Şimdi Ara

Yeni Honda Cr-V 1.6 Dizel 160Hp 4X4 Otomatik (65. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.448
Cevap
34
Favori
180.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar navigasyon için güncelleme gelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkxx

arkadaşlar iyi akşamlar benim arabanın multimedyası aldığım dan şu ana kader hep sorun yarattı acaba sizlerde de işaret edeceğim sorunlar var mı acaba
    1- telefon ile bağlantı kurulduğunda ara ara kopmalar yaşanıyor 2- ses karşı tarafa çok kotu ve cızırtılı (parazit) hatta hiç anlaşılmıyor 3- gelen aramaların ismi ekranda çıkmıyor sadece telefon no'lar gözüküyor ( telefon bağlantıları android ve ios işletim sistemleri ile ayır ayrı denendi ve sonuç aynı)

Son zamanlarda her telefon konuşmasında, konuşma bitmeden durduk yere bluetooth bağlantısı kopuyor. Diğer yazdıkların da vardır muhtemelen, emin değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutsahin_07

Merhaba arkadaşlar bende de 1.6 otm premium var. Ort ykt 6,4 lt 10.000 km de araba
    Şu her araba çalıştırırken salak uyarıya tamam deme zorunluluğunu kaldırabiliyor muyuz?
    Birde d modda de kullanım halinde hangi vitesde olduğunu görebiliyor muyuz ekranda?

O uyarıyı kaldırmanın bir yolu varsa çok güzel olur, gıcık ediyor insanı her seferinde tıklamak.
  • bjkxx kullanıcısına yanıt
    Hocam Nasıl güncelleme yapılıyor
    Telefona wifi olarak mı bağlıyoruz?
    Yoksa kendisi Uydudan falan mı çekiyor yavaş bir şekilde?
    Telefonla Wifi'ya bağladıkdan sonra uyarı veriyor mu güncelleme var diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada 1 Ekim zammı gelmiş ortalama 2000'er lira artmış paketler

• servis güncellemeyi yapıyor PARK HONDA servisi ayrıca güncellemede sonra artık arıyanların ismi ekranda gözüküyor.
  • arkadaşlar merhaba acaba kış lastiği alan var mı ve alan arkadaşların tavsiye ve önerileri nedir bu konu ile ilgili teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkxx

arkadaşlar merhaba acaba kış lastiği alan var mı ve alan arkadaşların tavsiye ve önerileri nedir bu konu ile ilgili teşekkürler

Bende bu konuda tavsiye ve önerileri merak ediyorum.
    Orjinal lastik ebadı 225/60/R18. Bu ebat biraz pahalı olabiliyor. Bunun yerine nispeten daha ucuz olan 235/60/R18 de kullanabiliyor. Lastik değişim endeksine göre %1,62 oranda fark ettiği için kullanımı uygun. Çapta 12 mm fark yaratır ve bu lastiğin 1 tur döndüğünde eskisine göre 37,7 mm daha uzun mesafe gidecektir.

Biraz araştırdığım kadarıyla Nokian markasını kış lastikleri için çok övüyorlar. Fiyatları ise 430 tl den başlayıp 650 liraya kadar çıkıyor. Yakıt sınıfını ise bilmiyorum.
    Lassa winter 2 için 340 tl fiyat aldım. Yakıt sınıfı "E" olarak geçtiği için diğer lastiklere göre çok mu yakar acaba diye düşünüyorum. Biraz daha araştırıp karar vereceğim.

• YENİ CR-V 2017 İLK ÇEYREK DİYO..

http://www.log.com.tr/2017-honda-cr-v-ve-yenilenen-tum-ozellikleri/

http://www.caranddriver.com/news/2017-honda-cr-v-photos-and-info-news

• Çok beğendim makyajı. Mevcut kasadaki tüm görsel kusurlar gitmiş görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: babıesrar82

Çok beğendim makyajı. Mevcut kasadaki tüm görsel kusurlar gitmiş görünüyor.

kesinlikle katılıyorum, iç ve dış görünüm çok güzel ve modern.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut_oem

YENİ CR-V 2017 İLK ÇEYREK DİYO..

http://www.log.com.tr/2017-honda-cr-v-ve-yenilenen-tum-ozellikleri/

http://www.caranddriver.com/news/2017-honda-cr-v-photos-and-info-news

Ben de bir süredir CR-V yi takip ediyorum. Bu yeni modelin görüntülerinin ortaya çıkmasıyla kafam iyice karıştı. Ancak 2017 ilk çeyrek olarak belirtilen tarih Amerika için. Avrupaya 2017 son çeyrek ya da 2018 deniliyor.

• Ben bayiye sorduğumda 2018 ilk çeyrek demişlerdi yeni kasa CR-V'ler için

• sanırım bu yeni kasa değil makyaj olarak geçicek, bir sitede öyle yazıyordu net bilgisi olan varmı
  • emreerdal E kullanıcısına yanıt
    Bende çok kararsizim.kaleosa niyetlendim yeni cikacak olana.kaleos 139 tl ise 155 tllik crv den 16bin tl ucuz 146 tllik xtraillden ise 7 bin tl ucuz duruyor.crv 4x4 diyor ama ben o 4x4u nerede kullanirimiki. Cevremdeki herkes renoya o para verilirmi diyor.crv ninde 2017de yeni kasası cikacakmis amerikada.hondayi aradim bugün; daha kasa yeni degisti 3 seneden once turkiyeye gelmez o diyor.bide peugeot 3008 var yeni cikacak olan.cok guzel.arac ama peugeot nihayetinde ve kaleostan kucuk duruyor. vay arkadaş ne zor is bu araba alma işi.siz neye karar verdiniz

• quote:

Çok beğendim makyajı. Mevcut kasadaki tüm görsel kusurlar gitmiş görünüyor.

Makyaj değil, yeni kasa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CEM_K

sanırım bu yeni kasa değil makyaj olarak geçicek, bir sitede öyle yazıyordu net bilgisi olan varmı

Makyaj değil, yeni kasa.
  • Platform da değişiyor yani?

• quote:

Platform da değişiyor yani?

Evet, yeni platform kullanılıyor.
  • tilki1234 T kullanıcısına yanıt
    Crv 1.6 dizel 4×4 opsiyonu sunan tek suv 4ceker olmasa da olur diosan 3008 çok hoş fiyatida uygun olur çünkü bi alt segment qashqai ile ayni xtrail de dusunrbilirsn ateca ve kodiaq ta gelip ama 1.6 dizeleri olmiycak 1.4 benzin onlarda 10 lt yakio bilmelisin reno SUV ise 2. Elde seni uzer

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.