Şimdi Ara

Yeni Honda Cr-V 1.6 Dizel 160Hp 4X4 Otomatik (73. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.449
Cevap
34
Favori
180.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hemen hemen bütün markaların dizel araçlarında 2 yağ değişiminde bir yakıt filtresi değişir. Yakıt filtresini 4. yağ değişiminde değiştirdikleri bilgisi biraz garibime gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonerozen2000

quote:

Orijinalden alıntı: bjkxx

iyi akşamlar kimse bu aralar bir şeyler paylaşmıyor ben bari soru yöneltmiş olum acaba 2018 de yeni cr-v de dizel versiyonu da olacak mi

Biraz geç oldu ama.2018 de crv de dizel yok malesef.1.5 benzinli ve 2.0 hibrit olacak,dizel artık hayal.Arkadaşlar birde bizim crv lerde video oynatma ,youtube,google maps.yandex maps... gibi uygulamaları yüklenmiyordu.Youtube bakarsanız bunu aylar önce çözmüşler,yükledim,araç hareket halindeyken video oynatma,youtube,google maps harika çalışıyor.Özellikle çoçukla yolculuklarda çok işe yarıyor,tabi sürücü yola bakmak kaydıyla.

Alıntıları Göster
    Hocam dediğiniz videonun linkini atabilir misiniz ? Aradım ama bulamadım.

• Bence HRV
  • Arkadaşlar merhaba,

Honda Accord almayı düşünüyordum ama dün arkadaşımın CRV'sine bindim. 2008-2011 arası modellerden.

Sürüş pozisyonu, kullanım kolaylığı, cam tavanı, çok ferah iç hacmi ve bagajının büyüklüğü nedeniyle, acaba crv mi baksam diyorum ama öğrenmek istediğim bazı şeyler var, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

-şehir içi yakıtı nasıldır? 2.0 benzin+lpg olanın ve motorun lpg ile uyumu nasıldır?
    -kronik sorunları var mıdır? sonuçta Honda, kronik sorunu olduğunu sanmıyorum.
    -yıllık bakımları, toplamda yıllık masrafı ne kadar tutar?
  • Sonraki kasanın dizelini al, lpg ile uğraşma.
  • Arkadaşlar, 2015 model CRV dizel otomatik aracım var. Bagajdaki 12v prizinde akım kesildi. Muhtemelen sigorta attı. Değiştireceğim ancak kullanım kitapçığında bu prizden ve sigortasından bahsedilmiyor. Ya da ben bulamadım. Daha önce değiştiren veya şemayı bilen var mı ?
  • i_demirci kullanıcısına yanıt
    Araçta 3 farklı yerde sigorta paneli var
    Motor bölmesinde
    Şöför tarafında
    Ön yolcu tarafında

Araç kitabında rear power supply gibi bir ifade yaması lazımdı şemada da yerini gösteriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkancakir41 -- 1 Ekim 2020; 16:45:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: i_demirci

Arkadaşlar, 2015 model CRV dizel otomatik aracım var. Bagajdaki 12v prizinde akım kesildi. Muhtemelen sigorta attı. Değiştireceğim ancak kullanım kitapçığında bu prizden ve sigortasından bahsedilmiyor. Ya da ben bulamadım. Daha önce değiştiren veya şemayı bilen var mı ?

internette vardı sanırım o şema, ama ingilizce

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.