Şimdi Ara

Yeni Honda civic için Navigasyon cihazı (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
1
Favori
44.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: goyildirim

mı ve mi nin yazımını geçsek de şu navilerin fiyatını nasıl düşürebilirz onu bulsak.
    bi yerlerden getirtilemez mi? topluca sipariş versek bir şeyler yapsak olmaz mı?
    çok yakışıyor gerçekten.
    bu arada Kemal hocam dün spoyler muhabbeti oldu ya. Çorumdaki servisi aradım incesi için
    180 tl yüksek olanı için her şey dahil 250 dedi. yaptırmaya niyetiniz varsa karadeniz geziniz olursa bu sene
    yol üstünde uğrayın birlikte taktıralım 200tl ye bağlarız.

sağol dostum, bi karadeniz turu planım var ama çorumdaki servise güvenemem
  • Günler haftalar hatta yıllar geçti nihayetinde bu civic için navigasyon aletinin fiyatı düştü, hatta tercih edilen marka bile değişti artık bu marka kullanılıyor. diğerinde geçişlerde arıza olduĞUNU SÖYLEDİLER...

http://www.sedmarket.com/HONDA-CIVIC-DVD-NAVIGASYON,PR-8777.html

fiyatı 1.800 Tl servislerde üçretsiz montaj..
  • türkiye de malesef pahalı bu tip aksesuarlar.
    bu masrafa birde hoparlör ve bas sistemini de eklediğinizde en az +1000 tl daha masrafınız artacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ofd15

Günler haftalar hatta yıllar geçti nihayetinde bu civic için navigasyon aletinin fiyatı düştü, hatta tercih edilen marka bile değişti artık bu marka kullanılıyor. diğerinde geçişlerde arıza olduĞUNU SÖYLEDİLER...

http://www.sedmarket.com/HONDA-CIVIC-DVD-NAVIGASYON,PR-8777.html

fiyatı 1.800 Tl servislerde üçretsiz montaj..

yaklaşık 1900 tl ancak bunu istanbul dışında isen sanırım kullanamassın. ben maraşta alsam kime monte ettirebilirim ki?

• honda nav cihazının kullanım kitapçığı yok mu yaw ,PDF dosyası felan...
  • ya arkadaşlar bende bu navitech olana kafayı taktım...sahibinden com da ikinci el ilanlara bakıyorum baya bi ilan var...aracını satmaya karar veren ilk önce bu aleti satıyor..malum arcın üzerinde bedava gideceğine eski teyibi takıp bu aletide paraya çeviriyor....hatta geçen biriyle görüştüm telefonda 750 tl ye kadar düştü..abi gel araçları çekelim servise benden söksün senin araca taksınlar paramı ver dedi..ama bir türlü güvenemedim...

sizden fikir almak istiyorum...sakat olurmu bilmediğimiz bir durumla karşılaşırmıyız..
  • honda çiftkurtlar da bana bu navigasyon cihazını 1.500 tl ye verdiler ama almam çünkü çin malı orjinalı daha iyi japon malı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.