Şimdi Ara

yeni hükumetin ilk işi bekçilik sisteminin tamamen kaldırılması olmalı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
2.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İşsizliğe çare boş iş yaratmak değildir, bunu anlayacaklar ama çok geç olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bekçilik sisteminin işsizlik azaltmayla alakası yok kendi ordularını kurma çabası

• Bekçileri işten çıkartsalar var ya yine vergilerimizden bir dünya tazminat ödenecek. Direk bordrolara %2 bekçi vergisi diye yansır.

Öyle bir büyük hata idi Bekçi işi. Ama ne yaparsın, her bekçi, her bekçinin ailesi, o ailenin yakınları ve bekçi olma hayali kuranların kendileri ve aileleri hepsi 1 oy demek. 1 oy almak için bile işçinin canı çıksın. Nasıl olsa işçi zaten oy veriyor. O cepte.

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Hangi mahalle bekçisisin de bakalım

İşte bak bu tarz cevaplarınız yüzden samimi değilsiniz diyorum ya zaten :) Bizim mahallemizde Polisi de çok Bekçisi de çok Bekçiler geldi geleli ben mahallemde çok fazla huzur hissediyorum . Bazen ekip arabası nadir geçiyordu ama Bekçi kardeşlerimi sürekli görüyorum çay içiyoruz ayak üstü muhabbet ediyoruz bir sıkıntı olduğu zaman söylüyorum kimin ne yaptığına kadar ilgileniyorlar. Senin zoruna bu kadar gitmemeli. Yani gitse dahi bir şey değişmeyecek zaten en fazla burada konu açtığınla kalırsın için içini yer :)

• Benim tarafımdan kabul gördü bekçiler. Ancak sadece gece çalışmaları gerektiğini düşünüyorum. Polis yardımcısı gibi çalıştırıyorlar. Madem öyle yapacaksınız yeni kadro belirleyin polis yardımcı memuru adı altında alım yapın.

Bekçi adı üstünde geceleri bekçilik görevi yapsın. Geceleri Ara sokaklarda devamlı devriye gezsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Technotronic

Polis sayısını arttırsalardı bari, niye ikilik çıkarıp bekçiliği geri getirdiler boşuna.
    Amac ikinci bir kuvvet olusturmak olmasin sakin? SurprisedPikachuFace.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuko -- 24 Haziran 2021; 18:28:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düşbaz kullanıcısına yanıt

sen öyle zannet millet burnundan soluyor bir iki olaydan sonra kamuoyu oluşur ve tasviye edilir

• ProStr33t P kullanıcısına yanıt

Bu çocuğun olayı neydi? Yüzü çağrışım yapar gibi ama hatırlayamadım.

• Öncelik salgında zerre destek verilmeyen küçük esnafa, yoksul ailelere, gençlere yardım paralarını ödemek, faturalarını, borçlarını silmek olmalı.

Esnafa aylık 5.000 TL verilmeli. Şuana kadar toplam 90.000 TL yardım verilseydi esnaf daha iyi durumda olurdu.

Yoksul ailelere aylık en az, en az, en az 1000 TL den şuana kadar 18.000 TL verilmeliydi.(Olması gereken aylık bir asgari ücret yardım aslında. Yani şuana kadar 51.000 TL.) Bu ödensin.

Gençlere aylık 500 TL den şuana kadar toplam 9.000 TL verilmeliydi.

Geçte olsa, salgınla bitsede bu paralar ödensin. Vatandaşın hakkıdır bu. Bunca sene tonlarca vergi verdi vatandaş. Hak bu hak. Elin gavurunun devleti yapıyor, biz onlardan daha değerliyiz, daha zor şartlarda yaşıyoruz.

Devlet zerre destek vermedi, insanlar aç uyudu aç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGhost12 -- 25 Haziran 2021; 6:31:49 >
  • yşahin kullanıcısına yanıt

İmam hatipler kapatılsın.

• Ayrica polislerin gece vakti uygulama yapmasi da kısıtlandırılmalı.Özellikle eğlence mekanlarının olduğu yerlerde.Insanlar rahat rahat gece gezmesine cikamiyordu.(covidden once).Zaten bu Soylu geldiğinden beri ulkede gece hayati bitti.Bunu herkes biliyor.

• Tornado of Souls kullanıcısına yanıt

bekçilerin kendileri bile şuan 3 buçuk atıyor sistem kaldırılacak diye ama kaçışı yok yani

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Kilis’te 10-11 yaşlarında çete Suriyeli çocuklar çocuğun gözünü oymuştu.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ProStr33t P kullanıcısına yanıt

Olayı hatırladım tamam.

• Bekçilik kalkarsa kahveler nasıl para kazanacak?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Fetö de aynılarını söyleyerek iktidara ortak olmuştu geçmişte.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Atak geçirme emareleri

geçmiş olsun diyelim artık  

• dawras kullanıcısına yanıt

ne kahvesi polisler bile istemiyor

• enizam E kullanıcısına yanıt

kaldırmak zorundalar bunlar kendilerini bi bok zannetmeye başladı iyice sokağa çıkma yasaklarında

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.