Şimdi Ara

Yeni Honda Civic mi ? Opel Astra HB mi ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yoğun bir şekilde takip ettiğim honda civic lpg ve opel astra hb arasında bir seçim yapmaya çalışıyorum fakat işin içinden çıkamıyorum.. evet kasa olarak farklı ama işte iki araba arasında kaldım. Şimdi özetlemek gerekirse,

Honda Civic 1.6 Executive Eco (Otomatik) / LPG seçeneği 101.000 TL

evet araba büyük ve geniş ama lpg olayı ve sene sonuna doğru gelecek dizel seçeneği beni bu arabadan uzaklaştırıyor. Daha sonra bu modelin revaştan düşeceğini ve 2. el 'de problem olacağını düşünüyorum. RS seçeneğini zaten yakıt tüketiminden dolayı direk pas geçiyorum. Ayrıca HB dizel kasası veya 1.0 motor seçeneği de gelmesi ortalığı iyice karıştıyor kafamda. Perfonmas olarak çokda mükemmel sonuçlar yok sanırım. Ama araç ucuz ve iç hacmi yeni oğlum olduğu için eşya taşıma ve rahatlık bakımından iyi olur diye düşünüyorum. Konfor ve donanım olarak tatmin edici düzeyde

Opel Astra HB 1,6 Otomatik 136 Hp Dizel Excellence + Sunroof + 18'' Çelik Jant + kış paketi 2 - 135.000 -

Opel marka adına konuşacak çok birşey yok. Donanım ve konfor olarak Honda ile arasında çok fark var. Fakat araç Hondaya göre bariz şekilde hacim olarak ufak.Dizel olması ve tam otomatik olması artıları. Teknik donanım olarak hiç bir eksiği yok. Yakıt konusunda değerleri çok iyi. Piyasa değerini hiç bir zaman kaybetmeyecek bir araç. Ama gel gelelim iç hacim ufak. Bende ford fiesta var ve hacim olarak çok bariz farklarda yok.Aracın performansı Honda'ya çok açık şekilde fark atacak cinsten...

İki aracıda kullanan ve bilgisi deneyimi olan arkadaşların fikirlerini , düşüncelerini bekliyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.