Şimdi Ara

YENİ HONDA LEGEND (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
1
Favori
37.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Araç iyi ama dizel modeli yok sanırım bugün alınan çoğu bmw mercedes dizel alınıyor bunuda göze alın.
  • şu dizelde amma başımıza kral oldu ha
  • quote:

Orjinalden alıntı: caucass

şu dizelde amma başımıza kral oldu ha

harbi doğru söylüyorsun, eskiden kimse yüzüne bakmazdı dizelin
  • Suzitusi, foruma pek uğramıyorsun, fakat konu legend olunca hemen düşüyorsun buralara
    Hayrola, gözüne kestirdin herhalde?

quote:

Orjinalden alıntı: suzitusi

quote:

Orjinalden alıntı: caucass

şu dizelde amma başımıza kral oldu ha

harbi doğru söylüyorsun, eskiden kimse yüzüne bakmazdı dizelin
  • o paraya ducati 999 alrım 3 tane

araç cidden güzelmiş ama o kadar param olsa ilk iş 2 tane motor
  • Gayet güzel araba ama fiyatı pahalı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ř€ẄoL£Я

o paraya ducati 999 alrım 3 tane

araç cidden güzelmiş ama o kadar param olsa ilk iş 2 tane motor

zaten ducati aldın mı 3 tane alacaksın
    biri bozuldu mu aktarmayla pat ötekine
    şaka bir yana monster'ın premier'inde motosiklet 2 marşta çalışmıştı :)

bu arada 2009 makyajlı legend'lar çıktı, buyrunuz:

YENİ HONDA LEGEND

YENİ HONDA LEGEND

YENİ HONDA LEGEND

YENİ HONDA LEGEND

YENİ HONDA LEGEND

YENİ HONDA LEGEND

YENİ HONDA LEGEND

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funkmaster -- 22 Eylül 2008; 14:42:26 >

• Alıp binilecek araçlar bunlar aslında ama, çok pahalı. Dizel olayına gelince serzenişlerinizde haklısınız, ben hatırlıyorumda 10 sene önce akaryakıt fiyatları çok makul seviyedeydi, öyle bi sıkıntı yoktu, doğal olarak dizellere kimse dönüp bakmıyordu. Şimdi ise durum değişti, yeni bir araçla ilgili ilk akla gelen bunun dizeli varmı veya nezaman dizeli çıkacak oluyor
  • dizel de çözüm değil, sağolsunlar dandik mazotlarla motorun anasını belliyorlar.
    bundan sonra ben bir daha dizel almam.
  • Honda nın yeni panjur anlayışı hoşuma gitmiyor. Legend de makyaj şık olmuş ama yüzü biraz eski olduğunu gizleyemiyor yinede.
  • İzmirde görmüştüm motor sesi çok güzel ama 145 milyar verilmez
  • 3.5 litre bir arabadan söz ediyoruz. bence mantıklı...
  • 2009 makyajlısına bu para verilir, bu arabanın yanında 5.20'nin, E200'ün yüzüne bakmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0nur! -- 22 Eylül 2008; 21:09:07 >
  • bu fiyata ne mercedes ne bmw nede legend alırım(honda kullanıcısı olmama rağmen)
    lüks segmentte AUDI A6 varken hondaya para vermem. iki aracı yanyana koyun ve bakın şöyle asaletlerine ağırbaşlılıklarına. iç mekan kalitesini saymıyorum bile.. 3.500motor olmasıda açıkçası beni ve benim gibi çok bir performans beklentisi olmayanları sanırım pek ilgilendirmiyodur. Sonuçta bu araba performans değil kafa dinleme, uzun yol gitme arabası.zaten 150bin buna veren 70-80 bine birtanede deli gibi performans aracı alıp tatmin olur sanırım:)
    Fiyatlar şöyle: a6 2.7tdi quattro tiptronic şuanki kurla 158 bin ytl ye geliyor. ama tabi ben alacak olsam tercihim 2.0tdi multitronicten yana olurdu ve fiyatı 108 bin ytl. opsiyonu şusu busuyla 115 bin diyelim. hem vergisi az hem az yakıyor hemde audi:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorp3867 -- 22 Eylül 2008; 22:29:18 >
  • bende izmitteki legend ı görmüştüm genelde eski bursa yolunun üstünde dolanıyor tahminim o yolun üstündeki hondanın sahibi filandır. ancak bu arabayı canlı görmeden mercedes veya bmw alırım demeyin derim bence gerçek efsane az daha kaza yapıyordum buna bakarken.
  • tam bir amerikan piyasası arabası
  • adının hakkını veriyo harbi legend yani ama tabi belirtildiği gibi motor özellikleri itibariyle usa piyasasına daha yakın.
  • 2009 makyajlı Legand'lar ne zaman geliyor plazalara?
  • gelir yakında
  • "Geldi zaten" demenizi bekliyordum Neyse sağlık olsun.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.