Şimdi Ara

Yeni Ibiza 1.0 EcoTSI 110 hp DSG S&S İzlenimlerim (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.738
Cevap
39
Favori
128.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kendilerine gelenleri satmak için sadece kalmadı deyip geçiştirmiş olabilirler. Bence bir de kendiniz 444 SEAT' ı arayın. Türkiyenin herhangi bir yerinde bile olsa içinize sinen alor mavi ise denemeye değer bence.
  • AlperTheKid A kullanıcısına yanıt
    Hocam sakarya öztürkler alor mavi satıyodu paketini bilmiyorum ama boş olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlperTheKid

Bugün çankaya doğuş oto ile görüştüm ellerinde istediğim paket olmadığını ve asla sipariş alamayacaklarını sadece şu an gemide olanlardan istediğim paket denk gelirse alabileceğimi söylediler..
    Alor mavisi için ısrar ettim ama onlara gelecekler arasında yokmuş hangi bayide olduğunu söylemeyede yanaşmadılar nedense..
    Neyse yarın son test sürüşümü yapıp sanırım kapora bırakacağım beyazı için..
    İçime sinmiyor ama yapcak birşey yok gibi..
    Alor mavisi konusunda nasıl bir yardım alabilirim sizlerden

İçine sinmeyecek ise ALMA hocam.Bu aracı alıyorsan içine sinen rengi alacaksın aksi durumda pişman olursun.
    Bırak burunlarından kıl aldırmasın Ankara Doğuş otodaki o bayan ve bay.Sen istediğin araba için siparişini ver onlar getirmek zorunda.

• Arkadaşlar herkese selamlar. Bende 1.0 style plus paketle bu hafta sonu aranıza katılıcam inşallah. Araç şu anda yolda Eskişehir Seata doğru gelmekte.
    Size 2 ufak sorum var.
    1. park sensörü ekranda gözüküyor mu yoksa açtırmak mı gerekmekte. Çankaya doğuştaki test aracında ekranda gözükmekteydi fakat Eskişehir sadece sesli uyarı söyledi kafam karıştı.
    2. aracı kilitleyince aynalar otomatik kapanıyor mu? Eğer orjinalde yoksa sonrada yaptırma şansımız var mı?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler,
  • Arkadaşlar uzun uğraşlar sonucu sipariş almam demelerine rağmen üretim bandındaki araç tam istediğim gibi çıktı ve alor mavi desing mavi jantlı ki tek istediğim janttı style plus için kaporamızı ödedik fiyat olarak 54.600 dediler ancak gelecek ay 500 tl gibi bir indirim olacağını öngörüyorlarmış..
    Araç 35 gün gibi bir sürede gelecekmiş..
    Almama sebep olan bu forumdaki herkese teşekkür ederim..

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgo88

Arkadaşlar herkese selamlar. Bende 1.0 style plus paketle bu hafta sonu aranıza katılıcam inşallah. Araç şu anda yolda Eskişehir Seata doğru gelmekte.
    Size 2 ufak sorum var.
    1. park sensörü ekranda gözüküyor mu yoksa açtırmak mı gerekmekte. Çankaya doğuştaki test aracında ekranda gözükmekteydi fakat Eskişehir sadece sesli uyarı söyledi kafam karıştı.
    2. aracı kilitleyince aynalar otomatik kapanıyor mu? Eğer orjinalde yoksa sonrada yaptırma şansımız var mı?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler,

Malesef hala bu özelliği açtırmak gerekiyor..

Aynalar sadece içerden kapanıyor kilitleyince kapanmıyor..

• tolgo88 T kullanıcısına yanıt
    park sensörü görsel desteğini bayide aracı teslim almadan açtırabilirsiniz. Bir de isterseniz kadran selamlama özelliğini de aktif hale getiriyorlar.
    aynaların kapılar kilitlenince otomatik kapanması belki vag com kablosu ile ustaya açtırabilirsiniz ancak ben sorduğumda bayi yapamıyoruz dedi. yapan yerler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazov

Hocam sakarya öztürkler alor mavi satıyodu paketini bilmiyorum ama boş olabilir.

Oradaki style paket malesef hatta aracı malum siteyede koymuşlar :)
  • Nihayet aracım İzmir MBU ya gelmiş. Az önce satış temsilcim aradı yarın teslim edilecegini söyledi. Bu arada trafik sigortamıda 659 tl ye hallettim.
  • Bilgilendirme için teşekkürler. Şimdi bayiye tekrar sorduğumda aktive edebilir fakat sorun yaratabilir ve bu sistem bağlantılı sorunlarınız garanti dışı kalır şeklinde bir yorum vardı. Açtıranlar herhangi bir sorunla karşılaştılar mı? Acaba gerçekten sorun riski bulunmakta mı bana çok mantıklı gelmedi çünkü.
    Aynalar ile ilgili herhangi bir cevap alamadım.
    Dün park pilot özelliği ile alakalı bayi ile görüştüm ve bu özelliğin sonradan açtırılamayacağını..Fabrikadan yüklenmiș/aktif edilmiş olması gerektiği yönünde bilgilendirildim..zannediyorum pek bilgi sahibi değiller veya tam olarak anlayamadilar..

• Memento-Mori35 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun..Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin inşallah.. sigortayı nereden yaptırdınız acaba?

Saygılar..

• NucleotidSound N kullanıcısına yanıt
    Sağol arkadaşım . Sigortayı internet üzerinden online olarak malum site üzerinden sompo japon olarak yaptırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Memento-Mori35 -- 12 Ekim 2016; 11:51:02 >
    Söylerseniz açarlar, ben söyledim açtılar

• AlperTheKid A kullanıcısına yanıt
    Hocam benim de istediğim janttı hayırlı olsun güzel bir seçim yapmişsın.

• quote:

Teşekkür ederim şimdi 35 gün bekliyecek olmanın stresi sardı aon 10 günü düşünemiyorum bile 😃

• quote:

Orijinalden alıntı: AlperTheKid

quote:

Teşekkür ederim şimdi 35 gün bekliyecek olmanın stresi sardı aon 10 günü düşünemiyorum bile 😃

Ben sana demiştim hocam.Sen istediğin aracı alabilirsin,veremeyiz diye birşey yok.
    Onlar ise sana istediğin aracı getirmek zorunda.Güle güle kullanın hayırlı uğurlu olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arabamın siparisini verdim ben.1.0 ecotsi plus paket.sordum.park sensorunde gorus destekli mi diye.yok dediler.1000 lira verince bazı ozellikler açılıyor ya bu şey de açılır mı ?

• 1 Saat önce Gaziemir MBU ya gidip kapora harici kalan parayı verdim. Gitmişken aracın fotograflarınıda cektim. Satış temsilcisi plakayı 18 e kadar yetiştirecegim bekle haber verecem dedi döndüm. Bekliyorum bakalım.

• Memento-Mori35 kullanıcısına yanıt
    Tekrar hayırlı olsun..Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin inşallah..

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.