Şimdi Ara

Yeni Hyundai Tucson'un Türkiye tanıtımında drone'larla rekor denemesi yapılacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
2.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni Hyundai Tucson'un Türkiye tanıtımında drone'larla rekor denemesi yapılacak

C-SUV segmentindeki başarılı modeli Tucson’u tamamen yenilenmiş olarak satışa sunmaya

hazırlanan Hyundai Assan, pandemi sürecinde evlerinde kalan insanlara online bir etkinlik yapıyor.

Teknolojik özellikleri ve farklı tasarımıyla öne çıkan Hyundai Tucson 2021'i Türkiye’de daha önce benzeri görülmemiş farklı bir şovla tanıtmak isteyen Hyundai Assan, 20 Mayıs 2021 günü saat 21:15’te, 580 adet drone ile gökyüzünde bir rekor denemesi yapacak.

Bu özel rekor denemesi için ocak ayından bu yana yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdüren Hyundai Assan, 50 kişilik bir ekiple etkinliği gerçekleştirecek. Hyundai Türkiye’nin Instagram, Facebook ve Youtube kanallarından canlı olarak izlenebilecek etkinlikte ayrıca müzik keyfi de var.

Ayrıca Bkz.Akaryakıtta tavan fiyat uygulaması yarın bitiyor

Drone'lar 10 dakika boyunca çeşitli figürler sergileyecek

İskender Paydaş’ın “Yeni Tucson Drone Show” için özel olarak bestelediği parçalar, canlı olarak dinlenebilecek. Evren Bingöl’ün sunuculuğunu üstleneceği gecede Burcu Esmersoy, Mehmet Turgut ve daha birçok sürpriz konuk da bu özel geceye renk katacak.

İstanbul Kuruçeşme’den havalanacak drone’lar, tam 10 dakika boyunca havada kalarak çeşitli

figürler sergileyecek. Bu sıra dışı gösteri, Boğaz hattından ve İstanbul’un birçok noktasından canlı olarak da izlenebilecek. Etkinlikte kullanılacak drone sayısı ve gösterinin büyüklüğü, Türkiye’de bir ilk olma anlamı taşıyor.

Etkileyici tasarımı ve üst düzey konfor vaat eden donanımlarıyla dikkat çeken Hyundai Tucson, 21 Mayıs’ta yapılacak Online Basın Toplantısı’nın ardından tüm Türkiye’de satışa sunulacak.

Yeni Hyundai Tucson fotoğraf galerisi:

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Yeni Hyundai Tucson tanıtıldı: İşte tasarımı ve özellikleri

• Hyundai nin elinde tasarımı güzel olan tek Tucson vardı onu da bozmuş. Konuya gelecek olursak bizim artık böyle şovlara ihtiyacımız yok . Türk halkının araba seçim konusunda tek kıstası var o da FİYAT. Eğer fiyatı uygun olursa satılır olmazsa isterlerse aracı uçursunlar yinede çok satamaz.
  • Hyundai nin elinde tasarımı güzel olan tek Tucson vardı onu da bozmuş. Konuya gelecek olursak bizim artık böyle şovlara ihtiyacımız yok . Türk halkının araba seçim konusunda tek kıstası var o da FİYAT. Eğer fiyatı uygun olursa satılır olmazsa isterlerse aracı uçursunlar yinede çok satamaz.
  • Ön ızgara tasarımını sadece Tucsonda değil yeni çıkan tüm Hyundai modellerinde beğenemedim.
  • Özellikle iç tasarımını çok sevdim yeni tucsonun. Drone işi sadece ilgi çekmek için yapılmış bir şey olsa da tucsonun sevileceğini düşünüyorum
  • Bu kadar maliyetli bir lansmanın parasını nereden çıkaracaklar bilin bakalım, tabiki fiyatı kökleyerek 😂 Hyundai zaten bu konuda vukuatlı. Yeni İ20 ve Yeni Elantra’ nın çıkış fiyatlarını gördükten sonra Yeni Tucson’ da da aynı politikayı devam ettireceklerdir.
  • Desenize kazığın büyüğü geliyor.

Baz paket 400 isterler artık
  • Boşu 300bin dolusu 550bin
  • 10 numara görüntüsü var bence, VAG grubu gibi yüzü kolay eskiyecek bir tasarım yok içi zaten bence çok iyi. Motorlar da düzgün seçeneklerle gelirse iyi satar.
  • Gereksiz show
  • Akasha_Ether kullanıcısına yanıt
    Boş kasa üzerinde neler gelecek asıl o önemli, ideal özellikleri ile 400bin'i geçmeyen bir kasa yaparsalar çok satar. 400bin üstü alıcı sorgular kaçabilir.
  • 310 dan başlar 480e kadar gider diyorum. Elentra en boşunda deri direksiyon bile yok bunda da olmazsa şaşırmam.
  • sepulturgay kullanıcısına yanıt
    Özellikle Kona da ön ızgara delikleri aşırı geniş ve fazla. Acaba bu tarz ızgaraların motora aşırı toz gibi bi zararı olur mu. Bulunduğum yer çok tozlu. Merak ettim. Yoksa hiç fark etmez mi
  • 349 dan baslıcak yazıyorum buraya. 479 gibi son bulacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail76

Özellikle Kona da ön ızgara delikleri aşırı geniş ve fazla. Acaba bu tarz ızgaraların motora aşırı toz gibi bi zararı olur mu. Bulunduğum yer çok tozlu. Merak ettim. Yoksa hiç fark etmez mi

Toz iyidir nem yapmaz 😂

• Araça aşırı şık duruyor ama bu kurlarla kötü zamanda çıkıyor 2 sene önce bu kasa ile çıkmış olsa rekor satış yapabilirdi.
  • Hyundaiye her geçen yıl hayranlığım artarak büyüyor
  • mehmet_clk M kullanıcısına yanıt
    1.6 gdi motor
    Manuel vites
    Manuel klima
    Halojen far/stop
    7-8 inçlik multimedia ekran
    Hız sabitleyici

Tahminim bu şekilde
  • Akasha_Ether kullanıcısına yanıt

Sanmam 231 bine satma challange olsa belki.

• 300e captur satiliyorken Tucson gibi üst sınıfı nasıl 300lerden başlasın. 400k basic model, 550k top model olarak piyasa çıkar diye düşünüyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.