Şimdi Ara

YENİ HONDA LEGEND (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
1
Favori
37.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önemli olan şu;

Mercedes Bmw ya da Audi bize 145bin YTL ye 4*4 3.500 cc bir araç verebilecek mi?

Bunu göz önüne alırsanız bu araç çok pahalı değil.
  • tek keilme makam aracı içine bindim arka koltuklar basta olmak üzere çok rahat...
  • quote:

Orjinalden alıntı: rb.atasoy

Gözümle gördüm aracın tasarımı çok hoştu.Tabi yabancı plakaydı türkiyede bu arabayı alan olmaz.Mantıksız.

mantıksız birini tanıyorum :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: esmerce

Önemli olan şu;

Mercedes Bmw ya da Audi bize 145bin YTL ye 4*4 3.500 cc bir araç verebilecek mi?

Bunu göz önüne alırsanız bu araç çok pahalı değil.

+ Konuya doğru açıdan yaklaşmak diye buna derim.
  • artik taksi olmus 5.20 d lerin fullerinin 90 eur oldugu yerde bu araba 145.000 ytl ye bedavadir.

bmv ve merceds lerin 3.5 litre motorlu araclari 120.000 eurdan basliyor
  • honda arka tarafta ayak konulan yerde ortadaki çıkıntıyı yok etmesini (şaft sanırım) civicte yapmasına rağmen legend'de niye yapmamış acaba? belki 4 işadamı bir şöför binecekler ortadaki adam ne biçim araba bu demez mi??

işadamları sohbet amaçlı aynı arabaya binerse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virtue61 -- 30 Mart 2008; 14:04:48 >
  • mükemmel bir araba ben 3-5 tane honda bayi gezdim hiçbirinde bu arabadan yok adam örnek amaçlı bile 1 tane getirmemiş nasıl iş anlamadım plazanın bile almaya parası yok demekki
  • aracın tasarımı 10 numara olmuş
  • Bu özelliklerdeki hangi bmw veya mercedesi bu fiyata albilirsiniz sorarım size. Üstelik her yer mercedes bmw kaynıyor, bence bu araç çok daha mantıklı. Ayrıca bu aracın kalite seviyesini civicler ile karıştırmayın, en az mercedesler kadar kalitelidir bu araç
  • çok güzel araba
  • Ben galeirde inceledimde harika bir araç. Yeni E200 le kıyaslayamam ama BMW 3 serisindense Legend çok daha iyi bir araç
  • fotolarn yardımıyla dış tasarımınıda beğendim ama iç mekanı ayrı bir beğendim.içi mükemmel tasarlanmıs ve donatılmış, sportif oldugu kadar ağırlığıda yanında taşıyor...
  • Sessiz sürüşü destekleyen Aktif Ses Engelleme Özelliği (ANC) ·

Bu özelliği açıklıyım.

Eger arabanın içerisinde yol, motor, rüzgar vb. gürültüsü gibi bir gürültü olursa o gürültüyü yok edecek şekilde başka bir gürültü oluşturuluyor. Bu sayade arabanın içerisi son derece sessiz hale geliyor.

Nasıl özellik ama
  • quote:

Orjinalden alıntı: burakNSX

Sessiz sürüşü destekleyen Aktif Ses Engelleme Özelliği (ANC) ·

Bu özelliği açıklıyım.

Eger arabanın içerisinde yol, motor, rüzgar vb. gürültüsü gibi bir gürültü olursa o gürültüyü yok edecek şekilde başka bir gürültü oluşturuluyor. Bu sayade arabanın içerisi son derece sessiz hale geliyor.

Nasıl özellik ama

nası bir sistem merak ettim gerçekten

• legend kaç yıllık model, alan alıyor
  • Sessiz sürüşü destekleyen Aktif Ses Engelleme Özelliği (ANC)

ANC : iç mekandaki düsük frekansli gürültüyü azaltmak amaciyla gelistirilen Aktif Ses Engelleme (ANC) özelligi

ANC, ses ölçüm birimleri sayesinde otomatik olarak 100 Hz degerinin altindaki frekans araliklarinda ses seviyesini 10 dB düsürerek en ideal sekilde ayarlayabilen etkileyici bir Honda teknolojisi... Sistemin önemli bir avantaji ise araca daha fazla agirlik yükleyecek olan ses yalitim malzemelerinin yerini almasý! Böylece daha sessiz bir iç mekan, sportif bir egzoz ve yüksek gücün keyfini çikarabiliyorsunuz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: virtue61

honda arka tarafta ayak konulan yerde ortadaki çıkıntıyı yok etmesini (şaft sanırım) civicte yapmasına rağmen legend'de niye yapmamış acaba? belki 4 işadamı bir şöför binecekler ortadaki adam ne biçim araba bu demez mi??

işadamları sohbet amaçlı aynı arabaya binerse

Sanırım aracın 4x4 olduğunu gözden kaçırmışsın, civic önden çekişli olduğu için arka zemin düz

bu arada şu ANC sistemi süpermiş bu sistemi asıl civiclere uygulamaları lazım

• artık 4x4 lerdede şaft çıkıntısı olmuyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: caucass

artık 4x4 lerdede şaft çıkıntısı olmuyor

Dediğin jeepler için doğru, çünkü yeterli yükseklik var, ama otomobiller için bunu yapmaları zor bence. Varmı bildiğin arka zemini düz bir 4x4 veya arkadan itişli bir otomobil? Ben hiç duymadım ve görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suzitusi -- 3 Nisan 2008; 15:33:52 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.