Şimdi Ara

Yeni Honda Jazz Türkiye Fiyatı ve Donanımları Belli Oldu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
2
Favori
4.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dtsaykopat

quote:

Orijinalden alıntı: ahmet3976

Yuh fiyata bak.

80 bin tl ye ağzına kadar dolu Golf aldım diye demediklerini bırakmadılar bana

Gidip 77 bin tl ye aynı donanım Hurda Jazz alırlar artık.

Cam tavan
    Isıtmalı koltuk
    Masajlı ve elektrikli bel desteği
    Full deri

Bunlar eklenince Hurda Jazz da 80 bin tl oluyor.

Golfte bunlar var mı?

Yeni Honda Jazz Türkiye Fiyatı ve Donanımları Belli Oldu

Fiyatı da 77 Bin TL değil

1.3L Elegance (Otomatik vites) Otomatik 1318 cc Benzin 69,150 T

Buradan da donanımlarına bir bakın.

http://honda.com.tr/otomobil/yeni-jazz/donanim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acil Stop -- 22 Ekim 2015; 9:54:50 >

• Daha donanımlı dizel Nissan Note daha ucuz olduğu halde satamıyor bakalım Jazz ne yapacak.
  • Jazz her zaman sınıfının iyi arabalarından olmuştur.. Fiyatı da birazcık yüksek olurdu kendi sınıfından.. Ama bu fiyat ve seçenekler saçma ötesi..

Deri direksiyonun premium'da olmaması felaket gibi birşey.. Sen onca teknolojik donanımı ekle ama direksiyonu plastik yap..

Jazz'ın kötü olan sadece fiyatı da değil maalesef.. Vergi dilimi yüzünden her yıl 500 tl fazla ödeyeceksiniz.. Üzerine yılda 15 bin km yol yapıyorsanız ortalama 400 tl fazla bakım parası vereceksiniz.. Yukarıda bir arkadaşında dediği gibi leon 62 bin iken, üzerine bakım vergi vs eklenince jazz almak kötü bir tercih bile değil..

en üst donanım da 60 bin olması sanki daha doğru bir fiyat olurmuş gibi geliyor..
  • Leon isteyen leon alsın
    bence güzel bir seçenek illa ki jazz sevip almak isteyen çıkacaktır. Jazz her zaman segmentinde pahalıydı . Güvenlik donanımları hep öndeydi bu da öyle olmuş.
    Ben eski jazz sahibi olarak fiyata takılmıyorum ama nerede çift kavrama şanzıman, nerede 1.0 turbo nerede 1.5 turbo, nerede 1.6 dizel diye düşünüyorum . Ayrıca tipini de çok sevemedim yine de yakından görmeden konuşmayalım.

Bir de eskisinin bagaj hacmi 399 litre idi bununki 354 litre galiba niye küçülmüş ki ??
  • çok güzel beğendiğim bir araç..

hiç unutmam 2000 ler de gazetelerde bir reklamı vardı..

bu sene tatil yapjazz diye :)
  • Hayat pahalılığı karşısında insanların maaşı da doğru orantılı olacak şekilde artmıyor çünkü, en büyük eksiklik bu. Yani bugün maaş alan ile 5 sene önce aynı işten maaş alan insanın aldığı para hemen hemen aynı ama fiyat dengesinde hiçbir şey aynı değil.
  • Gitgide fakirleşiyoruz para değer kaybediyor ama ne hikmetse oylar hala malum partiye gidiyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatı yüksek ama ben aracı beğendim. Yeni motorların neden gelmediğinin bir açıklaması var mı? Aynı şekilde Toyota 'da Auris için makyaj yaptı ama yeni motorları getirmedi.

Aklıma bir tek şu geliyor, yurtdışı sitelerine baktığımda sanırım yeni nesil turbo motorlar atmosferiklerden biraz daha pahalı. Burada malum sebeplerden araçlar ve herşey zaten yeterince pahalı olduğundan dolayı daha fazla uçamıyorlar.
  • Meraklisina :) inceleme videosu

http://youtu.be/oU6RjqWZ98s

• len o paraya bunu alacağına 3-5 koy civic al. olmamış
  • Biraz önce insigniayı bırakıp honda'daki arkadaşım yanına geçtim ve yeni jazzı mıncıkladım. Araç olmuş ama fiyat olmamış
  • spinattimyalnizliga kullanıcısına yanıt
    80'den başlar, 95'e kadar gider benzinlisi.
  • B sınıfının her açıdan tek lideri.B sınıfı araçları hatim etmeyen arkadaşlar lütfen Jazzı ve komple kalitesini tartışmaya kalkışmasınlar.
  • Ne yalan söyleyim B sınıfının en yakışıklısı olmuş motor hariç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jazz kullanıcısı olarak jazz her zaman segmentinin standartlarını belirleyen araç ama motor ve cvt vites bu araca yakışmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fiyata alan net saftır veya avanak
  • Bayilerden fiyat alan var mı?
  • dizel koysalar 80 binden fiyat açacaklar heralde

C sınıfı sedan otomobillerin 57 den başladığı bir ülkede, Bir alt sınıf hb otomobil nasıl 57 binden başlar garip

hatta 1.6 auris 63 bin ve 66 bin tl Hatta 1.3 yeni auris 57 bin Jazz onla yarışıyor fiyat olarak çok garip

gerçi motordaki vtec yazısı +20 bin tl değer katıyor onu unutmamak gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaVu! -- 23 Ekim 2015; 21:32:06 >
  • B sınıfının neyin hatim ettinde ön sisi park sensörü daha aynasında ısıtması olmayan uyduruk arabayı B sınıfı lideri ilan ediyorsun dahası sana bu kendi kendine lider belirleme şampiyon ilan etme yetkisini kim verdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DemirAtlı -- 23 Ekim 2015; 21:39:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalitim özürlüsu jazz da B sinifinin segmenti lideri oldu ya diyecek birsey yok

Onun disinda bu fiyatlarla 31 tane satarlar en fazla :D benzinli B sinifi aracin baz donanimina adamlar 57 yazmislar ahahaha o paraya full i20 full corsa full polo baz golf baz leon vs alabiliyorsun rahatlikla

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.