Şimdi Ara

Yeni Honda Cr-V 1.6 Dizel 160Hp 4X4 Otomatik (68. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.449
Cevap
34
Favori
180.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cam rüzgarlığı takan yok mu öneri istiyorum
  • frekans06 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Bir de arka plaka aydınlatmasına nasıl ulaştınız. Dün biraz ben de değiştirebilir miyim diye baktım (Çok kabileyetli bir değilimdir )Benim için daha bir problem gözüküyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasayancan

Teşekkür ederim. Bir de arka plaka aydınlatmasına nasıl ulaştınız. Dün biraz ben de değiştirebilir miyim diye baktım (Çok kabileyetli bir değilimdir )Benim için daha bir problem gözüküyor

Plaka aydınlatmasını sökmek çok zor değil. Elinizi alttaki resimde gözüken ampulün olduğu yere doğru sokun ve ampulün plastik kabını sağa sola hafif hafif zorlayın çıkacaktır. Az biraz uğraşarak aşağı doğru çektiğinizde klipsin mandalına basarak ampulü söküp yenisini takabilirsiniz. Ampul tipi T10 7440 tır. Yeni lambayı taktığınızda yerine sabitlemeden kontrol edin eğer yanmazsa ampulü ters çevirip takın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• fiyat bilgisi var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: drjacob

fiyat bilgisi var mı ?

1- Bu Türkiye fiyatı ve linki: 2 Adeti ~6 TL + Kargo
    http://urun.n11.com/ampul/t10-park-ledi-beyaz-5-led-2-adet-P141719362

2- Bu da Çin fiyatı: 2 Adeti ~2 TL (kargo ücreti yok)
    https://tr.aliexpress.com/item/Wholesale-Canbus-T10-5smd-5050-LED-car-led-Light-Canbus-W5W-194-5050-SMD-Error-Free/32371832956.html

3- Bu da daha yüksek aydınlatan led li olanı (plastik kabı ile birlikte değiştirmek isterseniz): ~45 TL (kargo ücreti yok)
    https://tr.aliexpress.com/item/2-x-LED-Number-License-Plate-Lamps-OBC-Error-Free-18-LED-For-Honda-Jazz-Odyssey/32469364270.html?detailNewVersion=&categoryId=200000226

Çinden aldığınız ürünler ucuzdur ama ortalama 1 ayda gelir. Belki daha kısa, yada daha uzun da sürebilir.
    Beklemem derseniz n11 linkinde paylaştığım işinizi görür. (1 ve 2 numara birbiri ile aynı led ışıktır)
    Daha dikkat çeksin, daha aydınlık olsun derseniz 3 numaralı ürün en iyisi. Ama 1 ve 2 de işi görüyor.

• Arkadaşlar Merhaba. 2015 Ağustos ayından beri devam eden Honda crv Plus serüvenime geçen hafta aracımı satarak sonlandırmış bulunmaktayım. Bu serüvende Ağustos ayında lansman fiyatı yalanıyla bize 147 bin tlye bu aracı satan, aradan 15 ay geçmesine rağmen aracın 2016 sıfırını 155 bin tl lere kadar düşerek veren hep kendini düşünen, 2.el de müşterilerinin aracını zarar ettiren Honda Türkiye'ye teşekkür ediyorum. Bu süreçte aynı dönem de sıfır bmw aracını 180 bine alan arkadaşımın şu anki aracının sıfır fiyatı 225 bin tl olup aracının 2.el fiyatı bile 190-195 tllere satılabilmektedir. Euro ile ithal edip gerektiği kadar kur farklarını fiyatlara yansıtmayan, Honda Türkiyeyi tekrar buradan tebrik ediyorum.Şu an aracımı bmw 4 serisine çevirdim arkadaşlar. Bu fiyatlarda araç alınıp da insanlar zarar edince üzülüyor. Neden bmw, mercedes, Audi, valkswagen hemen kur farklarını yansıtıyorlar? Honda yansıtmadığından kullanıcılarını CRV de 2.el de bu fiyat politikasıyla üzüyor. Bu forumda tanıştığım, yazıştığım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Hakkınızı helal edin, Allaha emanet olun.....

• yasayancan Y kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. İlk fırsatta deneyeceğim....
  • bd07 B kullanıcısına yanıt
    zaten motor saziman guzelligi dsnda arac ic tasarim ve malzeme kalitesinin cok dusuk oldgu kol gibi el freniyle fiyatini haketmeyen bi aracti iyi yapmisiniz hayrli olsun yerine bise aldnzmi peki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • executive+ 162 bin den 179 a cikmis gecmis olsun

• Fiyatlar zaten uçuktu, iyice ulaşılmaz oldu artık.Satışlar çakılır bundan sonra.
  • isin ilginc yani 2.0 cc motorlu araclarin fiyati dustu mssela cx5 2.0 dizel suan crv den daha uygun :) hukumet cok ince is cikarip cakallik yapmis c segment araclarda 3-5 binlik artis satislari etkilemez diye dusunmusler burdan ciddi pay artisi olacagi ön gorulmus c ve d segment sedan ve suv lardaki ufak dusus 2.0 daki fiyat indirimleriyle kapatilir diye gercekten cok ince hesap bravo..!

• Merhaba Arkadaşlar,
    Aracın silecek kolunu belirtildiği gibi auto konumuna getirmeme ve sensör hassasiyetini yüksek hıza getirmeme rağmen silecekler yoğun yağmurda dahi devreye girmiyor. Acaba aracın yağmur sensöründe bir problem mi var? Yoksa bu genel bir sıkıntı mı? Yardımcı olursanız memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alemci44

Merhaba Arkadaşlar,
    Aracın silecek kolunu belirtildiği gibi auto konumuna getirmeme ve sensör hassasiyetini yüksek hıza getirmeme rağmen silecekler yoğun yağmurda dahi devreye girmiyor. Acaba aracın yağmur sensöründe bir problem mi var? Yoksa bu genel bir sıkıntı mı? Yardımcı olursanız memnun olurum.

Yağmur sensörü ön camda dikiz aynasının önünde bulunuyor. O bölgeyi bir kontrol edin isterseniz. Sensör hassasiyetini en başa ve en sona ayrı ayrı alarak sensörün olduğu bölgeyi eliniz ile kapatıp bir deneyin bakalım. Çalışmazsa servis yolu gözüküyor gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: frekans06

quote:

Orijinalden alıntı: alemci44

Merhaba Arkadaşlar,

Yağmur sensörü ön camda dikiz aynasının önünde bulunuyor. O bölgeyi bir kontrol edin isterseniz. Sensör hassasiyetini en başa ve en sona ayrı ayrı alarak sensörün olduğu bölgeyi eliniz ile kapatıp bir deneyin bakalım. Çalışmazsa servis yolu gözüküyor gibi.

Dediklerinizi uyguladım fakat değişen bir şey olmadı. Servise gideceğim artık. Ilginiz için çok teşekkür ederim.

• Herkese merhaba
    2016 model executive plus crv aldim
    Fakat hiza duyarli kapilarin kilitlenmesi ozelligi olmadigini gordum (veya ben devreye sokamadim) bu ozellik artik en kotu arabalarda bile var.normalde 15 km hizda hareket edince kapinin otomatik kilitlenmesi gerekiyor. Bu konuyla ilgili bildigi olan varsa cvp yazarsa sevinirim.

• alemci44 kullanıcısına yanıt
    Ayni durum benimkinde de var gibi en kisa surede bende deneyecegim.

• ottoman48 kullanıcısına yanıt
    cunku aldgnz arac bir honda ve herzmn segmentinin en donanmsz araci olmakla ünlüdür daha önce duymadnzmi

• quote:

Orijinalden alıntı: ottoman48

Herkese merhaba
    2016 model executive plus crv aldim
    Fakat hiza duyarli kapilarin kilitlenmesi ozelligi olmadigini gordum (veya ben devreye sokamadim) bu ozellik artik en kotu arabalarda bile var.normalde 15 km hizda hareket edince kapinin otomatik kilitlenmesi gerekiyor. Bu konuyla ilgili bildigi olan varsa cvp yazarsa sevinirim.

Bu kadar para verdiğin arabada torpido ve/veya kolçak soğutma yok. Ben de buna çok şaşırmıştım.

• ottoman48 kullanıcısına yanıt
    Denediğinizde sonucu paylaşırsanız memnun olurum.
  • Fırsat aracıdır.

Araçta hata boya veya tramer kaydı yoktur. Aracın km'si uzun yolda yapılmıştır. Acil Satılıktır.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-honda-gonen-oto-2.el-2015-honda-cr-v-1.6-i-dtec-premium-4x4-160-hp-370198812/detay/

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.