Şimdi Ara

Yeni Ibiza 1.0 EcoTSI 110 hp DSG S&S İzlenimlerim (60. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.738
Cevap
39
Favori
128.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir araca kol dayama koymamak nedir yahu? sırf bu yüzden alasım gelmiyor. hoş euro bu seviyelerdeyken ve ötv zammı da gelmişken almam zor. ama kol dayama mevzusu acayip sinir bozucu.
  • kaannche K kullanıcısına yanıt
    hocam lastiğin taze değildir diye tahmin ediyorum
    yanaktaki imalat hafta/yılına bakarmısın 2 seneyi geçmişse yapması doğal
    çünkü lastik oluyor plastik
  • terlikk kullanıcısına yanıt
    32 çok sert oluyor
    30 basıyorum ben
    yüklü 32
  • ssenkardes S kullanıcısına yanıt
    Hocam iki defa yapti demistim ya ilk yaptigimda da uzerinde gelen sifir lastiklerle yapti.
  • terlikk kullanıcısına yanıt
    Ön 38 arka 35. Kapaktaki değerleri uyguluyorum.Lastikler kışlık .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaannche K kullanıcısına yanıt
    Yolda gizli buzlanma varsa kızaklama yapabilir ...

• 15 inç için lastik ölçülerimiz nedir arkadaşlar? Kış lastiği alacağım da aşağıya inmeye üşendim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mirable

15 inç için lastik ölçülerimiz nedir arkadaşlar? Kış lastiği alacağım da aşağıya inmeye üşendim

185/60/R15

• fasson kullanıcısına yanıt
    Saol hocam tesekkur ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ihzone89 kullanıcısına yanıt
    Kol dayama ile ilgili foto var mı hocam ben de almayı düşünüyorum nasıl durduğunu merak ediyorum ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: intiveydemila

Kol dayama ile ilgili foto var mı hocam ben de almayı düşünüyorum nasıl durduğunu merak ediyorum ?

Yeni Ibiza 1.0 EcoTSI 110 hp DSG S&S İzlenimlerim

• Arkadaşlar birşey soracağım benim araçta depoyu full doldurmuştum yedekte dahil şimdi 10 gündür aracı kullanıyorum depodaki benzinle gidebileceği km gösteren erişim mesafesi var orası hep 460 KM yazıyor hiç azalmıyor bunun sebebi nedir takılı filanmı kaldı anlamadım bilen varmı?

Çok sağ ol hocam güzel duruyor malzeme kalitesi iyi gibi. İyi günlerde kullanın kazasız belasız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Merhaba,

Ürün gerçekten çok şık oturmuş, iyi günlerde kullanın.. El freninin kullanılması esnasinda herhangi bir engel teşkil etmiyor değil mi? .. Montaj olarak sadece arka bardaklığa sabitliyoruz hepsi bu sanırım?

Şimdiden teşekkürler..

• Dün estralle gümüş aracımızı teslim alarak resmen aranıza katıldım arkadaslar. istanbul erya bayiinden kayınpederin eve toplam 6 km de full trafikte gelince pek deneyim edemesem de daha sonra lüleburgaza dönüşü gece gerçekleştirdim 197 km daha sürmüş oldum böylece. yolun yarısından sonra hız sabitleyiciyi acarak 90 a sabitledim arada sollamak için cıkmak zorunda kalsamda geri kalan kısmında 90 ile geldim. ortalamaya baktıgımda gece sürüşü için 4.9 lt gösteriyordu. bakalım fabrika verisine ne zaman yakınlaşabileceğiz. Bu arada 1 önceki hafta sipariş ve kapora için gittiğimiz erya da iğne atsanız yere düşmüyorken . ötv muhabbetinden sonra incin top oynar haldeydi ben 11 bucukda gittiğimde. Bıçak gibi kesilmiş satışlar. Temsilci ile konustugumda da durumu doğruladı haliyle.
  • Resimleri atmayı unutmuşum düzenle butonu da çalışmıyor sanki o yüzden 2 post oluyor kusura bakmayın.

• Hayırlı olsun, Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin inşallah..bu rengi gerçekten çok hoş.. Güle güle kullanın..

Sevgiler Saygılar..

• eklediğim resimler benim aracıma ait değil. linkteki ürünü monte etmiş bir arkadaştan bilgi sahibi olmak açısından ekledim. kendisi el freni ve vitese (manuel) erişim konusunda sıkıntı yaşamadığını söylüyor. şıp diye bardaklığa oturması ve hemen sökülebilmesi de ayrı bir güzellik.

fakat fiyat yüksek geldi bana. servistekine nazaran ucuz eyvallah ama benim kafamdaki miktarı aşıyor. fiyat inecek olursa alırım...
  • Arkadaşlar gece gece aklıma takılan bir soru ile fikirlerinize başvurmak istiyorum şimdi benim bir önceki aracımdan kalan daha 3000 km bile gitmemiş kış lastikleri var ama ölçüleri 195 e 65 şimdi ben bu lastikleri ibizaya takabilir miyim takamaz mıyım ? Takılabiliyorsa problem yaratma ihtimali var mı ne gibi ?görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanhoca

Arkadaşlar gece gece aklıma takılan bir soru ile fikirlerinize başvurmak istiyorum şimdi benim bir önceki aracımdan kalan daha 3000 km bile gitmemiş kış lastikleri var ama ölçüleri 195 e 65 şimdi ben bu lastikleri ibizaya takabilir miyim takamaz mıyım ? Takılabiliyorsa problem yaratma ihtimali var mı ne gibi ?görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.

195 60 olsaydı kurtarırdı ama bu hali ile mümkün değil malesef. orjinali ile %5ten fazla bir fark oluşuyor. bu da aracın kadrandaki hız bilgisini ve rot ayarları için haddinden fazla bir fark. kısacası tavsiye etmem. bir lastikçide takasa girebilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.