Şimdi Ara

Yeni Hyundai Tucson N Line tanıtıldı: İşte tasarımı ve özellikleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
2.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni Hyundai Tucson N Line tanıtıldı: İşte tasarımı ve özellikleri

Geçtiğimiz yılın sonunda ilk resmi görüntüleri paylaşılan Hyundai Tucson N Line üzerindeki örtü bugün tamamen kaldırıldı. Önümüzdeki bahar aylarında Avrupa'da satışa sunulması planlanan yeni Tucson N Line, sportif tasarımıyla dikkat çekiyor.

Yeni Tucson, sahip olduğu tasarım dili ve sert geçişli çizgileriyle halihazırda oldukça sportif bir model. Yeni Tucson N Line'da ise buna ek olarak farlarda ve tamponun alt kısmında dokunuşlar yapılmış. Ayrıca standart versiyonda kullanılan siyah plastik parçalar da gövde rengine dahil edilmiş.

Yeni Tucson N Line'da Y motifli çift tonlu 19 inç jantlar ve çamurluktaki 'N Line' rozetleri dikkat çekiyor. Arka tarafta ise tamponun ve difüzörün neredeyse tamamen yenilendiğini görebiliyoruz. Ayrıca bu alanda standart modeldekine kıyasla daha agresif bir spoyler kullanılmış. Yeni Tucson N Line, bu versiyona özel 'Shadow Grey' de dahil olmak üzere yedi farklı gövde rengiyle tercih edilebiliyor. Bu seçeneklerden beş tanesi 'Phantom Black' olarak adlandırılan sihay tavan ile kombinlenebiliyor.

Ayrıca Bkz.Yeni Nissan Juke Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri

Yeni Hyundai Tucson N Line'ın iç mekanında da özel dokunuşlar mevcut. Sportif SUV modelde deri ve süet karışımı koltuklar dikkat çekerken pek çok alanda güzel bir kontrast oluşturan kırmızı dikişler göze çarpıyor. Bunun yanı sıra parlak siyah detaylar, N direksiyon simidi, alüminyum pedal seti ve siyah tavan döşemesi de bu alanda karşımıza çıkan dokunuşlardan.

Standart Tucson'da olduğu gibi yeni Tucson N Line'da da hafif hibrit, hibrit ve şarj edilebilir hibrit (PHEV) desteğine sahip motorlar mevcut. 48V hafif hibrit desteğine sahip dizel motorun da yer aldığı seçenekler şöyle:

• 1.6 T-GDI Plug-in Hybrid (265 PS)

• 1.6 T-GDI Hybrid (230 PS)

• 1.6 T-GDI 48V Mild Hybrid (180 or 150 PS)

• 1.6 T-GDI (150 PS)

• 1.6 CRDi 48V (136 PS)

Son olarak, yeni Tucson N Line'ın bazı versiyonlarında bu modele özel olacak şekilde ayarlanmış elektronik kontrollü süspansiyon sistemine yer verilmiş. Hyundai'nin açıklamasına göre daha eğlenceli bir sürüş imkanı veren bu sistem, direksiyon komutlarına ve aracın hareketlerine daha hızlı ve daha güçlü tepki veriyor.

Yeni Hyundai Tucson N Line önümüzdeki bahar aylarında Avrupa'da satışa sunulacak. Hibrit ve PHEV versiyonlar ise yaz aylarında satın alınabilir olacak.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

Kaynak:https://www.hyundai.news/eu/model-news/hyundai-motor-reveals-sporty-n-line-trim-of-all-new-tucson/

• Özellikle son zamanlarda ürün özelliklerine bakmadan önce fiyatına bakıyorum. Fiyatı makulsa inceliyorum değilse bakmak bile istemiyorum.

Çok değil 1-1 buçuk sene önce bu tarz arabaları beğendiğim taktirde bir gün alabileceğimi biliyordum. Şimdi beğensem de alamıyorum, alamıyacağımı bildiğim için bakmak içimden gelmiyor.
  • Özellikle son zamanlarda ürün özelliklerine bakmadan önce fiyatına bakıyorum. Fiyatı makulsa inceliyorum değilse bakmak bile istemiyorum.

Çok değil 1-1 buçuk sene önce bu tarz arabaları beğendiğim taktirde bir gün alabileceğimi biliyordum. Şimdi beğensem de alamıyorum, alamıyacağımı bildiğim için bakmak içimden gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir_yilmaz -- 27 Ocak 2021; 15:10:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kare tekerlek yuvaları çirkin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kadir_yilmaz kullanıcısına yanıt
    İnsanları hayatından bezdirdiler. Aynı durum bende de var. Hayal kuramaz olduk...

• Önceki kasa daha şıktı bana göre. SUV araçlar içerisinde Tucson özellikle dış tasarım olarak en beğendiğim modeldi. Şimdi ki tasarımı bana çok itici geliyor...

• önü honda civic e benzemiş çok kötü düzgün far koymak çok mu zor ya.illa değişik olacaksa pejo gibi şık yapılabilirdi.

• Tuscon sahibi olarak yeni kasanın dış tasarımı beğenmedim, ama içi güzel.

• Tasarimda geriye gitmek... Eski kasa daha heybetli ve şıktı

• bence oldukca sık olmus aracın tasarımı içide öyle ama fiyat 600 civarıdır kesın mk

• bu markadan ve tasarımından NEFRET ederdim

ilk defa , ilk defa , hoşuma gitti bu tasarımı , hem içi hemde dışı çok güzel olmuş

• Metal yığını gibi duruyor.Eski kasa daha güzel.
  • Eskisi daha güzel , ön kısım hayal kırıklığı
  • Sunduğu motor seçenekleri çok zengin 3 yıl önceye dönsek hemen alabilirdik bunu ama şimdi vitrine ekmek banar haldeyiz.

• Hyundai, tasarım olarak bir şeyler deniyor ancak her gün biraz daha geriye gidiyor.

• hibrid benzin varken dizele gerek olmaz bence.fiyatlar uçmazsa 150-180bg iyi satar

• harika araba. alattin61 de test videosu da var.

• Eski kasasi daha guzeldi. Bir suredir devam eden marka tasarim dili sefilligi sagolsun markalarin segment farketmez tum araclari birbirinin kucugu buyugu alcagi yuksegi haline dondu. Yerden yuksek i20 misin tucson musun nesin sen kendine gel

• cantlarda hafif kırmızı olsa bence

• Hyundai Tucson beğendiğim modellerden. Hyundai tasarım da arka planda kalıyordu biraz. Bence şuan ki kasa gayet güzel olmuş. Ön tarafı çok beğendim. Arka tarafta çok güzel ama stop lambaları belki daha farklı bir dizaynda olabilirdi. İç tasarımda çok güzel. Özellikle sinyal verince ekranda sinyal verilen tarafın görüntülenmesi kör noktaları görmek açısından çok güzel olmuş. İnceleme testlerini izlrdim ve hayran kaldım diyebilirim. Bu segmentte Peugeot 3008 ve Hyundai Tucson favorim. Tabi ki Türkiye şartlarında 500k ve üstü gelir bu paketler. Yurtdışında yanlış hatırlamıyorsam 35 bin € civarına alınabilecek çok güzel bir seçenek Tucson. Bir şeye bakarken ilk fiyatına bakıyorum ve eğer pahalıysa boşuna bakmıyorum yorumuna üzülerek katılıyorum. Ne yazık ki insanları bu noktaya getirdiler..

• Clusive kullanıcısına yanıt

Clucugum ne hayali kuracaksin ki ? Ben doguya gittim gordum oradaki cocuklar gencler kendi ayaklarinin uzerinde durabilecekleri bir meslek sahibi olmak istiyor. Ama yatirim yok is alani yok istihdam yok kacakcilik ve yolsuzluk had safhada.

Orada torosa bindim adama diyorum yormuyor mu bu arac sizi ? Adam diyor kucuklukten beri tek hayalim kendime ait arabam olmasaydi sukur oldu. Ayagimda lastik ayakkabilarla gider gelirdim camurda kista koy okuluna bu benim gozumde mercedes diyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.