Şimdi Ara

Yeni Honda Cr-V 1.6 Dizel 160Hp 4X4 Otomatik (66. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.449
Cevap
34
Favori
180.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sokcuuuuu

Crv 1.6 dizel 4×4 opsiyonu sunan tek suv 4ceker olmasa da olur diosan 3008 çok hoş fiyatida uygun olur çünkü bi alt segment qashqai ile ayni xtrail de dusunrbilirsn ateca ve kodiaq ta gelip ama 1.6 dizeleri olmiycak 1.4 benzin onlarda 10 lt yakio bilmelisin reno SUV ise 2. Elde seni uzer

Ayrıca siz bayiye bakmayin araç bize geldikten 1 sene sora makyajlisi geldi bu kasada 1.5 turbolu motorda ilave edileceginden 2018 de gelcektr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Crv 1.6 dizel 4×4 opsiyonu sunan tek suv 4ceker olmasa da olur diosan 3008 çok hoş fiyatida uygun olur çünkü bi alt segment qashqai ile ayni xtrail de dusunrbilirsn ateca ve kodiaq ta gelip ama 1.6 dizeleri olmiycak 1.4 benzin onlarda 10 lt yakio bilmelisin reno SUV ise 2. Elde seni uzer

Bu CRV ne zaman D-SUV oldu yav, araç durduğu yerde sınıf atladı.
  • sokcuuuuu S kullanıcısına yanıt
    Valla yeni kaleosun ic ve dış rasarımı xtraildende crvdendw guzel.crv ayrıca c segmenti d degil.xtraole motoru veren renoyken ikinci elde niye fiyat düşuyor anlamiyorum.kadjarda durum nasil bilen varmı
  • Qq Tucson tiguan c segnent denio dolaysıyla xtrail kodiaq crv kaleista d oluo bariz daha büyükler ve bunlar aradnda 1.6 dizel otom. 4×4 tek crv de var ve 2. Eli çok iyi

• CR-V'de 4x4 var diye CR-V alınmaz zira çok başarısız bir sistem. Sözde 4x4 ama arka tekerlere çok düşük miktarda bir güç aktarılabiliyor, hatta olur da araziye çıkıp biraz off-road yaparsanız sistem ısındımaya beğlı kendini korumaya alıp, tamamen önden çeker olarak yoluna devam ediyor veya edemiyor. Kısaca CR-V'yi önden çeker olarak değerlendirmek daha doğru olur.

Yeni kasada bir gelişme olmuştır belki bilmiyorum ama güncel durum içler acısı.
    https://www.youtube.com/watch?v=jkiv-bWbLIo
  • 4×4 dediğimiz difrnsyel kilidi değil sadece awd sistemi bunun olmasi her halükarda bi avantajdır executive+ paketi değilde sadece exec. Donanimla alınabilir çünkü acil ara rakiplerine 2.el avantajı bindrmis durumda ayrıca test etmenizi öneririm motor sanziman kombinasyonu çok iyi

• Yeni kasa cikinca 2018de cokmu deger kaybeder

• quote:

4×4 dediğimiz difrnsyel kilidi değil sadece awd sistemi bunun olmasi her halükarda bi avantajdır executive+ paketi değilde sadece exec. Donanimla alınabilir çünkü acil ara rakiplerine 2.el avantajı bindrmis durumda ayrıca test etmenizi öneririm motor sanziman kombinasyonu çok iyi

Hiç olmamasından iyidir ama 4 tekeden çekiş var diye bu aracı tercih etmek arabadan anlamadığını gösterir. 4x4 premium, elegance, executive+ paketleriyle alınabilir. Sadece executive paketiyle alınabilirden kastınız ne? Aracı kullanıyorum zaten.
  • Elegance paketinde anahtarsz calistrna cam tavan gibi önemli opsiyonlar yok sonuçta 146 civari para verip elegance donanim saçma executive oldukça yeterli 155 bin bide executive+ var ekstra güvenlik paketleriyle 162 civarinda gelioki yükselip fiyat aslında elegance fiyatina executive olsaydi super olurdu x trail full 145 çünkü ama 10 bin lira farkida awd sistem ve ZF 9 sanzimandan dolayı diolar 2. Elde de kaybi olmayan bi araç olduğu düşünülürse bu segmentinde 1 nunarasi bnce kaldiki kodiaq sadece 1.4 benzinle gelecek 5008 de gelecek ama ondada awd sistem olmayacak sonuçta müşteriden boyle bi algi var bu kadar para veriyorum 4×4 olsun denio oda sadece crv de var kimse hakikaten 4×4 değilmişim demez

• quote:

Elegance paketinde anahtarsz calistrna cam tavan gibi önemli opsiyonlar yok sonuçta 146 civari para verip elegance donanim saçma executive oldukça yeterli 155 bin bide executive+ var ekstra güvenlik paketleriyle 162 civarinda gelioki yükselip fiyat aslında elegance fiyatina executive olsaydi super olurdu x trail full 145 çünkü ama 10 bin lira farkida awd sistem ve ZF 9 sanzimandan dolayı diolar 2. Elde de kaybi olmayan bi araç olduğu düşünülürse bu segmentinde 1 nunarasi bnce kaldiki kodiaq sadece 1.4 benzinle gelecek 5008 de gelecek ama ondada awd sistem olmayacak sonuçta müşteriden boyle bi algi var bu kadar para veriyorum 4×4 olsun denio oda sadece crv de var kimse hakikaten 4×4 değilmişim demez

Kodiaq sadece 1.4 benzinle gelmeyecek. 2.0 TDI ve 2.0 TSI seçeneği de olacak. 1.4 TSI 150HP versiyonunda 4x4 seçeneği olabilir.

Evet dediğinde haklısın CR-V'nin 4x4 olması satış anlamında bir avantaj sağlıyor. Satış pazarlamasından ibaret, iş pratikte kullanıma geldiğinde bir işe yaramıyor. Araştırmayan kesim de baya çok olduğu için 4 çeker diye tercih edebiliyor.

CR-V segmentinin bir numarası değil bence ama en başarılı araçlardan biri. Yakında gelecek olan Kodiaq ile CR-V'nin tercih edilmesi için pek sebep kalmayacak.

• Kodiaq ın 1.6 dizel secenegi yok sanırsam. 2.0 motorunun dizel otomatik fulüde 180 binden aşşağı gelmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrKemal17

quote:

Elegance paketinde anahtarsz calistrna cam tavan gibi önemli opsiyonlar yok sonuçta 146 civari para verip elegance donanim saçma executive oldukça yeterli 155 bin bide executive+ var ekstra güvenlik paketleriyle 162 civarinda gelioki yükselip fiyat aslında elegance fiyatina executive olsaydi super olurdu x trail full 145 çünkü ama 10 bin lira farkida awd sistem ve ZF 9 sanzimandan dolayı diolar 2. Elde de kaybi olmayan bi araç olduğu düşünülürse bu segmentinde 1 nunarasi bnce kaldiki kodiaq sadece 1.4 benzinle gelecek 5008 de gelecek ama ondada awd sistem olmayacak sonuçta müşteriden boyle bi algi var bu kadar para veriyorum 4×4 olsun denio oda sadece crv de var kimse hakikaten 4×4 değilmişim demez

Kodiaq sadece 1.4 benzinle gelmeyecek. 2.0 TDI ve 2.0 TSI seçeneği de olacak. 1.4 TSI 150HP versiyonunda 4x4 seçeneği olabilir.

Evet dediğinde haklısın CR-V'nin 4x4 olması satış anlamında bir avantaj sağlıyor. Satış pazarlamasından ibaret, iş pratikte kullanıma geldiğinde bir işe yaramıyor. Araştırmayan kesim de baya çok olduğu için 4 çeker diye tercih edebiliyor.

CR-V segmentinin bir numarası değil bence ama en başarılı araçlardan biri. Yakında gelecek olan Kodiaq ile CR-V'nin tercih edilmesi için pek sebep kalmayacak.

Kodiaq'ın motorları yüzünden crv ye karşı şansı sıfır hiç kendimizi kandırmayalım

• quote:

Orijinalden alıntı: silverusta

quote:

Orijinalden alıntı: MrKemal17

quote:

Kodiaq'ın motorları yüzünden crv ye karşı şansı sıfır hiç kendimizi kandırmayalım

Türkiye piyasası için konuşmak gerekirse, yazdığının hiç bir gerçekliği yok. Aynı motorları Tiguan da kullanıyor ama CR-V'den daha başarılı.

• Hatta Tiguan'da 2.0 TDi 150hp mevcutken Kodiaq kuvvetle muhtemel Audi'de de kullanılan 2.0 TDi 190hp motorla gelecek. 1.4 TSi 150hp versiyon sadece önden çekişliyken 2.0 Tdi 190hp 4x4 olacak. Vergi avantaji yine de CR-V nin arkasında olacak.

• Kodiaq ve atecada 1.6 dizel olmayacak bu kesin 2.0 tdi yazmadm bile getrmeseler daha iyi çünkü burasi Türkiye :)

• Bu arada arkadaslar bugun 3008 i test ettim arkadaşlar direksiyon tepkileri çok iyi şerit takip ve kör nokta çok iyi calisiyo sanziman çift kavrama gibi geçişleri hissetrmiyo yol sesi az rüzgar sesi 110 dan sonra basliyo fren mesafesi gayet iyi dönüş capi ve görüş acisida gayet güzel aracin iç diş tasarim zaten malumunuz süper iç malzeme kalitesi ve işçilik kusursuzca yakin bu araçtan terim sesi gibi sorunlar almazsnz gibi görünüyor koltuklar çok iyi hem tasarım hem bel desteği acisindan arkada şaft tüneli yok ve havalandırma kanallari var bagaj gayet yeterli yukleme esigide ayni şekilde güzel...araç için allure donanma yeterli ve fiyat rakipleriyle bu bakımdan ayni anca +elegance isterseniz ki tercih meselesidir 7 bin lira ila edilip ve bana buda yetmez derseniz gtline alüminyum alasimlar masajli elek. Hafzlai deri koltuklar ve oto.parfüm eklenioki tam keyif isi ozmnda 133 bin oluyor ..bence allure donanimla 119 bin bu araç için yeterli ve rakiplerinden (hepsini test ettim) daha iyi ic malzeme kalitesi ve işçiliği düşünülürse bu fiyat gayet iyi ama tahminin sizler GT line 119 olsun yaninda da bussuru hediye versinler diye bekliodunuz bu konuda avucunuzu yalarsnz niye test ettiğim erzurum bayinde 2. Gün 12 satis yapilmista ondan demekki adamlar doğru fiyatlandırma yapmislar ki şahsi kanaatim bu segmentinde en iyisi olmuş heleki bu kadar kuşa surede bu satislar yapildgina gore bu araç çok satacak ve dolayisiyla 2. Elide iyi olacak gibi görünüyor.. Rakipleri dediğim xtrail ve crv hariç tabi.. Bu araca gore crv bin tek avantajı büyüklüğü ve motoru daha güçlü ayrıca ZF ve awd ve 3008 i test eden crv nin içine oturunca crv yi sadece daha büyük durduğu için tercih etcektr

• https://youtu.be/-W2MGB2NH9M
    Bunu gördüm iyice sogudum zaten kullananlar ve testlerde gövde salinimi çok süspansiyonlar çok yumuşak vuruntu aynen içerde yalitim yeterli değil fiyatta 160 diolardi berbat iç tasarm cabasi bi motor sanziman kombinasyonu iyi awd tek bunda var bunun için tutuldu ama olumsuz yönü çok daha fazla bi alt segment araçların bile gerisinde yenisi gelio 2018 de daha kaliteli duruo ama arka tasarım yine berbat crv bende

• Yakın zamanda CRV üst paket alan varsa fiyat paylaşabilir mi?

• Arkadaşlar merhaba.2015 model Crv executive plus 30 bin km de ki beyaz renk hatasız aracımı ihtiyaçtan dolayı satıyorum.30 bin bakımıııda yaptırdım.Antalya da ikamet ediyorum.İlgilenen arkadaş olursa bana mesaj yoluyla ulaşırsa sevinirim.Ev alacağım için biraz uygun fiyatla vermeyi düşünüyorum.

• Arkadaşlar 2017 Honda CR-V tanıtıldı. Fotoğraflar için linke tıklayabilirsiniz

http://www.vidyoto.com/foto-galeri/2017-honda-cr-v-photo-gallery.html/attachment/2017-honda-cr-v
  • 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.