Şimdi Ara

Yeni ikon trophy sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • achievements sistemini devreye sokmayı düşünüyorlar. Kısaca örnek vermek gerekirse bir ikonla 10 maç kazanırsak onun bir üstü yeni bir ikon kazanıcaz. Yeni kazandığımız ikonla 10 maç kazanırsak bir üstünü kazanıcaz ama bir önceki gidicek.

Detaylar:
    http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=3302168

• Anlamadım
  • ip falan verse acv.ler daha iyi olur.
  • Güzel fikirde ben "2"yi kullanıyorum herhalde S3 dünya kupasına kadar onunla giderim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O sayfada koydukları iconlarsa olmaz öyle şey. Biz onları açmak için katıldık o gift zamazingosuna şimdi beleş dağıtırlarsa sıkıntı çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tensa Zangetsu

O sayfada koydukları iconlarsa olmaz öyle şey. Biz onları açmak için katıldık o gift zamazingosuna şimdi beleş dağıtırlarsa sıkıntı çıkar.

Örnek vermek amaçlı koymuşlar.

@NDS

Bende onu birde santa takmış baronu kullanıyorum başkasını alınca rahat hissetmiyorum
  • gelsin bakalim halloweenlar var gerci.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tensa Zangetsu

O sayfada koydukları iconlarsa olmaz öyle şey. Biz onları açmak için katıldık o gift zamazingosuna şimdi beleş dağıtırlarsa sıkıntı çıkar.

+ yan yatmış 8

• sene olmuş 2013 ikon için oyun oynayan var
  • Ödüllerin gerçekten bunların olduğunu düşünenlere acıyorum, test ediyor adamlar yeni bir sistemi...
  • Güzel sistem riot çalışıyor .
  • zaten hepsi var :(
  • "Achievements" oyunun en başından beri olan fakat kapalı bir özellik, bence bu yeni sistem yeterli olmayacaktır, daha teşvik edici ve ilgi çekici şeyler yapsalar daha yararlarına olur
  • Ne biçim ödüllermiş ya çalışmasın bu adamlar organizasyon bile yapmasınlar böyle yapacakalrsa ohoo..

.avi
  • Sistemi denemek, nasıl bir tepki alacaklarını öğrenmek için yapıyorlar bunu, o yüzden yeni icon yok. Sonrasında "bu champion ile 10 win alıp, icon açın" tarzı olucak. Main championlarla yapılabilecek bir şey yani.
  • Rp vereydiler eyiydi yada ip boost.
  • aslında x ward al bilmemne achivementını kazan buda işte ne biliyim icon ip falan versin. hatta tier tier olsun. yada assist için olabilir. minion için olabilir.
  • güzelmiş teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Advancensar

Ödüllerin gerçekten bunların olduğunu düşünenlere acıyorum, test ediyor adamlar yeni bir sistemi...

ingilizce bilmiyoruz ne yapalim.

• quote:

Orijinalden alıntı: iDNZCLK

achievements sistemini devreye sokmayı düşünüyorlar. Kısaca örnek vermek gerekirse bir ikonla 10 maç kazanırsak onun bir üstü yeni bir ikon kazanıcaz. Yeni kazandığımız ikonla 10 maç kazanırsak bir üstünü kazanıcaz ama bir önceki gidicek.

Detaylar:
    http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=3302168

Bahsettiğin olay sadece pbe de geçerli.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.