Şimdi Ara

Yeni Ibiza 1.0 EcoTSI 110 hp DSG S&S İzlenimlerim (45. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.738
Cevap
39
Favori
128.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NucleotidSound

Bu çok güzel bir haber

Evet hocam bu fiyata bu donanim hicbir aracta yok ayrica aracin ic kaliteside oncekilere gore baya artmis hic ses gelmiyo hicbir yerinden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ashkar1453 kullanıcısına yanıt
    Park pilotu araci alirken satis danismanina sordum o leonlarda oluyor dedi bayiiler acmiyor. Disarda actirinca garanti sorunu olmuyorsa bende actirayim saydiginiz ozellikler cok guzel hayirli olsun

• koyumavi12345 K kullanıcısına yanıt
    Siz beni yanlış anlamayın lütfen. Sizin bu araca 56 vermenize sindiremediğim için belittim. Eskişehir biraz yüksek veriyor maalesef. Aracın birçok özelliği çok çok iyi. Birkaç basit özelliği ise yok. Büyütecek bir durum yok.

Aracıma kavuşamasamda trafik sigortasını yaptırdım. Araç üzerime kayıtlı artık. Haftasonu aracımı alamayacağımı öğrendim. 29 Ekim cumartesiye geldiği için. 1 hafta sonra alacağım artık. Hayırlısı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Class teacher

Siz beni yanlış anlamayın lütfen. Sizin bu araca 56 vermenize sindiremediğim için belittim. Eskişehir biraz yüksek veriyor maalesef. Aracın birçok özelliği çok çok iyi. Birkaç basit özelliği ise yok. Büyütecek bir durum yok.

Aracıma kavuşamasamda trafik sigortasını yaptırdım. Araç üzerime kayıtlı artık. Haftasonu aracımı alamayacağımı öğrendim. 29 Ekim cumartesiye geldiği için. 1 hafta sonra alacağım artık. Hayırlısı.

Hepimizin araçları aynı anda gelecek sanırım hala limana sevk ediliyor yazıyor. Araç gelmeden siz nasıl sigorta yaptırdınız hocam?
  • Hocam ben 14 ünde kapora verdim.
    Benim araç 22-23 ekim gibi geldi.

İşlemleri 25inde başlattım. Bugünde plaka çıkacak. Araç ve bayi istanbulda. Ben ise Afyondayım.
    Haftasonu teslim alayım dedim. Onda da Cumhuriyet Bayramı olduğu için bayi kapalı. Hafta içi okul var. Gelecek hafta 5 kasımda teslim alacağım inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ashkar1453

quote:

Bazı arkadaşlar bayiden açtırdık demişlerdi o yüzden sordum. Alınca bende açtırcam inşallah. İlk aracınız mı hocam

Evet hocam sahsima ait ilk aracim ve cok memnunum nisan ayinda 53000 e almistim vw polonun kiyisindan donmustum 61500 e az kalsin vw polo lounge aliyodum 1000 tl de kaporo birakmistim ama sonra biraz arastirinca ibizayi 8-9 bin tl fazla vermem icin degicek bi fark olmadigini gordum ve ibiza aldim tabiki kaporoyuda geri aldim iyikide almisim 1.0ecotsi dsg nin keyfi cok ayriymis

Çok iyi fiyata almışsınız iyi iş çıkarmışsınız hocam. Bende Ağustos sonunda polo lounge alacaktım. 59500 dü hatta bi bayi yanlışlıkla 57166 dedi.tamam işlemler başlasın dedim. Sonra bunu hesap eden temsilci hata etmiş dedi. Bu fiyata olmaz dedi.Bende almaktan vazgeçtim.

Kasımda bende açtırayım bu özellikleri.

• Class teacher C kullanıcısına yanıt
    Hocam ekim 14 te mi kapora verdiniz?
    Ben 29 eylülde kapora verdim. Önümüzdeki hafta geliyor araç. Plus paketli araç banada 56K fiyat denildi kararsız kaldım şimdi. Pazartesiye kadar düşüneyim...

• quote:

quote:

quote:

Bazı arkadaşlar bayiden açtırdık demişlerdi o yüzden sordum. Alınca bende açtırcam inşallah. İlk aracınız mı hocam

Evet hocam sahsima ait ilk aracim ve cok memnunum nisan ayinda 53000 e almistim vw polonun kiyisindan donmustum 61500 e az kalsin vw polo lounge aliyodum 1000 tl de kaporo birakmistim ama sonra biraz arastirinca ibizayi 8-9 bin tl fazla vermem icin degicek bi fark olmadigini gordum ve ibiza aldim tabiki kaporoyuda geri aldim iyikide almisim 1.0ecotsi dsg nin keyfi cok ayriymis

Çok iyi fiyata almışsınız iyi iş çıkarmışsınız hocam. Bende Ağustos sonunda polo lounge alacaktım. 59500 dü hatta bi bayi yanlışlıkla 57166 dedi.tamam işlemler başlasın dedim. Sonra bunu hesap eden temsilci hata etmiş dedi. Bu fiyata olmaz dedi.Bende almaktan vazgeçtim.

Bu özellikleri açtırmanın aracın garantisini bozması ile alakası yok arkadaşlar.Bu arada 53'e çok iyi almışsınız yaaaaa.Hep ZAM hep ZAM bu ne yaaa.Hayır kampanyada yok ki %0 faiz gibi.

• Ben araci aldigim yere sordum.bu özellikleri açar mısınız dedim.biz acmiyoruz.disarida actiriyorlar ama o da garantiyi bozuyor dediler.biz o riski almayız dediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: SMOZOGUL

Hocam ekim 14 te mi kapora verdiniz?
    Ben 29 eylülde kapora verdim. Önümüzdeki hafta geliyor araç. Plus paketli araç banada 56K fiyat denildi kararsız kaldım şimdi. Pazartesiye kadar düşüneyim...

29 eylülde kapora verip nasıl 56 ya alıyorsunuz anlamadım. Plus paket ek başka bişey daha mı aldınız?

Eylülde kapora verenler araçlarını 54 bine aldılar. En kötü 54.2 civarına.

Hangi bayiden aldınız hocam?

29 eylülde 1500 indirim vardı. 53900 +2600= 56500 tl

1500 indirim
    Bayiler %1-2 arası indirim yapıyor.
    500-1000 arası.

Yani 56500 - (1500+1000) =54000 eder.
    En kötü 54500 a alırdınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: lapry

quote:

quote:

quote:

Bu özellikleri açtırmanın aracın garantisini bozması ile alakası yok arkadaşlar.Bu arada 53'e çok iyi almışsınız yaaaaa.Hep ZAM hep ZAM bu ne yaaa.Hayır kampanyada yok ki %0 faiz gibi.

Hakikaten cok iyi fiyata aldim ama bu islet nasip kismet isi ben araci aldim cuma gunu pteside araca 500 veya 750 zam geldi yani indirimi azalttilar

• quote:

Orijinalden alıntı: koyumavi12345

Ben araci aldigim yere sordum.bu özellikleri açar mısınız dedim.biz acmiyoruz.disarida actiriyorlar ama o da garantiyi bozuyor dediler.biz o riski almayız dediler.

Onu diyenin alnini karislamak lazim
    Arabanin kendi ozelligini actirmak yani acmayip cakallik yapmaya calisitiklari seyleri actirmak nasil garanti goturcekmis araca bisey taktirmadikki biyerini bozmadikki olan ozellikleri actirdik valla oyle bisey desinlerki benim sordugum bayi bozulmaz garanti dedi yani iste o zaman isler karisir mahkemeye dahi veririm

• 5 kişi rahat gelebildiniz mi ? Öndekiler zaten rahattırda merak ettiğim arkadakiler.
    Hocam 29 eylül kapora verdim araç daha yeni geliyor işte. Henüz teslim almadım. Sadece plus paket ek birşey yok. Bende en fazla 55 isterler dedim ama durum böyle. Sanırım vazgeçecem

• Ashkar1453 kullanıcısına yanıt
    Beyler bende şöyle bir bilgi vereyim. Benim araç Style ama Allah ne verdiyse açtırayım dedim. Aracı aldığım satış danışmanına sordum garanti dışı kalma mevzusunu ; " aracın elektronik stabilitesini bozduğun için bununla ilgili bir arıza ile gelirsen garanti dışı kalmış cevabı alırsın" dedi.

Mantık olarak katılıyorum , var olan birşeyi aktif hale getiriyorsun bu kadar . Artık o söylemesi gerekeni vermesi gereken cevabı mı verdi bilemem. Böyle bir diyaloğumuz oldu.
  • Hocam nerden aldın durumu izah et. Eylülde kapora verenler 54 e aldı de. Beni örnek göster. En fazla 55 i ver ve al hocam.
    Bayiyi bilelim ki kimse ordan o fiyata almasın. bayi + araç rengini tam söyle ki kimse 55 i bile vermesin. Sakın 56 ya almayın. Ben olsam kesinlikle almam. Hem eylülde kapora ver. Hem de 1500 fazla öde. Olmaz böyle bişey. Bayi kurnazlığından başka bişey değil. Eylülde kapora verip 17 EKİMde (zamdan sonra) 54000 e teslim alanlar oldu.

Hocam aracı almadım sanırım almayacam. Mersin bayi, araç beyaz renk

• quote:

Hocam nerden aldın durumu izah et. Eylülde kapora verenler 54 e aldı de. Beni örnek göster. En fazla 55 i ver ve al hocam.
    Bayiyi bilelim ki kimse ordan o fiyata almasın. bayi + araç rengini tam söyle ki kimse 55 i bile vermesin. Sakın 56 ya almayın. Ben olsam kesinlikle almam. Hem eylülde kapora ver. Hem de 1500 fazla öde. Olmaz böyle bişey. Bayi kurnazlığından başka bişey değil. Eylülde kapora verip 17 EKİMde (zamdan sonra) 54000 e teslim alanlar oldu.

Sayin hocam.iyi dersler :)

Umarim en yakin zamanda okula ibizanizla gidip gelirsiniz.

• 53 neyse de 56 çok fazla bence buraya kadar çıktıysanız polo alın derim ben..
  • koyumavi12345 K kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam Allah kazasız belasız hasarsız kullanmayı nasip etsin hepimize.

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.