaşı
    1868 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: invisible

sıfırdan kur win 8 i hata veriyorsa güncelleme. Hata kodunu yaz bizde bakalım :) Yardımcı olmaya çalışırız

Tekrar kurduğumda sorun çıkarmadı, yüklenmeyen güncellemeler yüklendi.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,173
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.