Şimdi Ara

YENİ HONDA CİVİC LANSMAN VE İZLENİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
3.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar bugün yapılan 18:30 civarı lansmandan yeni çıktım ve ilk izlenimlerimi yazmak istiyorum .
    Söyle başlayayım hayatımda ilk defa bir aracın lansmanında bulundum ve direkt olarak satın almak için gitmiş birisi olarak bende hayal kırıklığı oldu.neden mi !
    Önce artılardan bahsedeyim
    Sportif tasarım çok güzel ,
    Araç yerden min 4cm daha yukselmiş
    gösterge paneli açılış ve duruş olarak çok hoş
    Bagaj en az 50 lt daha geniş
    Araç içi çok geniş ön koltuk en arkada iken yaklaşık 190 boyunda birisi arkada cok kasmadan oturtabiliyordu
    Ön koltuğu normal ayara çekersek arkadaki bağdaş kurabiliyor bizzat denedik
    geniş ön konsol
    Amerika testlerine göre mükemmel ötesi güvenlik
    Şimdi gelelim eksilere ;
    Benim için hayal kırıklığı şaft tüneli var ve arka artık 3 kişilik rahat değil
    Direksiyon daki kumandalar snopy gamepad den çıkmış gibi kalitesiz ve çok sert
    Tampon dibi yan sinyaller var en ufak darbede sinyalllerin ve sensörlerin değişşimi (servisteki bayan içerden alınan bilgidir;tampon hasarlı kazalarda servis min 8-9 tutar diyor bütün ekler tampon içinde)
    Motor tasarımında en ufak değişiklik yok hava filtresi bile aynı yerinde
    Koltuk tavan mesafesi min 4-5 cm azaltılmış koltuk normal yükseklikte iken kafam üst direğin çok yakınında kaldı 180 boy bu arada
    En üst model hariç 5 " dandik medya aksamı seat İbiza da daha iyisi var gibi ve göğüs e hiç yakışmamış cin malı ekranlar gibi duruyor
    İşin özü ben şimdilik baz geçtim
    Ha bu arada Bu araba 95 bin etmez bence ki lansmandan sonra artacağı söyleniyor
    Hayırlı kazasız günler dilerim sorusu olanları bildiğim kadarıyla cevaplamaya çalışırım

YENİ HONDA CİVİC LANSMAN VE İZLENİM YENİ HONDA CİVİC LANSMAN VE İZLENİM YENİ HONDA CİVİC LANSMAN VE İZLENİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iso0606 -- 7 Ekim 2016; 21:17:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arabanin en kötü tarafı arkadan görünüşü ve fiyatı.
    Konsol önceki kasaya kıyasla daha iyi bence.

• yorum yazacaktım da,resimler gerek bırakmamış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 7 Ekim 2016; 20:42:31 >
  • Bir motoru var tüm güzelliklerini gölgeleyen...

• Honda sanki ülkeye ekran göndermiyor da ekranlar aliexpress den alınıp takılıyor. Crv de de aynı şey var.

Tampon fiyatı konusunda bir şey diyemem, bir araç donanım yönünden ne kadar zengin ise kazalarda o kadar masraf açar, park sensorunden tut, sis farina, kromaj citalara kadar her şey para. Bu araçta şerit takip, anti çarpışma (adı her neyse) özellikler var ve bu donanımlar aracın önüne konur, bir kısmı da ön cama konur. Burada eleştiri haketmiyor.

Arabanın en büyük handikapı eski nesil motor ve buna bağlı yüksek fiyatı. Yeni nesil turbolu motor gelse dolu olanın fiyatı ucuz bile kalırdı bu donanım ile ( rakiplerine göre, yoksa c sınıfı olmuş 100 bin. Ucuz kelimesi yanyana durmuyor bile)

Muhtemelen başka bir modelle ortak platform kullanıyor ki saft tüneli var araçta. ( 4 çeker bir model olabilir) ortanın düz olması inanılmaz rahatlık, eski aracım civic idi ve eşim arkada çok rahattı.

Özetle şu şartlarda, hele hele zam yapacaklarsa civic benim gözümde alınmaz. En büyük sebebim ise motor. İlle civic alacaksam bir önceki kasa executive donanım, düşük km bir araç kovalar, uygun fiyata ikinci el yakalardim.

Saygılar

• Konsol çok güzel gözüküyor

• 95.000 e alana binene hayirli olsun demek düşer bize.

Ama bence bu araba hüsran olur gibime geliyor satis adetlerinde

• kadran bölümü çok iyi oldu, eskisi ucube duruyordu, arka bölüm çok kötü sedan hissi vermiyor onun haricinde iyi araba daha hondaya gitmedim, yinede corolladan daha az satacak gibi fiyatı yüzünden.

• Yeni resimler
    Bu mesaja eklenen görseller:

YENİ HONDA CİVİC LANSMAN VE İZLENİM YENİ HONDA CİVİC LANSMAN VE İZLENİM YENİ HONDA CİVİC LANSMAN VE İZLENİM

• Yeni resimler
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Satıştaki arkadaşlar ocakta benzinli turbo geleceği 2018 dede dizel otomatik ve dizel rs 184hb nin geleceği yönünde bilgi verdiler.benzinli turbo modelinin 4,5 lt yakıt ortl ile bekleniyormuş ama bana inandırıcı gelmedi excl modeli dışında alınmaz gibi duruyor elegans modelindeki o 5" lik media çok kötü elegans a yakışmamış şahsi düşüncem buna 100 bin vereceğime 2011 Audi merso yada 3 kasa bmw diye düşünüyorum . Arkadaki sert çizgiler bence yakışmamış

• 10 yıl sonra gerçek sahiplerine rücu edecektir(apaçi style)

• mr.big kullanıcısına yanıt
    araçta hiç biri yok. honda sense türkiye'de yok.

genede satacaklar honda gördüğüm en garip müşterilere sahip.

• boş adamlar boş konuşur
    boş topik stayla olmuş buralar yada
    apaçi topik olmuş ( apache topic orginal )
    usa kasası nı eu a bekliyen zihniyet altına etmiş farkına varmamış zihniyettir

70 bin verecen lan altı üstü ne bekliodun demezler mi ?
    derlerse de OMG demezlerse de OMG diyen olur.

en güzeli başlığa silinsin yaz kurtul

sedan civic ten başka honda görmemiş adam ın konusu silinmelidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

araçta hiç biri yok. honda sense türkiye'de yok.

genede satacaklar honda gördüğüm en garip müşterilere sahip.

Garip mı keriz mi

Vw yi anlıyorum dünya kombinesi var. Adamlar resmen opsiyon ustası.

İlla Honda inadı nedendir. Enteresan

• Aracı beğendim.Mugen bodykitler yaygınlaşsın bir de o zaman görelim
  • önünü tasarlayan arkadaş ile arkasını tasarlayan farklı sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: msmart

boş adamlar boş konuşur
    boş topik stayla olmuş buralar yada
    apaçi topik olmuş ( apache topic orginal )
    usa kasası nı eu a bekliyen zihniyet altına etmiş farkına varmamış zihniyettir

70 bin verecen lan altı üstü ne bekliodun demezler mi ?
    derlerse de OMG demezlerse de OMG diyen olur.

en güzeli başlığa silinsin yaz kurtul

sedan civic ten başka honda görmemiş adam ın konusu silinmelidir

Dikkat edersen yazımda bence ifadelerini kullandım bu bir ikincisi bunların hepsi kişisel olarak yorumdur sende yorumunu yaparsın hayran kalırsın ki Zaten alan ile almayan burada belli olur
    Dahası 70 bin veriyorsun konuşma diye ifaden zaten kalitenden belli parayı sokaktan toplanıyorsan 10 bin de versem gözüme hoş gelmeyeni eleştiririm daha ucuza daha iyisini beklerim ki herkes in amaçları arasında da bu vardır .
    Ve daha sı ve en önemlisi sen kimsinde hangi otoritesinde yok başlığı sil yok Seda'ndan başkasına binmemiş adamlar vsvsvs gibi yorumlarda bulunuyorsun . Beğenmediysen çıkarsın konudan fikrini belirtirsin sonrada ... Olup gidersin arkadaşın belirttiği gibi 10 yıl sonra alacak apaçi tipler çok çabuk türedi sıfırını lansmanda almaya gitmişim sen konuşuyorsun

• 2018de dizel otomatik ne ya? 6 ay anlarım, rezaletin bu kadarı.

lojistiğin bu kadar geliştiği bir dönemde hazır motor varken ve bu şasiye, arabaya uygunsa nedir 2 yıl beklemek.
  • Yine ayni motor, yemin ediyorum bu honda da hic utanma yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.