Şimdi Ara

Yeni Honda CR-V Hybrid Türkiye'ye geliyor: İşte fiyatı ve özellikleri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
7.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sakin olun gençler, saraylı reisimiz kriz mriz yok bunların hepsi manipülasyon diyor. Yani böyle orta direk bir arabayı her vatandaşımız alabilir.

• Biz hep 50 liralık alıyoz.

• Kendi Çöp fiyatıda ayrı bir çöp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şartlar giderek kötüleşiyor ALLAH yardımcımız olsun. Üsttekilere bu kadar sabır eden bir millete plaket falan vermeleri lazımdı.

• Raif Ulutürk R kullanıcısına yanıt
    Euroyu TL ye çevirdim gene burdaki fiyattan az çıktı. Artık euroyu TL ye çevirselerde kurtarmıyor

• Her zammı bir plaket olarak düşünebilirsin

• Avrupa da yaşayan arkadaşlar akrabalar çok memnun ülkenin bu halinden. İki araba geliyorlar biri nerdeyse mal dolu. Tatillerini yapıp sağlık işlerini bedava paralardan halledip gidiyorlar. ALLAH bize yardım etsin. Kafası ve parası olanında aklı hep dışarda. Biz nasıl bu hale geldik.

• Bu tipe yarım milyon fazla gelir

• Fiyat şaka herhalde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu fiyatla satış rekoru kırar sonra bölüm sonunda oturur ağlarlar

• Çok bekler.

• 32k birim paraya aldıkları şeyi 450k birim para vererek alıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: berk768

Aşırı bir Pahalılığı yok.

Devletimiz vergi ayarını biraz kaçırmış olabilir, bu paralar boşa gitmiyor. 1 merminin fiyatını bilmezsiniz burada atıp tutarsınız silahlar üretiliyor savaş gemisi helikopter uzun uzun liste yapılır bunlar bedavaya olmuyor.
    Profil resminden nasil biri oldugun belli oluyor ama ben yinede sana cevap vericem
    Hadi yavuzsultan selim koprusu ters yerde gecisi ayarlayamadin biz gecmesek bile parasini oduyorsun
    7/24 cayir cayir araba gecilen avrasya tuneli bile zarar ediyor bana bunu aciklasana ?
    Senin o vergiler mermiye degil yandasa gidiyor ama sende bunu anlayacak mantik da yok
    Simdi ki meselemiz savunma sanayisine para gidiyor sakaryadaki tank palet fabrikasi neden satildi bana bunu aciklasana ?

• quote:

Orijinalden alıntı: zdniz

Sen trolmusun arkadaş heryere şaçma sapan yorumlar yapıyosun pahalık yok diyosun bide utanmadan.
    Agir troll ya yazacak cok sey var aslinda ama bunun icin ceza almaya degmez

• cihanair kullanıcısına yanıt
    Devletin yaptığı her işe bakacak değilim.Sakarya'da yaşıyorum tank palet olayında bir yanlışlık yok özelleştirme yapıldı yorum yapmaya gerek yok.
  • 450 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcı bekliyor olacak:Daha çok bekler..

• Pahalılık var ama vergilerde çok yüksek. Açıkçası bu hükümet ne yapsa birileri yine hep eleştirecek bunu görüyoruz ama yerli otomobiller çıkmadan bu kadar vergiye ne gerek var. Araçlar artık standart ulaşım aracı. Millet almasın para dışarı çıkmasın da alternatif sunmuyorsun ki. Halk bunalıyor bir süre sonra.

• Daha bu senenin şubatında yeni kasa 1.5 turbo 2018 model elegance ı 193 bine aldım. Hybridi batsın. Aradaki farkla bir tane daha alırım. Cebimde kalan 60 binlede 10 sene binerim. Devlet devlet değil ki. Doğayı değil anca cebini düşünüyor. Bu fiyattan geleceği belliydi. Honda hiç getirmeseydi bence. Bizim ülke hak etmiyor dağa dostu arabaları.

• Bunu alacağıma gider toyota charmy alırım
  • Tüm araçların hibrit olmasına az kaldı. Tüm araçların ortadiregin alım gücünü aşmasına da az kaldı.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.