Şimdi Ara

YENİ i20 1.4 CRDi JUMP (DİZEL) 2015 58.000

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlarhttp://ilyassen.hyundaiplaza.com.tr/modeller/yeni-i20 bu araca 58 bin istiyorlar sizce iyi mi kötü mü? 0 araç

Not: Full Donanım. Panoramik açılır tavan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AliOzkanh -- 9 Şubat 2016; 18:20:57 >

• Fiyatlar öyle bir noktaya geldiki 'normal' desen bir türlü, 'fazla' desen bir türlü.
  • Jump full donanım değil. 2015 cam tavan olmayan dizel jump 50000 liraya veriyor Bursa inallar. Tabi stok kaldıysa
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Fiyatlar öyle bir noktaya geldiki 'normal' desen bir türlü, 'fazla' desen bir türlü.
    60.350 ye dizel otomatik enjoy corsa ya kapora yatırdım 10 gün sonra teslim alacağım. Manuel alacak olsam i20 yi tercih ederdim .B sınıfındaki en ferah en oturaklı araba.Fiyat konusuna gelirsek banada pahalı geliyor ama yapacak bir şey yok. Şu zamanda eş dost tanıdıktan olmadığı sürece 2. el alınmaz.Herkes at hırsızı olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhilleus

60.350 ye dizel otomatik enjoy corsa ya kapora yatırdım 10 gün sonra teslim alacağım. Manuel alacak olsam i20 yi tercih ederdim .B sınıfındaki en ferah en oturaklı araba.Fiyat konusuna gelirsek banada pahalı geliyor ama yapacak bir şey yok. Şu zamanda eş dost tanıdıktan olmadığı sürece 2. el alınmaz.Herkes at hırsızı olmuş

Alıntıları Göster
    POLO DSG'li tüm opsiyonlarla 80.000TL ediyor
  • 1.4 crdi motor nasıl. 1.4 hdi gibi verimlimi?
  • aynı araç geçen yıl 47bin tl di nasıl arttı bu kadar
  • Aralikta (27 aralik galiba) 1.4 Crdi style+ Panoramik tavani 56000 liraya aldim. liste fiyati 59 bin kusuratti.
  • furkantasdemir kullanıcısına yanıt
    Hocam ben henüz bi pazarlık yapmadım 58 bin TL dediler ve peşin alacağım sence pazarlıkla ne kadar indirelim? Yani alacak olursak... Araba 2015 model

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AliOzkanh -- 9 Şubat 2016; 21:40:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AliOzkanh

Hocam ben henüz bi pazarlık yapmadım 58 bin TL dediler ve peşin alacağım sence pazarlıkla ne kadar indirelim? Yani alacak olursak... Araba 2015 model
    jump değil daha dolu versiyondur o. 58 bin jump ise verilmez.
  • şikayet etmeyin size ucuz fiyatlar yakışmaz

herşey istediğiniz gibi siz daha yüksek fiyatlara layıksınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: AliOzkanh

56,5 zorlarsın sanırım
  • AliOzkanh kullanıcısına yanıt
    hocam benim beyaz renk Cam tavansiz aldigim en dusuk 53,5 tu style+ icin.Cam tavan olunca 56 ya anlastk.Tabi uzerinden 1,5 ay gecmis.56,500 \ 57bin lira arasi birakirlar tahminim
  • Fiyata bak la. Ağlayacam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Discursive

Fiyata bak la. Ağlayacam.

• Hiç güleceğim yoktu fiyata bak
  • geçtiğimiz yaz aracım (2012 jazz) ufak bi kaza geçirdim çizilmişti 1 ahfta serviste kaldı.
    o arada kasko bana benzinli otomatik i20 verdi.en son kasa değil bi önceki 2011 model falan
    tam anlamıyla attan inip eşşeğe bindim.yeni kasa da öyleyse bu parayı hayatta haketmez
  • Ülkede enflasyonunun dibine vuruldu.

Şuan hiç bir aracın fiyatı normal değil.
  • Diğer konuda Dizel 208'in 56.000 fiyatına harika fiyat diyen adam gelmiş bu konuda dehşete düşmüş. Anlamak mümkün değil gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baba0392

Diğer konuda Dizel 208'in 56.000 fiyatına harika fiyat diyen adam gelmiş bu konuda dehşete düşmüş. Anlamak mümkün değil gerçekten.
    Motor konusunda endişeniz olmasın ben 107.500km dir i20 1.4crdi 90hp kullanıyorum gayet memnunum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.